جدید کروناویروس (Covid-19) در حال گسترش سریع است. بیش از 127,000 مردم شناخته شده هستند و آلوده و بیش از 4700 مرگ و میر ثبت شده در سراسر جهان است.

بخش عمده ای از موارد جدید در حال ضبط هر روز در حال حاضر در خارج از چین و ویروس در حال گسترش در برخی از سرعت در سراسر اروپا است.

وجود دارد در حال حاضر 590 موارد تایید شده در انگلستان است. ده نفر از این بیماران فوت کرده اند. بیش از 29 ، 000 نفر در حال حاضر تست شده در انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

کارشناسان شده اند هشدار برای سال های سال است که جهان به سر رسیده است عمده شیوع بیماری های, اما بسیار وجود دارد که افراد می توانید انجام دهید برای محافظت از خود و دیگران است.

این راهنمای عملی طراحی شده است به شما در حفظ و امن خواهد شد و به روز رسانی روزانه. آن است که بیمه را با مشاوره از کارشناسان برجسته در بیمه خدمات درمانی و فراتر از آن.

چه coronavirus?

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که باعث بیماری در حیوانات است. هفت از جمله ویروس جدید ساخته اند پرش به انسان اما بیشتر فقط باعث سرماخوردگی-علائم مانند.

دو coronaviruses – سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) و سندرم حاد تنفسی (سارس) – بسیار شدید داشتن به کشته شدن بیش از 1500 نفر بین آنها از سال 2002.

ویروس جدید, رسما به عنوان شناخته شده Covid-19 نیز خطرناک تر از سرماخوردگی. تا کنون حدود 15 تا 20 درصد از بیمارستان مورد شده اند طبقه بندی شده به عنوان “شدید” و در حال حاضر مرگ و مير متفاوت بین 0.7 درصد و 3.4 درصد بسته به محل و مهمتر از دسترسی به مراقبت های بیمارستان.

این است که بسیار پایین تر از Mers (30 درصد) و یا سارس (10 درصد) اما هنوز هم یک تهدید مهم.

دانشمندان در چین بر این باورند که Covid-19 جهش یافته است به دو گونه یکی تهاجمی تر از دیگر است که می تواند به توسعه یک واکسن پیچیده تر است.

چه علائم کروناویروس جدید?

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) اصلی علائم کروناویروس معمولا عبارتند از:

 • سرفه خشک
 • دمای
 • خستگی
 • تنگی نفس (در موارد شدید)

برخی از بیماران ممکن است “درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال” را که اضافه می کند. “این علائم معمولا خفیف و شروع به تدریج. برخی از افراد آلوده شوند اما آیا هیچ نشانه توسعه و اصلا احساس ناخوشی”.

این علائم شبیه به سایر بیماری های تنفسی از جمله آنفولانزا و سرماخوردگی. بنابراین اگر شما علائم زیر را در نظر بگیرید:

 • آیا شما در سفر به یک منطقه در معرض خطر مانند چین کره جنوبی یا شمال ایتالیا در دو هفته گذشته?
 • آیا شما شده است در تماس نزدیک با کسی که با کروناویروس

چگونه به سرعت فراموش علائم ظهور?

علائم فکر به نظر می رسد بین دو تا 10 روز پس از ابتلا به ویروس اما آن را ممکن است تا 24 روز.

بسیاری از افراد (حدود 80 درصد) از بیماری بهبود می یابند بدون نیاز به درمان خاص. اما حدود یک نفر از هر شش نفر (16 درصد) می شود به طور جدی بیمار و ایجاد مشکل در تنفس.

افراد مسن و کسانی که با زمینه مشکلات پزشکی مانند فشار خون بالا و مشکلات قلبی ریوی شکایت یا دیابت هستند بیشتر احتمال ابتلا به بیماری های جدی.

زمانی که من باید به دنبال کمک های پزشکی?

مردم با تب و سرفه و مشکل در تنفس باید به دنبال توجه پزشکی به سرعت.

اما شما باید بیرون بروید. در عوض, شما باید تماس بگیرید NHS 111. همچنین بیمه خدمات درمانی 111 اگر:

 • شما فکر می کنم شما ممکن است coronavirus
 • در 14 روز گذشته شما بوده ام به یک کشور یا منطقه با خطر بالا از coronavirus
 • شما بوده ام در تماس نزدیک با کسی که با کروناویروس

اگر چه من احساس خوب اما اخیرا در بازگشت از یک منطقه در معرض خطر?

در برخی از موارد شما ممکن است خواسته شود به خود قرنطینه برای محافظت از دیگران حتی اگر شما لازم نیست که علائم اما سفر به یک منطقه در معرض خطر.

استفاده از این بیمه خدمات درمانی مشاوره ابزار برای پیدا کردن آنچه به انجام برای محافظت از خود و دیگران است.

آیا رفتن به یک پزشک عمومی و داروخانه یا بیمارستان اگر شما به عنوان ویروس شما ممکن است دیگران را آلوده.

چگونه به خود قرنطینه’ اگر شما فکر می کنم شما ممکن است coronavirus

اگر شما فکر می کنم شما ممکن است ویروس شما باید سعی کنید به منزوی کردن و یا قرنطینه خودتان.

این به این معنی شما باید:

 • ماندن در خانه
 • جلوگیری از کار و مدرسه و سایر مناطق عمومی
 • جلوگیری از حمل و نقل عمومی و تاکسی
 • دوستان و خانواده برای تحویل مواد غذایی و غیره به جای رفتن به مغازه ها
 • مانع از بازدید کنندگان

چگونه است coronavirus گسترش و چگونه می توانم محافظت از خودم ؟

بهداشت دست است که اولین و مهم ترین خط دفاع.

مانند سرماخوردگی و آنفولانزا اشکالات این ویروس جدید است گسترش از طریق قطرات زمانی که یک فرد سرفه یا عطسه. قطرات زمین در سطوح و برداشت در دست دیگران و گسترش بیشتر است. مردم گرفتن ویروس زمانی که آنها را لمس آلوده خود را در دست خود را به دهان و بینی و یا چشم.

این شرح است که تنها مهم ترین چیز شما می توانید برای محافظت از خودتان است برای نگه داشتن دستان خود را تمیز شستن آنها را اغلب با آب و صابون و یا یک دست sanitising ژل.

همچنین سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به دهان و بینی و یا چشم با دست نشسته – چیزی است که همه ما ناخودآگاه به طور متوسط حدود 15 بار در ساعت.

از دیگر نکات عبارتند از:

 • حمل یک دست sanitiser با شما را به تمیز کردن مکرر دستان خود را آسان
 • همیشه دستان خود را قبل از خوردن یا لمس صورت خود را
 • به خصوص مراقب باشید در مورد دست زدن به همه چیز و سپس دست زدن به صورت خود را در شلوغ فرودگاه ها و دیگر سیستم حمل و نقل عمومی
 • حمل یکبار مصرف بافت با شما پوشش بینی و دهان خود را هنگام سرفه یا عطسه و دور از بافت با دقت (گرفتن آن بن آن کشتن آن)
 • به اشتراک نمی تنقلات از بسته ها یا کاسه که دیگران در حال فرو بردن انگشتان خود را به
 • اجتناب از دست دادن یا بوسیدن گونه اگر شما مشکوک به ویروس در گردش
 • به طور منظم تمیز کردن نه تنها دست خود را, اما همچنین معمولا استفاده می شود سطوح و دستگاه های شما را لمس و یا رسیدگی

آن را فقط قطرات از بینی و دهان است که گسترش این ویروس ؟

اما آنها تا حد زیادی شایع ترین خطر است.

بیمه خدمات درمانی و کسی که مشاوره پزشکان است که این ویروس نیز به احتمال زیاد موجود در سایر ترشحات بدن از جمله خون و مدفوع و ادرار.

در اینجا دوباره دست و سطح بهداشت کلیدی است.

چگونه من می تواند در حفاظت از خانواده به خصوص کودکان ؟

کودکان در حال عمده ای بردار برای گسترش قطرات مبتنی بر ویروس ها به دلیل تعامل آنها از لحاظ فیزیکی بسیار با یکدیگر هستند و نه بهترین در تمیز نگه داشتن خود.

این ویروس به نظر می رسد به تاثیر افراد مسن شایع تر است اما کودکان می تواند آلوده و آنها می توانند بیماری شدید دولت هشدار می دهد.

اما شما می توانید تا حد زیادی کاهش خطر است که کودکان مطرح كردن و یا ابتلا به ویروس توسط:

 • تا برای آنها توضیح دهد که چگونه میکروب گسترش و اهمیت خوب دست و صورت بهداشت

 • نگه داشتن خانواده و سطوح, تمیز, به خصوص آشپزخانه و حمام و درب دستگیره و سوئیچ نوری

 • با استفاده از تمیز کردن و یا یکبار مصرف پارچه برای پاک کردن سطوح, بنابراین شما لازم نیست انتقال میکروب از یک سطح به دیگری

 • هر کس خود را حوله و مطمئن شوید که آنها نمی دانند برای به اشتراک گذاشتن مسواک و غیره

 • نگه داشتن خانه خود را خشک و روح (اشکالات رشد در محیط های کپک زده)

آنچه درباره ماسک های صورت – کار می کنند ؟

کاغذ ماسک صورت توصیه نمی شود با بهداشت عمومی انگلستان, بیمه خدمات درمانی و یا دیگر مقامات بهداشتی برای شهروندان عادی و با همین دلیل خوب.

آنها بد اتصالات و آنچه که حفاظت از آنها ممکن است در ابتدا با ارائه زودی منقضی می شود. بدتر, آنها به سرعت تبدیل به مرطوب در داخل فراهم کردن محیط مناسب برای میکروب ها به رشد در. آنها نیز تبدیل به یک خطر برای دیگران اگر سردستی دور انداخته.

یک استثنا برای این خواهد بود اگر شما نمایش علائم مانند سرفه یا عطسه – سپس یک ماسک ممکن است کمک به شما جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران در مکان های شلوغ.

جزئیات بیشتر در مورد ماسک صورت در اینجا.

می توانید جدید کروناویروس درمان می شود ؟

هیچ روش ساده برای درمان بیماری های کروناویروس جدید, فقط به عنوان وجود دارد هیچ درمان قطعی برای سرماخوردگی.

در اکثریت قریب به اتفاق موارد این بیماری تنها خفیف. علائمی مانند تب و ناراحتی عمومی می تواند تحت درمان با آسپرین و ایبوپروفن و یا بسته بندی شده سرد و درمان آنفولانزا حاوی همان.

آن است که در بیشتر موارد شدید که در آن پنومونی توسعه که خطر نهفته است. پنومونی ویروسی نمی تواند تحت درمان با آنتی بیوتیک و برای لحظه ای حداقل وجود دارد هیچ ضد ویروس خاص به این ویروس خاص.

به جای تمرکز پزشکان در حمایت از بیماران ریه تابع به عنوان بهترین آنها می توانند.آنها ممکن است اکسیژن داده شده و یا قرار داده شده در دستگاه تنفس (ونتیلاتور) در موارد شدید.

علائم دیگری مانند تب و ناراحتی خواهد شد و درمان با استفاده از داروها مانند آسپرین و ایبوپروفن. عفونت های ثانویه ممکن است با آنتی بیوتیک درمان شود.

برخی از افراد بیشتر در معرض خطر تر از دیگران است ؟

داده ها از چین حاکی از آن است که مردم از همه سنین در معرض خطر ابتلا به ویروس اگر چه افراد مسن هستند احتمال بیشتری برای توسعه بیماری جدی است.

مردم با کاهش شانس زنده ماندن پنومونی عبارتند از:

 • کسانی که بیش از سن 65

 • کودکان با سن کمتر از دو

 • مردم با شرایط بهداشتی اساسی و یا ضعف سیستم ایمنی

از اولین 425 تایید مرگ در سراسر سرزمین اصلی چین 80 درصد مردم بیش از سن 60 و 75 درصد تا به حال به نوعی از بیماری های زمینه ای.

است وجود دارد یک واکسن برای coronavirus?

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی اما دانشمندان در سراسر جهان در حال مسابقه برای تولید یک تشکر به چین اعلان های ویروس کد ژنتیکی.

هر گونه بالقوه واکسن در دسترس نخواهد بود تا یک سال خواهد بود و به احتمال زیاد با توجه به سلامت کارگران بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس ، علاوه بر این محققان در چین بر این باورند که این ویروس ممکن است جهش به دو گونه است که یکی از آنها بسیار تهاجمی ساخت یک جستجو برای یک واکسن مشکل تر است.

در حال حاضر آن است که یک مورد از مهار و افزایش ظرفیت بیمارستان به درمان بیماران. دولت بریتانیا conornavirus طرح اقدام با هدف به تاخیر انداختن و صاف منحنی اپیدمی این بیماری برای جلوگیری از بیمه خدمات درمانی از غرق شدن به عنوان اتفاق افتاده در ووهان.

ظرفیت برای درمان بیمارانی که نیاز به مراقبت در بیمارستان خواهد بود یک چالش عمده برای بیمه خدمات درمانی اگر این ویروس طول می کشد نگه دارید در انگلستان – انجام کمی خود را برای کمک به کاهش شیوع با پیروی از توصیه های بالا.

 
کارگران در فرودگاه بین المللی اینچئون در کره جنوبی, اسپری محلول ضد عفونی کننده دلیل افزایش نگرانی از شیوع کروناویروس


اعتبار: Suh Myung-geon/Yonhap

آنچه اتفاق می افتد در انگلستان فرودگاه ؟

بهداشت عمومی انگلستان اعلام کرده است “افزایش نظارت بر پروازهای مستقیم” از چین و بسیاری از نقاط دیگر.

در دیگر عمده hub فرودگاه در سراسر جهان مقامات بیشتر رفته اند و در حال چک کردن مسافران درجه حرارت در هنگام ورود و توزیع دست sanitisers برای مبارزه با گسترش ویروس.

تحقیقات نشان می دهد که دست پاک در فرودگاه هیترو و نه دیگر جهانی هوا هاب می تواند بریده بریده گسترش ویروس تا 40 درصد است.

که در آن بهترین محل برای نشستن در هواپیما ؟

بهترین محل برای نشستن در یک صندلی کنار پنجره در وسط کابین تحقیقات نشان می دهد. این است زیرا آن را کاهش می دهد خطر خود را از آلوده شدن توسط قطرات ریخته شده توسط مردم بالا رفتن و پایین راهرو (به عنوان زیر نشان داده شده است):

چه تفاوت بین یک کروناویروس و آنفولانزا ویروس ؟

Coronaviruses و ویروس آنفلوآنزا ممکن است باعث علائم مشابه اما از نظر ژنتیکی آنها بسیار متفاوت است.

“ویروس آنفولانزای جوجه کشی بسیار سریع – شما تمایل به دریافت علائم دو تا سه روز پس از آلوده شدن اما coronaviruses را بسیار طولانی می گوید:” پروفسور نیل فرگوسن, یک بیماری شیوع دانشمند در امپریال کالج لندن است.

“[با] ویروس آنفلوآنزای شما را تبدیل به ایمنی بدن, اما وجود دارد مقدار زیادی از ویروس های مختلف در گردش. Coronaviruses نمی تکامل در همان راه به عنوان آنفولانزا با تعداد زیادی از گونه های مختلف, اما به همان اندازه بدن ما تولید نمی کند بسیار ایمنی خوب است.”

چه خطرات ارائه شده اگر coronavirus جهش ژنتیکی?

مقامات چینی هشدار داده اند که این ویروس در حال حاضر شروع به جهش وجود دارد و آن دو سويه هاي در گردش است.

“نگرانی این است که اگر شما یک ویروس جدید است که کاوش در انسان میزبان این امکان وجود دارد که آنها ممکن است جهش و گسترش بیشتر به راحتی در انسان” جاناتان توپ, استاد مولکولی ویروس شناسی در دانشگاه ناتینگهام به تلگراف گفت.

این توالی ژنتیکی این ویروس را نشان می دهد آهسته جهش نرخ پروفسور فرگوسن می افزاید. “می تواند از آن جهش به تبدیل شدن به بیشتر کشنده و مسری مبتلا? که حدس و گمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de