Coronavirus: گام برای ایمن ماندن

سی بی اس آمریکا | No comments

کروناویروس در حال گسترش است به سرعت. بیش از 100 ، 000 موارد در حال حاضر گزارش شده در حداقل 90 کشور از جمله صدها نفر در ایالات متحده است. و ما در حال حاضر شاهد چیزی به نام “جامعه گسترش” در ایالات متحده آمریکا است که معنی اصلی منبع عفونت مشخص نیست.

یک مثال در شهرستان کینگ واشنگتن که در آن عمده شیوع مرتبط شده است یک خانه سالمندان است.

آن را سخت بدانید که چگونه گسترده این ویروس در امریکا تا حدودی به دلیل وجود داشته است به اندازه کافی تست کیت در دسترس در اینجا. FDA جمعه اعلام کرد که عرضه از این کیت به سرعت ramping تا.

در حال حاضر مقامات بهداشتی می گویند متوسط آمریکایی است که هنوز هم در معرض خطر کم اما که می تواند تغییر کند.

Inslee می گوید: دولت با توجه به “اجباری اقدامات” به آدرس coronavirus

بنابراین ما به شما یادآوری می کنند که چگونه شما می توانید از خودتان محافظت کنید:

  1. شستن دست های خود را;
  2. اگر شما را به عطسه یا سرفه با استفاده از آرنج خود را و یا بافت و نگه داشتن دستان خود را دور از صورت خود را. آسان تر از انجام گفت من می دانم;
  3. اگر شما بیمار هستید, آیا آن را coronavirus یا چیز دیگری نمی رفتن به محل کار. من می دانم که از دست دادن مالی می تواند دشوار است و این چیزی است که ما به آدرس به عنوان یک جامعه;
  4. و به یاد داشته باشید اگر شما با داشتن علائم معمول به صورت سرد, شما فقط ممکن است … سرد. علائم کروناویروس شامل تب و سرفه و تنگی نفس; اگر شما کسانی که شما باید مشورت با یک پزشک اما دوباره در ذهن نگه دارید دیگر بیماری دارای علائم مشابه;
  5. اگر شما فکر می کنم شما ممکن است coronavirus را نشان نمی دهد اعلام نشده در اتاق اورژانس که در آن شما می تواند دیگران را آلوده. اول بررسی خود را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی که می تواند هشدار E. R. آماده برای شما با دنده محافظ مناسب; و
  6. به دنبال مشاوره از دولت خود و یا محلی در بخش بهداشت و درمان به خصوص اگر شما شده است در معرض و به خواسته خود شده است.
ایتالیا می رود به افراط و به مبارزه با شیوع کروناویروس

اصطلاح دیگری که ما در حال شروع به شنیدن “اجتماعی فاصله.” این به معنی دور ماندن از دیگران در طول این شیوع به خصوص در مکان هایی که این ویروس در حال حاضر نشان داده شده است.

این است که تمام قلمرو ناشناخته برای ما در امریکا و ما شاهد طیف گسترده ای از روش های مقابله با ویروس, همه چیز از پشت برش در سفر غیر ضروری به لغو کنوانسیون و دیگر تجمعاتبه کار از خانه.

و در اینجا برخی از خبر خوب: بیشترین موارد گزارش شده در حدود 80 درصد بوده است خفیف و کودکان شده اند نسبتا امان از عفونت شدید.

خبر بد این است که افراد مسن و افراد با جدی بیماری زمینه ای مانند بیماری های ریوی و یا تضعیف سیستم ایمنی بدن به ویژه آسیب پذیر هستند. بنابراین آنها باید بسیار محتاط به خصوص اگر coronavirus در حال گسترش در جامعه است. CDC نشان می دهد کسانی که در معرض خطر باید در خانه بماند تا آنجا که ممکن است دور از افراد بیمار و جلوگیری از جمعیت.

آن را نیز ایده خوبی است به چندین هفته از داروها و تجهیزات در دست در صورتی که شما نیاز به ماندن در خانه برای یک دوره طولانی از زمان.

یکی فکر آخرین: Coronavirus آغاز شد و در چین و عوارض خطرناک بوده و یک موج ضد آسیایی نژادپرستی. به عنوان یک ملت ما تحمل جنگ و دوران سخت مالی تمام انواع از چالش است. در حال حاضر ما نیاز به بیمار مثبت و فعال و … ما نیاز به نوعی به یکدیگر است. دستورات پزشک!

      
برای اطلاعات بیشتر:

      
داستان های تولید شده توسط کیم جوان است. ویرایشگر: David Bhagat.

ایالات متحده coronavirus مرگ و میر افزایش به 17

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>