Coronavirus: کودکان در حال مبارزه برای زنده ماندن در هند مستند


ناگهانی اعمال 21-day مستند در هند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus انداخته است زندگی میلیون ها نفر از کودکان را به هرج و مرج.

ده ها هزار تن از آنها خواستار کمک در حالی که روزانه هزاران نفر در حال رفتن به رختخواب گرسنه به عنوان کشور تعطیل برای مبارزه با بیماری همه گیر.

با 472 میلیون کودک در هند دارای بزرگترین فرزند جمعیت در جهان و فعالان می گویند این مستند نهفته است حدود 40 میلیون کودکان از خانواده های فقیر.

این شامل کسانی که مشغول به کار در مزارع و مزارع در مناطق روستایی و همچنین کودکانی که کار می کنند به عنوان ragpickers در شهرستانها و یا فروش بالن و قلم و دیگر چیز قشنگ و کم knacks در چراغ های ترافیک.

سانجی گوپتا مدیر Chetna دهلی-بر اساس موسسه خیریه است که با این نسخهها کار با کودک کارگران و کودکان خیابانی می گوید: بدترین تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از کودکان بی خانمان که در شهرستانها زندگی می کنند – در خیابانها و زیر پلها و یا در کوچه های باریک و bylanes.

“در طول این مستند هر کس گفته شده است در خانه بمانند. اما آنچه در مورد کودکان خیابانی? کجا رفتن ؟ ” او می پرسد.

به گفته یکی از برآورد دهلی نو بیش از 70,000 کودکان خیابانی. اما آقای گوپتا می گوید که تعدادی است که واقعا بسیار بالاتر است.

و این کودکان او می گوید: معمولا بسیار مستقل است.

“آنها به دنبال به معنی خود را از زنده ماندن است. این اولین بار است که آنها نیاز به کمک.

  • به هند برای اولین بار تاج تست کیت
  • این مستند می تواند فلج اقتصاد هند

“اما آنها در سیستم و آنها آسان نیست برای رسیدن به, به خصوص در شرایط فعلی. موسسه خیریه ما کارگران می تواند به اطراف حرکت مگر اینکه آنها را منع عبور می کند” او می گوید.

و عبور سخت برای به دست آوردن زیرا سازمان های خیریه مانند Chetna در نظر گرفته نمی خدمات ضروری است.

بنابراین آقای گوپتا می گوید آنها شده اند با استفاده از روش های نوآورانه برای نگه داشتن در تماس با کودکان.

“بسیاری از این کودکان به تلفن همراه و از آنجا که آنها به طور کلی به ماندن در گروه ما به آنها پیام ارسال و یا Infinite ویدئوها در مورد چگونه به نگه داشتن امن و چه اقدامات احتیاطی آنها باید.”

در بازگشت او را نیز دریافت پیام های تصویری از کودکان که برخی از آنها او را فرستاده برای من. آنها را حس ترس و عدم اطمینان است که گرفته شده نگه دارید از زندگی خود را.

وجود دارد از شهادت نگران کودکان صحبت کردن در مورد پدر و مادر خود را از دست دادن شغل خود تعجب کنید که چگونه آنها را به پرداخت اجاره بها در حال حاضر و یا جایی که آنها پیدا کردن پول برای خرید جیره?

پس از آن وجود دارد ویدئوها از کودکانی که مجبور به دفع کردن برای خود.

در یکی از آنها یک پسر بچه ای که در خیابان زندگی می گوید: “گاهی اوقات مردم می آیند و توزیع مواد غذایی است. من هیچ نظری ندارم که آنها چه کسانی هستند, اما آن را بسیار کمی است. ما تنها به خوردن یک بار در دو-سه روز است.”

به دلیل مستند او می گوید: آنها حتی اجازه رفتن به بهانه آب یا هیزم. “من نمی دانم که چگونه ما می تواند زنده ماندن مثل این ؟ دولت باید به ما کمک کند” او پنجه نرم می کند.

مقامات می گویند که آنها در حال ارائه کمک – دهلی کمیسیون برای حفاظت از حقوق کودک شده است و توزیع مواد غذایی به کودکان خیابانی و خانواده های آسیب پذیر در پایتخت هند است. در بسیاری از شهرهای دیگر بیش از حد دولت های محلی و سازمان های خیریه شده اند توزیع مواد غذایی به کودکان و افراد بی خانمان.

اما مقیاس مشکل دلهره آور است.

آقای گوپتا می گوید: پس از آن کامل مستند دولت باید اطمینان حاصل شود که کودکان در حال تغذیه از سه وعده غذا در روز.

سپس کسانی هستند که از او به عنوان توصیف “نامرئی کودکان آنهایی که زندگی می کنند به دور از جاده های اصلی در مناطق هستند که به راحتی در دسترس”.

“وجود دارد هزاران نفر از آنها و ما هنوز رسیدن به آنها,” او می گوید.

و این است که نه تنها بسیار ضعیف که تحت تاثیر قرار. دیگران بیش از حد در حال تجربه اضطراب در میان استرس از خاموش کردن.

در واقع 24 یک ساعت یک اورژانس تلفن خط تلفن برای کودکان ارائه شده توسط دولت هند دیده است یک افزایش در تعداد روزانه تماس ها همیشه از این مستند آغاز شد و در 24 مارس.

در هفت روز اول از خاموش کردن Childline هند بنیاد -, شماره 1098 (ده-نه-هشت) – دریافت حدود 300,000 تماس به عنوان برابر میانگین هفتگی از 200,000.

این تلفنی است که با این نسخهها کار در 569 هند 718 منطقه و در 128 ایستگاه های راه آهن و زمینه های روزانه هزاران نفر از تماس در مورد کودک آزاری و خشونت علیه کودکان و موارد فراری یا کودکان گم شده است.

در حال حاضر مقامات می گویند صدها نفر از این روزانه تماس ها نمایش داده شد در مورد این بیماری همه گیر.

تماس گیرنده که می تواند کودکان خود را و یا یک فرد بزرگسال تماس از طرف آنها گاهی اوقات درخواست برای مواد غذایی, اما بیشتر می خواهم به دانستن علائم عفونت و یا جایی که آنها می توانید دریافت کمک های پزشکی در مورد آنها آلوده هستند. بسیاری از کودکان نیز تماس بگیرید به بحث در مورد نگرانی یا ترس در مورد Covid-19.

فرزند فعال حقوق Bharti علی می گوید: کودکان بزرگتر نگران هستند زیرا بسیاری از آنها گیر کرده در وسط مهم امتحانات مدرسه و وجود شفافیت در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

کسانی که زیر 14 نگران او می گوید: از آنجا که “پدر و مادر رفته است به کل این حالت don’t touch this, don’t touch که دستهای خود را با استفاده از sanitiser” و آنها کنجکاو هستند و تلاش برای ایجاد حس از این.

Dr Preeti Verma عضو اوتار پرادش کمیسیون برای حفاظت از حقوق کودک می گوید: کودکان خواندن و شنیدن در مورد کوروناویروس در همه زمان ها حتی اگر آنها فقط یک جزئی سرفه یا سرد آنها نگرانی آنها را به عفونت است.

“آنها لذت می برد و چند روز اول آن را به عنوان فرار از مدرسه و مشق شب, اما در حال حاضر به عنوان مستند همچنان ادامه دارد و تعداد عفونت افزایش در هند بسیاری از آنها شروع به اخم.

“در حال حاضر آنها گیر در خانه های جدا شده از دوستان و گسترده تر جامعه به طوری که آنها شروع به نشان دادن نشانه هایی از خستگی و حتی وحشت.”

در این وضعیت Dr Verma می گوید: پدر و مادر مسئولیت افزایش یافته است آنها را به صحبت با فرزند و اطمینان آنها را.

شما همچنین ممکن است علاقه مند در…

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net