Coronavirus: تگزاس می گوید سقط جنین غیر ضروری’ در میان همه گیر

بی بی سی جهان | No comments

همانطور که آمریکا تا سطح شیب دار به محدودیت شامل coronavirus تگزاس اتحاد پیوست اوهایو در deeming تقریبا تمام سقط جنین به عنوان غیر ضروری روش های است که باید به تاخیر افتاد.

سفارش در برابر روش انتخابی است که به منظور حفظ ارزش منابع پزشکی برای کسانی که درمان Covid-19 تنها.

در تگزاس ارائه دهندگان خدمات می توان به پرداخت جریمه یا حبس برای نقض نظم است.

سقط جنین و حقوق بشر و انتقاد به حرکت می کند.

آنها می گویند سقط جنین باید در نظر گرفته شود ضروری خدمات.

این می آید به عنوان متحده در سراسر کشور دست و پنجه نرم کردن با کمبود بحرانی پزشکی ضرورت از جمله ماسک در بیمارستان فضا و هواکش. متخصصان پزشکی باید التماس برای بیشتر منابع به عنوان بسیاری از در حال سقوط بیمار و یا نیاز به قرنطینه خود را پس از قرار گرفتن در معرض.

  • زندگی می کنند – آخرین ويروس ها از سراسر جهان

تگزاس دادستان کل کن Paxton روز دوشنبه صادر روشن از فرماندار گرگ آبوت را زودتر در دستور غیر ضروری پزشکی است.

بیانیه ای از آقای Paxton دفتر گفت: “هیچ کس معاف از فرماندار اجرایی منظور در نظر پزشکی غیر ضروری عمل جراحی و روش از جمله ارائه دهندگان خدمات سقط جنین” با توجه به تگزاس تریبون.

آن اشاره کرد هر ارائه دهندگان در نقض نظم – که منقضی می شود 21 مارس – می تواند جریمه 1000 دلار (£853) و یا زندان به مدت حداکثر 180 روز.

تگزاس آزادی شبکه یک گروه مدافع را محکوم منظور متهم دادستان کل از تلاش برای “خود فشار ایدئولوژیک دستور کار” و برجسته دولت در حال حاضر سیاست های محدود کننده در مورد سقط جنین.

سقط جنین ممنوع پس از 20 هفته پس از لقاح در تگزاس و زنان باید دریافت مشاوره در مورد غیر سقط گزینه های قبل از اخذ این روش است.

اوهایو است که به طور مشابه محدود و در سال گذشته تصویب لایحه منع سقط جنین پس از شش هفته هر چند این ممنوعیت مسدود شده است در دادگاه. تگزاس سیاستمداران نیز در زمینه ممنوعیت مشابه.

هفته گذشته ما زنان گروه از جمله کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان با صدور یک بیانیه مشترک خواستار سقط جنین محافظت می شود در طول بحران.

“این هم یک زمان حساس خدمات که برای آن یک تاخیر چند هفته و یا در برخی موارد روز ممکن است با افزایش خطرات و یا به طور بالقوه آن را به طور کامل غیر قابل دسترس” بیانیه ای گفت:.

“عواقب قادر به دست آوردن سقط جنین عمیقا تاثیر زندگی یک فرد سلامت و رفاه است.”

ارائه دهنده گروه همچنین اشاره کرد که بسیاری از سقط جنین مراقبت های تحویل داده شده در بیمارستان تنظیمات.

بیش از آخر هفته اوهایو دادستان کل دیو Yost نوشت: به اطلاع درمانگاه سقط جنین است که آنها باید توقف همه سقط خدمات است که نیاز به استفاده از پزشکی تجهیزات حفاظتی.

“اگر شما و یا تسهیلات خود را فورا متوقف کند انجام غیر ضروری و یا انتخابی فولاد سقط جنین در انطباق با سفارش وزارت بهداشت را تمام اقدامات مناسب” یک نامه بازدید با رادیو فردا اعلام کرد.

در پاسخ والدین از جنوب غربی اوهایو درمانگاه گفت: این امر با رعایت نظم در مورد, شخصی, دنده محافظ, اما هنوز هم قادر خواهد بود به ارائه “روش های ضروری از جمله فولاد سقط جنین”.

به گفته نیویورک تایمز این نامه از اوهایو دولت به دنبال شکایت به وزارت بهداشت از حداقل یک ضد سقط جنین ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>