Coronavirus علائم: آنها چه هستند و چگونه به زودی باید با شما تماس NHS?

Coronavirus (Covid-19) در سراسر جهان گسترش یافته سریع پس از آن پدید آمده و در آغاز این سال است. بیش از 558,500 مردم شناخته شده هستند و آلوده و بیش از 25,200 مرگ و میر ثبت شده در سراسر جهان است.

بخش عمده ای از موارد جدید در حال ضبط هر روز در حال حاضر در خارج از چین و ویروس است که در حال حاضر در حال حاضر تقریبا در هر کشوری از جهان است.

وجود دارد در حال حاضر شده است 14,579 موارد تایید شده در انگلستان اگر چه بسیاری از مردم فکر آلوده و 759 بیماران فوت کرده اند. بیش از 113,000 مردم در حال حاضر تست شده در انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

کارشناسان شده اند هشدار برای سال های سال است که جهان به سر رسیده است عمده شیوع بیماری های, اما بسیار وجود دارد که افراد می توانید انجام دهید برای محافظت از خود و دیگران است.

این راهنمای عملی طراحی شده است به شما در حفظ و امن خواهد شد و به روز رسانی روزانه. آن است که بیمه را با مشاوره از کارشناسان برجسته در بیمه خدمات درمانی و فراتر از آن.

چه coronavirus?

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که باعث بیماری در حیوانات است. هفت از جمله ویروس جدید ساخته اند پرش به انسان اما بیشتر فقط باعث سرماخوردگی-علائم مانند.

تنها دو نفر دیگر coronaviruses – سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) و سندرم حاد تنفسی (سارس) – شده اند مرگبار اما او در همان مقیاس به عنوان Covid-19. آنها را کشته اند و بیش از 1500 نفر بین آنها از سال 2002.

تا کنون حدود 15 تا 20 درصد از Covid-19 موارد شده اند طبقه بندی شده به عنوان “شدید” و در حال حاضر مرگ و مير متفاوت بین 0.7 درصد و 3.4 درصد بسته به محل و مهمتر از دسترسی به مراقبت های بیمارستان.

دانشمندان در چین بر این باورند که Covid-19 جهش یافته است به دو گونه یکی تهاجمی تر از دیگر است که می تواند به توسعه یک واکسن پیچیده تر است.

چه خفیف علائم کروناویروس?

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) اصلی علائم کروناویروس معمولا عبارتند از:

 • سرفه خشک
 • دمای
 • خستگی/بی حالی
 • تنگی نفس (در موارد شدید)

برخی از بیماران ممکن است “درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال” را که اضافه می کند. “این علائم معمولا خفیف و شروع به تدریج. برخی از افراد آلوده شوند اما آیا هیچ نشانه توسعه و اصلا احساس ناخوشی”.

نمودار زیر شناسایی برخی از شایع ترین علائم است.

ادامه مطلب: آنچه در آن مانند به خفیف علائم کروناویروس

ارشد پزشکان نیز خواستار آن شدند که لیست رسمی از coronavirus علائم باید گسترش یافت و شامل از دست دادن بو و طعم و مزه به عنوان بیماران نیز گزارش معده درد و چشم درد.

پزشکان متخصص می گویند که آنها شده اند “هولناک” با یک موج از بیماران گزارش از دست دادن ناگهانی – معمولا در عرض 24 ساعت – از احساس خود را از بوی و طعم و مزه.

چه دوره کمون?

علائم فکر به نظر می رسد بین دو تا 10 روز پس از ابتلا به ویروس اما آن را ممکن است تا 24 روز.

بسیاری از افراد (حدود 80 درصد) از بیماری بهبود می یابند بدون نیاز به درمان خاص. اما حدود یک نفر از هر شش نفر (16 درصد) می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس.

افراد مسن و کسانی که با زمینه مشکلات پزشکی مانند فشار خون بالا و مشکلات قلبی ریوی شکایت یا دیابت هستند بیشتر احتمال ابتلا به بیماری های جدی.

 

زمانی که من باید به دنبال کمک های پزشکی?

اگر شما مشکل در تنفس – برای مثال شما در حال تنفس سخت و سریع, سپس شما باید به دنبال کمک پزشکی. اما آیا رفتن به یک GP – تماس NHS 111. بیمه خدمات درمانی 111 وب سایت دارای یک جستجوگر علائم و خاص مشاوره در مورد آنچه شما باید انجام دهید در صورتی که شما پیدا کردن آن دشوار است برای نفس کشیدن.

اگر شما یک تب و سرفه – اصلی اولیه علائم کروناویروس – دولت در حال حاضر توصیه می کند که شما خود جدا برای هفت روز. اگر شما زندگی می کنند با دیگران به شما و مردم شما را با زندگی می کنند را به خود منزوی برای 14 روز. این کمک خواهد کرد که حفاظت از دیگران است.

اگر شما به تنهایی زندگی می کنند بپرسید همسایگان و دوستان و خانواده برای کمک به شما برای به دست آوردن چیزهایی که شما نیاز دارید.

شما لازم نیست به تماس NHS 111 برای رفتن به انزوا. اما اگر علائم شما را بدتر کند در خانه انزوا و یا در حال از هیچ بهتر است پس از هفت روز تماس با بیمه خدمات درمانی 111 آنلاین. اگر شما هیچ دسترسی به اینترنت, شما باید تماس بگیرید NHS 111.

برای یک اورژانس پزشکی شماره 999.

چگونه به خود منزوی’ اگر شما فکر می کنم شما ممکن است coronavirus

اگر شما فکر می کنم شما ممکن است ویروس شما باید سعی کنید به منزوی کردن و یا قرنطینه خودتان.

این به این معنی شما باید:

 • ماندن در خانه
 • آیا رفتن به محل کار و سایر مناطق عمومی
 • آیا استفاده از حمل و نقل عمومی و تاکسی
 • دوستان و خانواده به ارائه مواد غذایی و داروها و غیره. به جای رفتن به مغازه ها

چگونه است coronavirus گسترش و چگونه می توانم محافظت از خودم ؟

توصیه های مهم به دنبال این است که به ماندن در خانه و حفظ شستن دست های خود را.

مانند سرماخوردگی و آنفولانزا اشکالات این ویروس جدید است گسترش از طریق قطرات زمانی که یک فرد سرفه یا عطسه. قطرات سفر تا سه متر فرود بر روی سطوح هستند که پس از لمس توسط دیگران و گسترش بیشتر است.

مردم گرفتن ویروس در هنگام تماس دست آلوده خود را به دهان و بینی و یا چشم.

این شرح است که تنها مهم ترین چیز شما می توانید برای محافظت از خودتان است برای نگه داشتن دستان خود را تمیز شستن آنها را اغلب با آب و صابون و یا یک دست sanitising ژل.

همچنین سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به دهان و بینی و یا چشم با دست نشسته – چیزی است که همه ما ناخودآگاه به طور متوسط حدود 15 بار در ساعت.

از دیگر نکات عبارتند از:

 • حمل یک دست sanitiser با شما در همه زمان به تمیز کردن مکرر دستان خود را آسان
 • همیشه دستان خود را قبل از خوردن یا لمس صورت خود را
 • به خصوص مراقب باشید در مورد دست زدن به همه چیز و سپس دست زدن به صورت خود را
 • عطسه یا سرفه به خم کردن آرنج خود را برای جلوگیری از دست شما آلوده بودن
 • حمل یکبار مصرف بافت با شما پوشش بینی و دهان خود را هنگام سرفه یا عطسه و دور از بافت با دقت (گرفتن آن بن آن کشتن آن)
 • اگر شما مجبور به رفتن به محل کار به یاد داشته باشید اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و دور از مردم
 • شستن دست های خود را هنگامی که شما در بعد از شما بوده است
 • به طور منظم تمیز کردن نه تنها دست خود را, اما همچنین معمولا استفاده می شود سطوح و دستگاه های شما را لمس و یا رسیدگی

آن را فقط قطرات از بینی و دهان است که گسترش این ویروس ؟

اما آنها تا حد زیادی شایع ترین خطر است.

بیمه خدمات درمانی و کسی که مشاوره پزشکان است که این ویروس نیز به احتمال زیاد موجود در سایر ترشحات بدن از جمله خون و مدفوع و ادرار.

در اینجا دوباره دست و سطح بهداشت کلیدی است.

چگونه من می تواند در حفاظت از خانواده به خصوص کودکان ؟

کودکان در حال عمده ای بردار برای گسترش قطرات مبتنی بر ویروس ها به دلیل تعامل آنها از لحاظ فیزیکی بسیار با یکدیگر هستند و نه بهترین در تمیز نگه داشتن خود.

این ویروس به نظر می رسد به تاثیر افراد مسن شایع تر است اما کودکان می تواند آلوده و آنها می توانند بیماری شدید دولت هشدار می دهد.

اما شما می توانید تا حد زیادی کاهش خطر است که کودکان مطرح كردن و یا ابتلا به ویروس توسط:

 • تا برای آنها توضیح دهد که چگونه میکروب گسترش و اهمیت خوب دست و صورت بهداشت

 • اطمینان حاصل کرد که آنها چوب به قوانین اجتماعی فاصله تا بدون ملاقات با دوستان اما حوصله آنها در حال گرفتن

 • نگه داشتن خانواده و سطوح, تمیز, به خصوص آشپزخانه و حمام و درب دستگیره و سوئیچ نوری

 • با استفاده از تمیز کردن و یا یکبار مصرف پارچه برای پاک کردن سطوح, بنابراین شما لازم نیست انتقال میکروب از یک سطح به دیگری

 • هر کس خود را حوله و مطمئن شوید که آنها نمی دانند برای به اشتراک گذاشتن مسواک و غیره

 • نگه داشتن خانه خود را خشک و روح (اشکالات رشد در محیط های کپک زده)

دولت در حال مشاوره است که مردم در خانه بمانند و تمرین های اجتماعی فاصله. اقامت حداقل سه متر دورتر از سایر افراد است.

آیا به کار مگر اینکه ضروری است.

ادامه مطلب: آنچه در این مستند قصد دارد به چه معنی برای شما

آنچه درباره ماسک های صورت – کار می کنند ؟

کاغذ ماسک صورت توصیه نمی شود با بهداشت عمومی انگلستان, بیمه خدمات درمانی و یا دیگر مقامات بهداشتی برای شهروندان عادی و با همین دلیل خوب.

آنها بد اتصالات و آنچه که حفاظت از آنها ممکن است در ابتدا با ارائه زودی منقضی می شود. بدتر, آنها به سرعت تبدیل به مرطوب در داخل فراهم کردن محیط مناسب برای میکروب ها به رشد در. آنها نیز تبدیل به یک خطر برای دیگران اگر سردستی دور انداخته.

یک استثنا برای این خواهد بود اگر شما نمایش علائم مانند سرفه یا عطسه – سپس یک ماسک ممکن است کمک به شما جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران در مکان های شلوغ.

جزئیات بیشتر در مورد ماسک صورت در اینجا.

برخی از افراد بیشتر در معرض خطر تر از دیگران است ؟

داده ها از چین حاکی از آن است که مردم از همه سنین در معرض خطر ابتلا به ویروس اگر چه افراد مسن هستند احتمال بیشتری برای توسعه بیماری جدی است.

مردم با کاهش شانس زنده ماندن پنومونی عبارتند از:

 • کسانی که بیش از سن 65

 • کودکان با سن کمتر از دو

 • مردم با شرایط بهداشتی اساسی و یا ضعف سیستم ایمنی

از اولین 425 تایید مرگ در سراسر سرزمین اصلی چین 80 درصد مردم بیش از سن 60 و 75 درصد تا به حال به نوعی از بیماری های زمینه ای.

اما افراد جوان نیست “شکست ناپذیر” به عنوان کسی که هشدار داده و آنها باید به دنبال رسمی مشاوره.

است وجود دارد یک واکسن برای coronavirus?

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی اما دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه برای تولید یک تشکر به چین اعلان های ویروس کد ژنتیکی.

هر گونه بالقوه واکسن در دسترس نخواهد بود تا یک سال خواهد بود و به احتمال زیاد با توجه به سلامت کارگران بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس ، علاوه بر این محققان در چین بر این باورند که این ویروس ممکن است جهش به دو گونه است که یکی از آنها بسیار تهاجمی ساخت یک جستجو برای یک واکسن مشکل تر است.

در حال حاضر آن است که یک مورد از مهار و افزایش ظرفیت بیمارستان به درمان بیماران. دولت بریتانیا conornavirus طرح اقدام با هدف به تاخیر انداختن و صاف منحنی اپیدمی این بیماری برای جلوگیری از بیمه خدمات درمانی از غرق شدن به عنوان اتفاق افتاده در ووهان.

ظرفیت برای درمان بیمارانی که نیاز به مراقبت در بیمارستان در حال حاضر تبدیل شدن به یک چالش عمده برای بیمه خدمات درمانی – این چیزی است که باعث شده است تا دولت مستند. انجام کمی خود را برای کمک به کاهش شیوع با پیروی از توصیه های بالا.
کارگران در فرودگاه بین المللی اینچئون در کره جنوبی, اسپری محلول ضد عفونی کننده دلیل افزایش نگرانی از شیوع کروناویروس


اعتبار: Suh Myung-geon/Yonhap

چه تفاوت بین یک کروناویروس و آنفولانزا ویروس ؟

Coronaviruses و ویروس آنفلوآنزا ممکن است باعث علائم مشابه اما از نظر ژنتیکی آنها بسیار متفاوت است. Coronaviruses شروع در حیوانات پس انسان هیچ ایمنی طبیعی.

“ویروس آنفولانزای جوجه کشی بسیار سریع – شما تمایل به دریافت علائم دو تا سه روز پس از آلوده شدن اما coronaviruses را بسیار طولانی می گوید:” پروفسور نیل فرگوسن, یک بیماری شیوع دانشمند در امپریال کالج لندن است.

“[با] ویروس آنفلوآنزای شما را تبدیل به ایمنی بدن, اما وجود دارد مقدار زیادی از ویروس های مختلف در گردش. Coronaviruses نمی تکامل در همان راه به عنوان آنفولانزا با تعداد زیادی از گونه های مختلف, اما به همان اندازه بدن ما تولید نمی کند بسیار ایمنی خوب است.”

چه hantavirus?

مردی در چین پس از یک hantavirus در مارس — یک بیماری است که توسط موش ها و سایر جوندگان. وجود دارد انواع مختلف hantavirus بسته به جایی که در جهان شما زندگی می کنند و آخرین اطلاعات از مراکز اروپایی برای کنترل بیماری نشان می دهد که وجود دارد حدود 4000 مورد در اروپا در سال 2017, با حدود 0.5 درصد مرگ و میر.

این بیماری از طریق آلوده جوندگان ادرار و مدفوع یا بزاق و نه از فرد به فرد. مزرعه و کارگران جنگلداری هستند بیشتر در معرض خطر و 70 درصد از موارد در اروپا در سال 2017 رخ داده است در آلمان و فرانسه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de