اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار را به تریبون یک بار دیگر در روز سه شنبه به صورت روزانه آن جلسه در مورد شیوع کروناویروس در ایالات متحده است.

ایالات متحده تبدیل به کانون شیوع و روز سه شنبه تا به حال بیش از 368,000 موارد است. این است که بیش از دو برابر تعداد موارد در اسپانیا کشور با دومین شیوع. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که در این هفته خواهد بود در میان سخت آمریکا روبرو خواهد شد.

روز سه شنبه جلسه برنامه ریزی شده است برای 5 p. m. EST استاندارد زمان برای به روز رسانی روزانه. در تلویزیون, C-SPAN خواهد شد و پخش آن زندگی می کنند را بر روی C-SPAN 1 و همچنین در وب سایت خود و C-SPAN رادیو. کاخ سفید را در جریان این جلسه زنده در آن کانال یوتیوب.

از این موارد در ایالات متحده 19,972 مردم بهبود, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, ردیاب. مقامات گفته اند که فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل که در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 30 مشغول به کار هستند و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز دوشنبه که وجود دارد این است که “نور در انتهای این تونل است.”

coronavirus briefing task force watch live stream
پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار دکتر دبورا Birx صحبت می کند در حالی که flanked توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 6 در طول جلسه توجیهی روزانه در شیوع.
تراشه Somodevilla/گتی

هنوز هم وجود دارد در حال حاضر شده است 11,008 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به ردیابی و پیش بینی از Healthdata.org یک وب سایت ذکر شده توسط دکتر دبورا Birx وظیفه نیروی واکنش هماهنگ تخمین می زند که تا به 81,766 مردم می میرند و در ماه اوت 4. Birx و همچنین دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی ofAllergy و بیماری های عفونی باید گفت: مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان 200,000.

مقامات می گویند این ضروری است که هر فرد از جمله کسانی که سالم هستند اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است. این شامل اقامت در خانه پوشیدن ماسک در فضاهای شلوغ مانند فروشگاه های مواد غذایی و جمع آوری با افراد دیگر.

در نیویورک نقض اجتماعی دولت فاصله پروتکل می تواند از $1,000 خوب فرماندار اندرو کومو اعلام کرد در روز دوشنبه. حدود 35 درصد از ایالات متحده موارد شناسایی شده در نیویورک و فرماندار انتقاد کرده است “laxness اجتماعی فاصله.”

“که فقط کاملا غیر قابل قبول” کومو گفت. “اگر شما کامپیوتر شما را آلوده شخص دیگری و شما رفتن به اتاق اورژانس و شما با قرار دادن بار بر روی همه انواع از افراد دیگر که شما نمی دانید, و کسی که رک و پوست کنده به شما نیست راست به بار خود را با بی مسئولیتی است.”

این معلوم نیست که شیوع رسما به پایان رسید اما مغلوب ساختن پیشی جستن است و ابراز اطمینان کرد که این کشور می خواهد به خوبی در راه خود را به بهبود ژوئن 1. هر گونه بهبود گاهشمار مقامات گفته اند که وابسته به مردم پیوستن به شدت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im