هزاران نفر از مردم گیر در کشتی کروز در هنگ کنگ به مدت پنج روز شده اند مجاز به پیاده پس از آزمون برای coronavirus آمد منفی است.

برخی از 3600 مسافران و خدمه در رویای جهانی کشتی شد قرنطینه نگرانی برخی از کارکنان می تواند قرارداد این ویروس در یک سفر قبلی.

یکی دیگر از کشتی کروز که در آن ده ها تن از موارد تایید شده اند همچنان در قرنطینه کردن ژاپن است.

شیوع کشته شدن 813 نفر را در سرزمین اصلی چین است.

Coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیشتر مردم از سارس (سندرم حاد تنفسی). در سال 2003 که اپیدمی کشته 774 نفر در بیش از ده کشور جهان است.

در استان هوبئی به کانون coronavirus شیوع مرگ و میر در حال حاضر قرار داده و در 780 منطقه ای و مقامات بهداشتی. بیش از 34,800 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

چرا کشتی بود که قرنطینه?

رویای جهانی قرار داده بود در قرنطینه روز چهارشنبه پس از آن پدید آمده است که سه مسافر که تا به حال سفر قبلی سفر بودند و بعد از آن به قرارداد ویروس.

رئیس پورت سلامت افسر Leng Yiu-هنگ گفت: همه اعضای خدمه – برخی از 1800 نفر – تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus و که هر کس اجازه داده می شود به پیاده بدون نیاز به خود پس از خروج از قرنطینه.

روز یکشنبه در هنگ کنگ وزیر بهداشت گفت: 468 مردم شده بود دستور داد به ماندن در خانه در اتاق های هتل و یا دولتی مراکز یک روز پس از مقامات اجباری اجرا دو هفته دوره قرنطینه برای هر کسی که از سرزمین اصلی چین است.

در سرزمین اصلی چین میلیون ها نفر از مردم در حال آماده شدن برای بازگشت به کار پس از تمدید سال جدید قمری شکستن اعمال شده در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. اما تعداد زیادی از شرکت ها و کسب و کار بسته باقی خواهد ماند و بسیاری از مردم در حال انتظار برای کار از خانه.

در استان هبی که در اطراف پایتخت پکن, دولت, رسانه ها گزارش دادند مدارس باقی خواهد ماند بسته حداقل تا 1 اسفند در حالی که بسیاری از قطعات از هوبئی استان باقی می ماند در مستند. دیگر مناطق تحت شدید سفر و جمع آوری محدودیت.

چه چیز دیگری اتفاق می افتد ؟

چندین بیشتر موارد تایید شده در الماس شاهزاده کشتی کروز است که در قرنطینه در شهر یوکوهاما برای نزدیک به یک هفته Kyodo news agency گزارش. مقامات گفت: 64 نفر آلوده شده است در کشتی که حامل برخی از 3,700 مسافران و خدمه.

در تحولات دیگر:

  • یک چهارم مورد تایید شده است در انگلستان از یک فرد که قرارداد این ویروس در فرانسه
  • یک مرد آزمایش مثبت در مایورکا مورد دوم در اسپانیا
  • بیش از 200 بریتانیا و تخلیه اتباع خارجی از ووهان در استان هوبئی وارد راف Brize Norton

روز شنبه رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) در Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: این ویروس هنوز متمرکز در هوبئی که بیش قبلی چهار روز آن به نظر می رسد که تعداد موارد تا به حال تثبیت شده کمی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک Andrew Marr, نشان می دهد, چین سفیر بریتانیا گفت که هنوز “بسیار دشوار است برای پیش بینی زمانی که ما در حال رفتن به یک نقطه عطف” اما که “جداسازی و قرنطینه اقدامات را بسیار موثر بوده است”.

لیو Xiaoming به نام بیماری “دشمن بشریت” اما گفت که “کنترل پیشگیری قابل درمان” و گفت: مردم به وحشت نیست.

ماه گذشته اعلام کرد که یک اورژانس بهداشت جهانی بیش از شیوع جدید. از دو مرگ و میر گزارش شده در خارج از چین یکی بود در هنگ کنگ و دیگر در فیلیپین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im