چین جدید کروناویروس در حال گسترش سریع است. بیش از 31,510 مردم شناخته شده هستند و آلوده و حداقل 638 مرگ و میر ثبت شده است.

بخش عمده ای از موارد شده اند محدود به چین اما این ویروس در حال گسترش است. تا کنون موارد تایید شده اند در برخی از 28 کشور از جمله انگلستان و فرانسه و آلمان و ایتالیا و استرالیا و ایالات متحده است.

وجود دارد تا کنون فقط سه مورد تأیید از coronavirus در انگلستان است. دو نفر از این بیماران در حال دریافت متخصص بیمه خدمات درمانی مراقبت در نیوکاسل.

سومین بیمار – انسان – بازدید از A&E در برایتون در روز یکشنبه شکایت از بیماری است. در دوشنبه شب او با عجله از سلطنتی ساسکس بیمارستان به امن واحد در گای و سنت توماس در لندن پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

کارشناسان شده اند هشدار برای سال های سال است که جهان بسیار دیر عمده بیماری شیوع دارد اما خیلی از افراد می توانید انجام دهید برای محافظت از خود و جلوگیری از تبدیل شدن به آلوده.

این راهنمای عملی طراحی شده است به شما در حفظ و امن خواهد شد و به روز رسانی روزانه. آن است که بیمه را با مشاوره از کارشناسان برجسته از بیمه خدمات درمانی و فراتر از آن.
سلامت کارگران پوشیدن لباس محافظ اسپری ضد عفونی کننده در یک ترمینال اتوبوس در گوانگجو به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus


اعتبار: AFP

چه coronavirus?

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که باعث بیماری در حیوانات است. هفت از جمله ویروس جدید ساخته اند پرش به انسان اما بیشتر فقط باعث سرماخوردگی-علائم مانند.

دو coronaviruses – سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) و سندرم حاد تنفسی (سارس) – بسیار شدید داشتن به کشته شدن بیش از 1500 نفر بین آنها از سال 2002.

ویروس جدید شناخته شده به عنوان 2019-nCoV نیز خطرناک تر است. تا کنون حدود 15 تا 20 درصد از بیمارستان مورد شده اند طبقه بندی شده به عنوان “شدید” و در حال حاضر مرگ و میر می ایستد و در حدود دو درصد است.

این است که بسیار پایین تر از Mers (30 درصد) و یا سارس (10 درصد) اما هنوز هم یک تهدید مهم. مقامات چین می گویند مرگ و میر در هوبئی استان, کانون شیوع بالاتر است و در 3 درصد است.

این فکر به این دلیل که از اولیه فشار بر روی تخت بیمارستان.

چه علائم کروناویروس جدید?

با توجه به بیمه خدمات درمانی و, که, علائم کروناویروس معمولا عبارتند از:

 • سرفه و/یا گلو درد
 • درجه حرارت بالا
 • احساس خستگی
 • دشواری تنفس

این علائم شبیه به سایر بیماری های تنفسی از جمله آنفولانزا و سرماخوردگی. بنابراین اگر شما علائم زیر را در نظر بگیرید:

 • آیا شما در سفر دو هفته گذشته به یک منطقه در معرض خطر?
 • آیا شما شده است در تماس با کسی است ؟

چگونه به سرعت فراموش علائم ظهور?

علائم فکر به نظر می رسد بین دو تا 10 روز پس از ابتلا به ویروس.

نیز وجود دارد برخی از شواهد که هنوز تایید نشده است که این ویروس گسترش می تواند توسط افراد بدون علامت – که افرادی که حامل ویروس اما هنوز بسیار بیمار است.

اگر این درست است ممکن است آن را ویروس بطور قابل توجهی سخت تر برای کنترل.

زمانی که من باید به دنبال کمک های پزشکی?

اگر شما از سفر به ووهان یا استان هوبئی در چین (و یا دیگری به طور قابل توجهی تحت تاثیر منطقه) در دو هفته گذشته شده اند و یا در تماس نزدیک با کسی که احساس ناخوشی تماس NHS 111 برای مشاوره در حال حاضر.

بهداشت عمومی انگلستان تعریف تماس نزدیک بودن عرض دو متر از کسی که برای 15 دقیقه یا بیشتر و یا به اشتراک گذاری یک اتاق برای یک دوره طولانی مدت.

نه مستقیما به یک عمل جراحی پزشک یا بیمارستان به عنوان اگر شما از این ویروس شما در معرض خطر گسترش آن به دیگران است.

بیمه خدمات درمانی است که به درخواست هر کسی از بازگشت از ووهان یا هوبئی استان به خود “قرنطینه” خود را برای دو هفته است که دور ماندن از کار و سایر مکان های شلوغ و مراقبت در تعامل با دیگران است.

چگونه است coronavirus گسترش و چگونه می توانم محافظت از خودم ؟

بهداشت دست است که اولین و مهم ترین خط دفاع.

مانند سرماخوردگی و آنفولانزا اشکالات این ویروس جدید است گسترش از طریق قطرات زمانی که یک فرد سرفه یا عطسه. قطرات زمین در سطوح و برداشت در دست دیگران و گسترش بیشتر است. مردم گرفتن ویروس زمانی که آنها را لمس آلوده خود را در دست خود را به دهان و بینی و یا چشم.

این شرح است که تنها مهم ترین چیز شما می توانید برای محافظت از خودتان است برای نگه داشتن دستان خود را تمیز شستن آنها را اغلب با آب و صابون و یا یک دست sanitising ژل.

همچنین سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به دهان و بینی و یا چشم با دست نشسته – چیزی است که همه ما ناخودآگاه به طور متوسط حدود 15 بار در ساعت.

از دیگر نکات عبارتند از:

 • حمل یک دست sanitiser با شما را به تمیز کردن مکرر از دست آسان
 • همیشه دستان خود را قبل از شما غذا خوردن
 • به خصوص مراقب باشید در شلوغ فرودگاه ها و دیگر سیستم حمل و نقل عمومی در مورد دست زدن به همه چیز و سپس دست زدن به صورت خود را
 • حمل یکبار مصرف بافت با شما پوشش بینی و دهان خود را هنگام سرفه یا عطسه و دور از بافت با دقت (گرفتن آن بن آن کشتن آن)
 • به اشتراک نمی تنقلات از بسته ها یا کاسه که دیگران در حال فرو بردن انگشتان خود را به
 • اجتناب از دست دادن یا بوسیدن گونه اگر شما مشکوک به ویروس در گردش
 • به طور منظم تمیز نیست فقط دست خود را, اما معمولا استفاده می شود سطوح و دستگاه های شما را لمس و یا رسیدگی

آن را فقط قطرات از بینی و دهان است که گسترش این ویروس ؟

اما آنها تا حد زیادی شایع ترین خطر است.

بیمه خدمات درمانی است که ارائه مشاوره به پزشکان است که این ویروس نیز به احتمال زیاد موجود در سایر ترشحات بدن از جمله خون و مدفوع و ادرار.

در اینجا دوباره دست و سطح بهداشت کلیدی است.

چگونه من می تواند در حفاظت از خانواده به خصوص کودکان ؟

کودکان در حال عمده ای بردار برای گسترش قطرات مبتنی بر ویروس ها به دلیل تعامل آنها از لحاظ فیزیکی بسیار با یکدیگر هستند و نه بهترین در تمیز نگه داشتن خود.

اما شما می توانید تا حد زیادی کاهش خطر است که کودکان مطرح كردن و یا ابتلا به ویروس توسط:

 • تا برای آنها توضیح دهد که چگونه میکروب گسترش و اهمیت خوب دست و صورت بهداشت

 • نگه داشتن خانواده و سطوح, تمیز, به خصوص آشپزخانه و حمام و دستگیره درب

 • با استفاده از پاک کردن پارچه برای پاک کردن سطوح, بنابراین شما لازم نیست انتقال میکروب از یک سطح به دیگری

 • هر کس خود را حوله و مطمئن شوید که آنها نمی دانند برای به اشتراک گذاشتن مسواک و غیره

 • نگه داشتن خانه خود را خشک و روح (اشکالات رشد در محیط های کپک زده)

آنچه درباره ماسک های صورت, انجام کار می کنند ؟

کاغذ ماسک صورت نیست به طور کلی توصیه می شود توسط بیمه خدمات درمانی برای شهروندان عادی – با همین دلیل خوب.

آنها بد اتصالات و آنچه که حفاظت از آنها ممکن است در ابتدا با ارائه زودی منقضی می شود. بدتر, آنها به سرعت تبدیل به مرطوب در داخل فراهم کردن محیط مناسب برای میکروب ها به رشد در. آنها نیز تبدیل به یک خطر برای دیگران اگر سردستی دور انداخته.

یک استثنا برای این خواهد بود اگر شما نمایش علائم مانند سرفه یا عطسه – سپس یک ماسک ممکن است کمک به شما جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران در مکان های شلوغ.

در بیمارستان و کارکنان بهداشتی درمانی در درمان بیماران مبتلا به این ویروس را ماسک می پوشند اما این متخصص دستگاه ها و سخت وجود دارد پروتکل های آنها باید به دنبال اطمینان حاصل شود که آنها باقی می ماند امن و موثر است.

می توانید جدید کروناویروس درمان می شود ؟

وجود دارد هیچ درمان ساده برای coronaviruses جدید – فقط به عنوان وجود دارد هیچ درمان قطعی برای سرماخوردگی.

در بیشتر موارد شدید این ویروس باعث ذات الریه یک عفونت است که شعلهء ریه و باعث تنفس مشکل است. این جایی است که خطر اصلی نهفته است.

پنومونی ویروسی نمی تواند تحت درمان با آنتی بیوتیک و برای لحظه ای حداقل وجود دارد هیچ ضد ویروس خاص به این ویروس خاص.

به جای تمرکز پزشکان در حمایت از بیماران ریه تابع به عنوان بهترین آنها می توانند. آنها ممکن است اکسیژن داده شده و یا قرار داده شده در دستگاه تنفس (ونتیلاتور) در موارد شدید.

علائم دیگری مانند تب و ناراحتی خواهد شد و درمان با استفاده از داروها مانند آسپرین و ایبوپروفن. عفونت های ثانویه ممکن است با آنتی بیوتیک درمان شود.

برخی از افراد بیشتر در معرض خطر تر از دیگران است ؟

داده ها از چین حاکی از آن است که مردم از همه سنین در معرض خطر ابتلا به ویروس .

اما همانطور که با بسیاری از بیماری های تنفسی آن است که به احتمال زیاد به جوان و پیر که بیشتر در معرض خطر پس از آلوده. مردم با کاهش شانس زنده ماندن پنومونی عبارتند از:

 • کسانی که بیش از سن 65

 • کودکان با سن کمتر از دو

 • مردم با شرایط بهداشتی اساسی و یا ضعف سیستم ایمنی

از اولین 425 تایید مرگ در سراسر سرزمین اصلی چین 80 درصد از قربانیان بیش از سن 60 و 75 درصد تا به حال به نوعی از بیماری های زمینه ای. دو سوم از تایید مرگ مرد بودند.

است وجود دارد یک واکسن جدید کروناویروس?

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی اما محققان در ایالات متحده و بریتانیا و چین در حال حاضر شروع به کار بر روی یک تشکر به چین اعلان های ویروس کد ژنتیکی.

هر گونه بالقوه واکسن در دسترس نخواهد بود تا یک سال و به احتمال زیاد خواهد بود با توجه به سلامت کارگران بیشتر در معرض خطر ابتلا به ویروس ،

در حال حاضر آن است که یک مورد از مهار. چین شروع به ساخت چندین 1,000-تخت بیمارستان به درمان بیماران که در آن امید به پایان برساند در روز.

ظرفیت برای درمان بیمارانی که نیاز به هر دو تهویه و انزوا را نیز می توان بزرگترین چالش برای بیمه خدمات درمانی اگر این ویروس طول می کشد نگه دارید در انگلستان است.

چه توصیه به دولت انگلستان صادر می شود ؟

انگلستان ارشد پزشکی افسران مطرح کرده اند خطر ابتلا به مردم از کم تا متوسط. اما این خطر برای افراد باقی می ماند.

علاوه بر مشاوره در مورد علائم بالا دولت بریتانیا است مشاوره در برابر “همه اما ضروری” سفر به چین و اصرار کسانی که در حال حاضر وجود دارد به ترک اگر آنها می توانند.

اگر شما یک ملی بریتانیا در چین و نیاز به کمک با ما تماس بگیرید:

 • 24/7 شماره: +86 (0) 10 8529 6600
 • FCO: (+44) (0)207 008 1500کارگران اسپری محلول ضد عفونی کننده در ورود لابی دلیل افزایش نگرانی های عمومی بیش از این ممکن است گسترش از یک کروناویروس جدید در فرودگاه بین المللی اینچئون در کره جنوبی


اعتبار: Suh Myung-geon/Yonhap

آنچه اتفاق می افتد در انگلستان فرودگاه ؟

بهداشت عمومی انگلستان اعلام کرده است “افزایش نظارت بر پروازهای مستقیم” از چین و کوچک روتا از پزشکان در دست در هیترو به ارائه اطلاعات و مقابله با موارد ممکن است.

در دیگر عمده hub فرودگاه در سراسر جهان مقامات بیشتر رفته اند و در حال چک کردن مسافران درجه حرارت در هنگام ورود و توزیع دست sanitisers برای مبارزه با گسترش ویروس.

با کیفیت خوب, تحقیقات نشان می دهد که دست پاک در فرودگاه هیترو و نه دیگر جهانی هوا هاب می تواند بریده بریده گسترش ویروس گسترش تا 40 درصد است.

که در آن بهترین محل برای نشستن در هواپیما ؟

بهترین محل برای نشستن در یک صندلی کنار پنجره در وسط کابین تحقیقات نشان می دهد. این است زیرا آن را کاهش می دهد خطر خود را از آلوده شدن توسط قطرات ریخته شده توسط مردم بالا رفتن و پایین راهرو.

چه تفاوت بین یک کروناویروس و آنفولانزا ویروس ؟

Coronaviruses و ویروس آنفلوآنزا ممکن است باعث علائم مشابه اما از نظر ژنتیکی آنها بسیار متفاوت است.

“ویروس آنفولانزای جوجه کشی بسیار سریع – شما تمایل به دریافت علائم دو تا سه روز پس از آلوده شدن اما coronaviruses را بسیار طولانی” گفت: پروفسور نیل فرگوسن, یک بیماری شیوع دانشمند در امپریال کالج لندن است.

“[با] ویروس آنفلوآنزای شما را تبدیل به ایمنی وجود دارد اما بسیاری از ویروس های مختلف در گردش. Coronaviruses نمی تکامل در همان راه به عنوان flu با تعداد زیادی از گونه های مختلف, اما به همان اندازه بدن ما تولید نمی کند بسیار خوب ایمنی,” او اضافه شده است.

چه خطرات ارائه شده اگر coronavirus جهش ژنتیکی?

مقامات چینی هشدار داده اند که این ویروس در حال حاضر شروع به جهش که بدان معنی است که این احتمال وجود دارد که این بیماری می تواند شروع به آلوده کردن بسیاری از مردم است.

“نگرانی این است که اگر شما یک ویروس جدید است که کاوش در انسان میزبان این امکان وجود دارد که آنها ممکن است جهش و گسترش بیشتر به راحتی در انسان” جاناتان توپ, استاد مولکولی ویروس شناسی در دانشگاه ناتینگهام به تلگراف گفت.

این توالی ژنتیکی این ویروس را نشان می دهد آهسته جهش نرخ اضافه پروفسور فرگوسن.

“می تواند از آن جهش به تبدیل شدن به بیشتر کشنده و مسری مبتلا? که حدس و گمان” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im