یک زن چینی آلوده با کروناویروس جدید حاکی از بهبود چشمگیر پس از او تحت درمان با یک معجون ضد virals مورد استفاده در درمان آنفولانزا و ایدز تایلند وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

اما بازارها در چین افتتاح شد صبح روز دوشنبه برخی از رشته های سهام کاهش یافت و حداکثر محدودیت روزانه به عنوان کشور سرمایه گذاران خود را در اولین فرصت در بیش از یک هفته به واکنش نشان می دهند به فزاینده شیوع کروناویروس.

معیار شانگهای کامپوزیت شاخص شیرجه 8.73 درصد و شنژن شاخص مرکب غرق 8.99 درصد است.

مقیاس غوطه قابل توجه بود و حتی با استانداردهای چین به شدت نوسان سهم بازار نشان دهنده نگرانی عمیق خود را بیش از شیوع ویروسی اقتصادی تاثیر است. یوان نیز ضعیف نزدیک به 1.5 درصد به حدود 7.00 به دلار.

در تایلند 71 ساله بیمار آزمایش منفی برای این ویروس پس از 48 ساعت از پزشکان تجویز ترکیبی, دکتر, Kriengsak Attipornwanich گفت: در وزارت نشست خبری.

“آزمایشگاه نتیجه مثبت در coronavirus منفی در 48 ساعت” Kriengsak گفت.

“از بودن خسته شده قبل از او می تواند نشستن در رختخواب 12 ساعت بعد.”

پزشکان در ترکیب ضد آنفولانزا داروی اوسلتامیویر با لوپیناویر و ریتوناویر ضد virals مورد استفاده در درمان HIV Kriengsak گفت وزارت بود و در انتظار نتایج تحقیقات به اثبات یافته است.

خبر می آید به عنوان ویروس جدید ادعا خود را برای اولین بار زندگی در خارج از چین – 44 ساله چینی که درگذشت در فیلیپین – در حالی که مرگ و میر در چین افزایش یافت و بالاتر از 360. تعدادی از موارد است که در حال حاضر بالاتر از 17,200.

تایلند تا کنون شناسایی شده 19 مورد تأیید ویروس اعتقاد به سرچشمه در بخش مرکزی چین در شهر ووهان است که تحت مستند.

که دومین شماره از موارد خارج از چین با ژاپن ضبط 20.

تا کنون هشت نفر در تایلند را بازیافت و به خانه بازگشت در حالی که 11 همچنان در بیمارستان است.

در یک ویدئو منتشر شد یکشنبه وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul بازدید یک بیمار از ووهان که در حال بهبود از coronavirus چت با او دوستانه در ماندارین به عنوان او را از او تشکر کرد و کادر پزشکی.

مقامات تایلندی در حال تلاش برای تعادل غربالگری های ورودی چینی بازدید کنندگان با نیازهای اقتصادی خود در بخش گردشگری است که به شدت متکی به ورود از سرزمین اصلی است.

پیامهای حمایت گفت: “دل ما به ووهان” در زبان انگلیسی, چینی و تایلندی بودند گچ بری در بانکوک مرکز خرید محبوب با گردشگران است.

بخش عمده ای از موارد تایید شده اند بازدید کنندگان چینی به تایلند, اما در روز پنج شنبه پادشاهی ثبت آن اولین انسان به انسان انتقال هنگامی که یک راننده تاکسی بود که مبتلا به این بیماری است.

راننده تاکسی بود و نه سفر به چین, اما ممکن است تا به حال تماس با گردشگران است.

دولت تایلند نیز مبارزه با انتقاد شده است که آن را آهسته به تخلیه نمرات از شهروندان خود را از استان هوبی در مرکز شیوع.

Anutin گفت: تخلیه اتفاق می افتد در روز سه شنبه و عودت خواهد بود قرنطینه برای 14 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de