به عنوان تعدادی از coronavirus عفونت همچنان به رشد میلیون ها نفر از مردم را به مستند در ووهان – به کانون شیوع – سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس در حال گسترش است. اما در این زمان از انزوا برخی از مردم مصمم هستند به منظور بالا بردن هر یک از دیگران’ ارواح.

این همسایه که گسترش تشویق

The deadly outbreak می آید به عنوان چین را جشن می گیرد یکی از مهمترین تاریخ های مهم در تقویم – سال جدید قمری.

تصور کریسمس و شکرگزاری همه نورد را به یکی – به طور معمول در یک زمان با تعداد زیادی از تشویق. برای بسیاری از آن تنها شانس در یک سال آنها را به ملاقات با خانواده خود و تبادل هدیه و غذا و پول است.

در ووهان مردم شده اند را تشویق به ماندن در خانه به حداقل رساندن گسترش ویروس. اما ساکنان یک بلوک آپارتمانی در بر داشت یک راه برای تشویق هر یک از دیگر.

ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد مردم فریاد “ووهان jiayou” از خود ویندوز – تقریبا ترجمه برای “ماندن قوی ووهان” یا “نگه دارید در رفتن ووهان”.

عبارت تکرار شده است در سراسر بلوک و ساکنان شنیده می شود تشویق در پس زمینه.

آن را نیز یک تشویق است که تکرار می شود آنلاین.

در سایت های رسانه های اجتماعی Weibo عبارت “ووهان jiayou” شده است روند.

بسیاری در سراسر نقاط مختلف کشور در حال ارسال عبارت در همبستگی با ووهان – که در آن اکثریت مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از این ویروس رخ داده است.

“ما را از این طریق دریافت کنید. ووهان jiayou کل کشور است که از شما حمایت” گفت: یک نظر on Weibo.

بیش از یک صد نفر – عمدتا در ووهان – در حال حاضر فوت کرد که در نتیجه وقوع است که در سراسر چین و در سطح بین المللی.

هر چند وجود دارد مقدار زیادی از ترس و خشم مقامات در رسانه های اجتماعی در چین, دولت, رسانه ها شده است برجسته نوع اعمال و داستان از ساکنان باندهای با هم در ووهان.

صاحب رستوران که در بسته بندی 200 جعبه ناهار

یک صاحب رستوران در ووهان صرف سال جدید قمری جشنواره بسته بندی مواد غذایی, پزشکی کارگران در این شهرستان با توجه به اخبار استان خروجی Changjiang روزانه.

لی بو حال افتتاح یک رستوران در شهر فقط یک ماه پیش. او خود را فروخته و پول قرض گرفته شده به منظور جمع آوری پول برای آن است.

اما قبل از 36 سال می تواند به درستی دریافت کسب و کار خود را آغاز شیوع لگد در ترک خیابان های شهر خالی و رستوران خود را ترک کردند.

“من دست پاچه. من دراز در خانه هیچ گونه نگرانی در مورد چگونه من که قرار بود به بازپرداخت وام,” او گفت: Changjiang روزانه.

“اما پس از آن من تو را دیدم [اخبار] در مورد چگونه به کارکنان پزشکی در بیمارستان های تحت فشار بودند و من احساس می کردم که آن زمان برای من عمل می کنند. من می خواستم برای انجام بخشی از من, مهم نیست چقدر ناچیز است.”

به گزارش سایت خبری پکن اخبار برخی از بیمارستان ها در ووهان را تجربه کرده اند کمبود مواد غذایی. دو ساکنان زندگی در ووهان قبلا به بی بی سی گفت که مردم در این شهرستان شده اند در تلاش برای ذخیره مواد غذایی است.

لی بو همراه با آشپز روزها را صرف خرید مواد تشکیل دهنده و پخت و پز مواد غذایی به اندازه کافی برای جا به 200 جعبه. او گفت: خروجی اخبار در 26 ژانویه بود که او در روند پیدا کردن به اندازه کافی جعبه ها برای بسته بندی مواد غذایی به اضافه کردن که وعده های غذایی را در نهایت تحویل به کارکنان پزشکی در ووهان را Xiehe بیمارستان.

“من می خواستم برای انجام بهترین من به [حاصل] پزشکی کارکنان خوردن غذاهای گرم. من امیدوارم که آنها تغذیه آنها نیاز است و افزایش ایمنی خود را,” او گفت: کاغذ و اضافه کرد که او قصد دارد برای ادامه غذایی تحویل تا زمانی که او می تواند.

“من امیدوارم که شهر ما با عشق بهتر می شود به زودی.”

این روستایی که اهدا 15,000 ماسک

ترس از coronavirus را دیده اند و هزاران نفر در سراسر این کشور هجوم آوردند به خرید ماسک صورت – راه اندازی یک ماسک کمبود در برخی از مکان های.

ماسک را تبدیل به یک کالای با ارزش است که بسیاری در Weibo باید شوخی که آنها را به جای دریافت ماسک صورت به جای استفاده از نمونه های پولی هدیه داده شده در طول سال جدید قمری.

یک روستایی در چنگد یک همسایه استان هوبئی که در ووهان واقع شده است, تصمیم گرفت او را اهدا تقریبا 15000 ماسک صورت با توجه به خروجی اخبار به Xiaoxiang Morning Herald.

Jin Hao تا به حال در سال گذشته مشغول به کار در یک ماسک تولید کارخانه. او در نهایت استعفا از کار, اما این شرکت نمی تواند استطاعت به او پرداخت حقوق و دستمزد خود را. او به جای توجه 15,000 ماسک – ارزش از 20 ، 000 یوان (£2,207; $2,883) به عنوان شکلی از جبران خسارت است.

او به ارمغان آورد و ماسک خانه را فراموش کرده و در مورد آنها را تا زمانی که او شنیده می شود خبر از ماسک کمبود.

“من فکر کردم من می خواهم برای اهدای ماسک من باید به کسانی که در نیاز من امیدوارم که آنها را می توان از استفاده بیشتر و ارزش به دیگران,” او گفت:.

او نگه داشته و یک تعداد انگشت شماری از ماسک برای خانواده اش و توزیع برخی از کسانی که در روستای خود را قبل از اهدای بقیه به محلی شهرستان است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اطلاعات بیشتر در مورد ویروس جدید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im