Coronavirus: ستاره برگزاری آنلاین reunions تحت مستند

با این بیماری همه گیر کوروناویروس لغو کنسرت, جشنواره ها و فیلم و تلویزیون تولید در سراسر جهان آن ستاره هنوز در حال پیدا کردن راه هایی برای انجام و بحران است و حتی موجب برخی از reunions.

در اینجا چند از هنرمندان گرفتن با هم دوباره.

ما همه در این با هم

بیش از یک دهه پس از انتشار از حق رای دادن تاریخ و زمان آخرین فیلم بازیگران دبیرستان موزیکال در حال آمدن به عقب با هم به صورت ویژه مراسم اواخر این هفته.

مدیر Kenny Ortega تایید کرده است که این بازیگران خواهد شد پیوستن به دیزنی خانواده Singalong این پنج شنبه, با توجه به وب سایت سرگرمی مهلت.

ستاره ونسا و اشلی در میان کسانی که در نظر گرفتن بخشی از راحتی از خانه خود را در حالی که زک Effron است مجموعه ای برای ارسال پیام های ویدئویی.

“ما پیوست برای یک شب خاص فقط برای شما بچه ها!” Tisdale نوشت: در Instagram.

آریان گراند و Christina Aguilera – هر دو سابق ستاره برای سرگرمی شرکت نیز انجام کلاسیک دیزنی بازدید.

Hudgens ماه گذشته عذر خواهی کرد به نظر او ساخته شده در Instagram در مورد کوروناویروس بحران که در آن او گفت: “حتی اگر همه می شود آن را مانند آره مردم در حال رفتن برای مردن که وحشتناک است… اما اجتناب ناپذیر است؟”

او گفت: او عبارت بودند “در همه مناسب”.

نگاهی که جفت پاداش طرفداران صبر

“The dynamic duo بازگشت” خواننده Gary Barlow اعلام کرد در یک Instagram پست در روز دوشنبه به عنوان او نشسته به صورت مجازی دونفری با سابق خود را که bandmate Robbie Williams.

بیش از یک چهارم از یک میلیون نفر در حال حاضر دیده می شود آخرین تفسیر خود را از سال 2010 آمار شرم و طرفداران خوشحال بودند.

“پس ارزش صبر هر چند” یکی گفت.

بارلو شده است ارسال به طور منظم آنلاین همکاری در Instagram حساب از جمله گروه هایی مانند…

JLS ضرب و شتم دوباره (و دوباره)

در حالی که JLS تا به حال اعلام کرد در حال حاضر آنها را با هم قبل از شیوع کروناویروس خود باز گشت تور نیست با توجه به لگد کردن تا نوامبر است.

و به این ترتیب گروه چهار خوانندگان نیز پیوست Gary Barlow در یک کنسرت مجازی در هفته گذشته آواز را که ضربه به عقب برای خوب است.

جنی از Blockdown

بیش از آخر هفته عید پاک شان “Diddy” شانه برگزار شد در سایت Instagram زنده در حمایت از سلامت کارگران است.

او پیوست مشهور از جمله Drake – اما این رقص خود را با سابق خود, جنیفر لوپز که بزرگترین واکنش.

Backstreet’s back

آن را ممکن است بیش از 20 سال از خود آهنگ من آن را می خواهم که در راه متوقف نمی Backstreet Boys از در نظر گرفتن بخشی در iHeart اتاق نشیمن کنسرت برای آمریکا در پایان ماه گذشته.

هر عضو می خواند از خانه خود را با کودکان ظاهر در داخل و خارج از ضبط.

گروه پیوست میزبان التون جان و دیگر ستاره ها از جمله Camila Cabello, Billie Eilish ماریا کری و سام اسمیت در آمریکا کنسرت خیریه.

یکی که هنوز هم اتفاق افتاده است

در ماه فوریه اعلام شد که دوستان خواهد بود احیا برای یک مراسم خاص است.

این سری به پایان رسید که در سال 2004 است که هنوز هم بسیار محبوب است اما این بیماری همه گیر قرار دادند فیلمبرداری به عقب تا زمانی که ممکن است در اولین, با توجه به گزارش.

طرفداران از دوستان تنها کسانی نیستند که به امید تجدید دیدار به زودی.

در حالی که این گروه نیست و اعلام کرد هر چیزی را فقط رتبهدهی نشده است یک جهت باز گشت در کارت برای بعد از این سال.

  • یک جهت ‘صحبت در مورد مراسم’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de