Coronavirus کیت تست تاخیر هل بيمارستان را به خود

سی بی اس آمریکا | No comments

وجود دارد تنها 15,000 coronavirus تست کیت های موجود در ایالات متحده با توجه به مواد غذایی و دارو که مجاز تجاری labs به منظور توسعه بیشتر تست. بیش از یک میلیون آزمایش انتظار می رود که تولید شده تا پایان هفته.

تاخیر در CDC کیت های آزمایش نیست توقف برخی از کشورها از رونمایی خود را تست روش.

“ما نمی توانیم یک سیستم است که متمرکز در چند آزمایشگاه. واقعا در خط مقدم نبرد در پاسخ به کروناویروس جدید انجام خواهد شد در درمانگاه های سرپایی و بیمارستان ها گفت:” دکتر آلبرت Ko در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل

بیمارستان های خصوصی مانند NYU Langone در منهتن نیز در ساخت برنامه های.

“من فکر می کنم CDC تحت, تست,” گفت: دکتر جنیفر فندک که مدیریت کنترل عفونت در NYU Langone و انتظار مرکز پزشکی خود coronavirus آزمون به صورت آماده در حدود یک ماه. “واقعا ایجاد یک آزمون جدید نیاز به یک مقدار مشخصی از اعتبار و زمان است.”

در سراسر شرق رودخانه در Northwell بهداشت لانگ آیلند یهودی, فارست هیلز, بیمارستان, بهداشت و درمان کارگران در حال آماده سازی برای یک پتانسیل افزایش coronavirus بیماران.

بیمارستان نشسته بین دو شهر نیویورک فرودگاه بین المللی مربوط به مقامات که آن را می تواند تبدیل به یک کانون برای کوروناویروس. اما آنها می گویند که آنها آماده هستند.

“آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر ما در حال تلاش برای صفحه نمایش برای هر کسی که می خواهد در معرض خطر” دکتر ترزا اماتو مدیر طب اورژانس گفت: CBS اخبار پزشکی کمک کننده تارا Narula. “این واقعا مهم است که باید بیش از غربالگری در برخی از حس. ما می خواهم به جای منزوی کردن بیشتر بیماران نسبت کمتر است.”

شده اند وجود دارد هیچ مشکوک coronavirus موارد در بیمارستان اما اگر یک بیمار در مورد علائم بیمار بلافاصله با توجه به یک ماسک و جدا شده است در یک فشار منفی ،

“ما به طور منظم اتاق فقط باید به طور منظم گردش هوا” اماتو گفت. هوا در فشار منفی در اتاق او توضیح داد: “در واقع کشیده بیرون از اتاق و از طریق یک فیلتر.”

اورژانس در LIJ جنگل هیلز است و به طور متوسط 60 تخت. Coronavirus نگرانی در حال دامن زدن به نگرانی های اتاق می تواند به راحتی غرق شود.

“آنها در حال حاضر به دنبال در چگونه ما می تواند یا باز چیزی خارج و قرار دادن یک چادر ما می تواند استفاده از یک ساختمان بزرگتر که در حال استفاده در حال حاضر؟” اماتو گفت.

اماتو گفت: او نمیخواهد به “به طور کامل sugarcoat” وضعیت اما همچنین نمی خواهید مردم را به وحشت.

“ما در حال رفتن به دقت و توجه در این معنا که ما را آماده می, اما من فکر نمی کنم کسی باید وحشت,” او گفت:.

بیمارانی که تست مثبت برای coronavirus جدا خواهد شد حق دور. بیماران با علائم خفیف ارسال خواهد شد با یک ماسک صورت و خواسته خود قرنطینه در خانه خود را برای محدود کردن گسترش ویروس.

Narula نیز یک متخصص قلب و عروق در Northwell بهداشت Lenox Hill بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>