Coronavirus نیروی کار مطبوعاتی پخش زنده: چگونه به تماشای کاخ سفید آخرین COVID-19 اطلاعیه

نیوزویک | No comments

کاخ سفید برگزار خواهد شد آخرین coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری بعد از ظهر یکشنبه به ارائه به روز رسانی بر روی پتانسیل های اقتصادی و طرح های جدید مورد تأیید و ترین های اخیر اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرعت همه گیر.

کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به رهبری معاون رئیس جمهور مایک پنس را برگزاری آن در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در 4:30 بعد از ظهر به وقت استاندارد شرقی و از آن خواهد شد زندگی می کنند جریان بر روی چندین سیستم عامل. این مقام کاخ سفید در وب سایت پخش خواهد شد خود را زنده خوراک از سخنان از پنس و هر گونه دیگر از نیروی کار را دو ده عضو دارد. عمده رسانه ها نیز پخش زنده راهپیمایی 22 نیروی کار اطلاعیه از James S. بردی نشست خبری اتاق.

روز یکشنبه جلسه می آید به عنوان اعضای کنگره ادامه به هش کردن یک محرک اقتصادی امداد پیشنهاد با هدف ارائه نزدیک به 2 تریلیون دلار از دولت فدرال پول نقد برای کسب و کارهای کوچک و افراد به طور یکسان.

از بعد از ظهر یکشنبه آخرین مثبت coronavirus مورد شمارش در سراسر کشور ضربه 29,666 مردم در هر کشور از جمله واشنگتن دی سی و سه از مناطق ایالات متحده با توجه به در حال اجرا نیویورک تایمز پایگاه داده های ردیابی آزمون مثبت. حداقل 377 بیماران فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از ابتلا به ویروس.

در روز شنبه در نشست خبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که فرمانداران شهرداران و کسب و کار و سازمان های خیریه و شهروندان در سراسر کشور در حال کار با دولت فدرال برای صرفه جویی در زندگی آمریکایی و مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

رئیس جمهور همچنین اعلام کرد در روز شنبه را وظیفه نیروی نشست خبری که در ایالت نیویورک خواهد بود گیرنده اصلی فاجعه از مزایای فدرال منابع به عنوان دولت تشخیص داده شده نزدیک به 15 برابر بیشتر coronavirus بیماران از هر دولت دیگر. مقامات بهداشتی از جمله دکتر Anthony Fauci این کشور بالا بیماری های عفونی, متخصص, ستایش سختگیرانه تر جنبش مقررات بودن اعمال شده در ایالات کالیفرنیا و نیویورک. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد تعلیق بهره فدرال متعلق به وام های دانشجویی به عنوان دولت را آخرین تلاش برای کمک به نگه داشتن پول در جیب مردم.

علاوه بر این کاخ سفید جمعه اعلام کرد که آمریکایی ها آخرین مهلت مالیات خود را به فایل خواهد بود توسعه یافته از 15 آوریل تا ژوئیه 15. “آمریکایی ها از هر قدم از زندگی می آیند با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال برنده شدن است و ما در حال رفتن به برنده شدن در این جنگ” رئیس جمهور اعلام کرد روز شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه نیست لیست هر گونه حوادث برای روز یکشنبه اما او اغلب صحبت می کند و در coronavirus نیروی کار جلسات – نقشه کشی خشم بسیاری از منتقدان خود را. پس جمعه سخنرانی در تریبون های پوینتر موسسه اعلام کرد: “مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی را از تماس دو دشمن: coronavirus و رسانه ها.”

Trump
کاخ سفید برگزار خواهد شد آخرین coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری بعد از ظهر یکشنبه به ارائه به روز رسانی بر روی پتانسیل های اقتصادی و طرح های جدید مورد تأیید و ترین های اخیر اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به سرعت همه گیر.
برنده McNamee/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>