Coronavirus سهام سقوط نزدیک 4 تریلیون دلار از دست دادن

سی بی اس آمریکا | No comments

Coronavirus بازار سهام سقوط می تواند از بین بردن حزب عمده برای وال استریت: بازار گاو نر را 11th تولد. دوشنبه, مارس 9, می 11 سال پیش از پایان بازار بحران مالی بحران. سهام شروع به افزایش در ماه مارس 2009 — قبل از اقتصاد در حال تبدیل به اطراف و بالا رفتن شده است به طور پیوسته از. که به پایان رسید در اواسط ماه فوریه زمانی که نگرانی در مورد گسترش این رمان coronovirus فرود در وال استریت.

جمعه پیشنهاد خشن سوار خواهد داد برای وال استریت. سهام باز به شدت پایین و بازده اوراق قرضه در حال غرق شدن به رکورد پایین. داو کاهش بیش از 800 امتیاز در نیم ساعت اول معاملات روز جمعه. S&P 500 شاخص سهام پایین بود کمی بیش از 3 درصد و تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq composite با تضعیف 2.9%.

توسط 2 بعد از ظهر به وقت شرق داو در 25,4983 یا پایین تقریبا 625 امتیاز و یا در مورد 2.4%.

آخرین سهام رها کردن به نظر می رسد به ترس از این که آسیب های اقتصادی از گسترش شیوع کروناویروس خواهد بود طولانی تر از آنچه قبلا تصور.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

حتی مارس قوی شغل گزارشکه نشان داد که سرعت استخدام رز در ماه گذشته به عنوان کارفرمایان اضافه شده بیش از 270,000 به خود payman بود به اندازه کافی برای بلند کردن سرمایه گذاران ارواح جمعه به عنوان بسیاری از گفت و اقتصادی تصویر به طور چشمگیری تغییر کرده فقط در چند هفته گذشته.

قیمت فدرال ایالات متحده بدهی افزایش یافت و عملکرد است که حرکت در خلاف جهت قیمت در 10 سال خزانه توجه داشته باشید کاهش یافته و به 0.71% در نشانه آن است که سرمایه گذاران به دنبال ایمنی. قیمت طلا نیز افزایش یافت که سرمایه گذاران ducked برای پوشش.

از سوی دیگر قیمت نفت کاهش یافت 3.8% به عنوان سرمایه گذاران شک که آیا اوپک می تواند توافق با روسیه در برش تولید برای مبارزه با کاهش تقاضا.

سهام ایالات متحده به دنبال یک قطره برای بازارهای جهانی سهام یک شبه. بدبینی غالب بیش امیدوار است که بانک مرکزی اقدام می تواند مقابله اقتصادی اختلال از شیوع ویروس.

فدرال رزرو در خود اورژانس 0.5% کاهش در نرخ بهره در اوایل این هفته انجام داده است کمی به زانو در آوردن ترس. بازار را تحمل کرده اند coaster غلتکی یو پی اس و فراز زندگی به صورت هفته در میان عدم اطمینان بیش چقدر آسیب شیوع کروناویروس جدید را به اقتصاد جهانی است. در تمام این 500 سهام S&P 500 از دست داده اند و در مجموع ارزش بازار حدود 3.8 تریلیون دلار از این بازار را در ماه فوریه به اوج.

خرده فروشان متهم به قیمت درآوردن میان شیوع کروناویروس

“در این نقطه هیچ کس واقعا می تواند توضیح دهد که چرا رفتار بازار راه آنها و آنچه ممکن است در آینده. تنها چیزی که ما می توانیم بگویم این است که این نوسانات بالا بد است” گفت: Ipek Ozkardeskaya یک تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank.

دولت چین پس از خاموش کردن کسب و کار بیشتر و سفارش ده ها میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه در دقیق ترین توده قرنطینه تلاش ها تا کنون شده است به تدریج ترغیب شرکت ها برای بازگشت به کار در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای حفاظت از کارکنان خود را.

اما آن را تقریبا غیر ممکن است بدانید که چگونه نزدیک به نرمال این وضعیت تبدیل شده است در این کشور پهناور. حزب کمونیست مقامات یک سنت طولانی مدت از زیبا کننده معروف در آمار به تناسب رسمی اهداف. مالی مجله Caixin گزارش برخی از شرکت ها در حال خروج از چراغ ها و سیستم های تهویه مطبوع در حال اجرا در خالی ادارات و تقلید می کنی کار سوابق.

در چین سهام شده اند steadying همراه با شیوع با شانگهای معیار به دست آوردن نزدیک به 12 درصد از تراشیدن پایین آمده است. 3. اما شک و تردید در مورد چگونه به سرعت کسب و کار را بهبود می یابند.

“بازار از تغییر قیمت گذاری موقت چین ضعف به یک مطلب طولانی رویداد جهانی که یک تکه از تولید ناخالص داخلی جهانی در دود” استفان Innes از AxiCorp. گفت: در یک گزارش.

که goaded بانک مرکزی به عمل اما هیچ مقدار از اعتباری آسان خواهد شد “مردم در یک پرواز به میلان و یا کشتی های کروز به ونیز و بازدید از خیابان مربع,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>