Coronavirus: سه چهارم آمریکایی ها تحت نوعی از مستند


حدود سه چهارم آمریکایی ها در حال حاضر و یا در مورد به زیر نوعی از مستند که بیشتر کشورهای تشدید اقدامات برای مبارزه با کروناویروس.

مریلند ویرجینیا آریزونا و تنسی شد آخرین متحده به منظور شهروندان را به ماندن در خانه معنی 32 از 50 ایالت گرفته اند از جمله گام.

در ضمن فرمانداران در حال نزاع با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد در دسترس بودن تست کیت.

آمریکا بیش از 163,000 تایید ویروس موارد و بیش از 3 ، 000 مرگ و میر.

این پیشی ایتالیا هفته گذشته به عنوان کشوری با بیشترین تعداد افراد مبتلا به Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

شهر نیویورک است که بدترین ضربه محل در امریکا با 914 تایید مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

چگونه بسیاری از آمریکایی ها را تحت تاثیر قرار توسط lockdown?

برخی از 245 میلیون نفر در حال حاضر تحت دستور به ماندن در خانه و یا در مواجهه با چنین دستوراتی که به اثر می آیند بعد از آن در روز سه شنبه.

تقریبا دو سوم از کشورهای صادر دستورات برای شهروندان خود را به ماندن قرار داده در حالی که باقی مانده متحده باید موضعی سفارشات در اثر.

در فلوریدا فرماندار ران DeSantis است که تمایلی به تحمیل یک دولت گسترده ای به منظور گفت: آموزش مردم در چهار شهرستان جنوبی – که در آن بیش از نیمی از این ایالت مورد از این ویروس وجود دارد – به ماندن در خانه. او گفت که این آخرین حداقل تا اواسط ماه مه.

به طور کلی “مستندات” اجازه می دهد تا مردم را به تنها بیرون رفتن برای دریافت لوازم ضروری و دارو و یا محدود اشکال از ورزش است.

عواقب اقتصادی شده اند عمیقی با میلیون ها نفر از مردم داشتن شغل خود را از دست.

با توجه به برآورد فدرال رزرو بانک مرکزی آمریکا 47 میلیون نفر می تواند در ماه های آینده با ما هنوز هفته دور از اوج عفونت.

آیا فرمانداران و روسای جمهور مخالفت در مورد ؟

به گفته نیویورک تایمز رئیس جمهور تهمت و دولت فرمانداران برگزار شد یک کنفرانس تلفنی در روز دوشنبه که در آن آقای ترامپ پیشنهاد وجود ندارد دیگر عدم کیت برای تست افراد Covid-19.

در یک صدای ضبط شده به دست آمده توسط روزنامه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید نه “شنیده ام در مورد تست در هفته.

“ما تست کردم در حال حاضر بیشتر از هر کشور در جهان است. ما باید از این آزمون و ما در حال بیرون آمدن با یک سریع تر این هفته… من شنیده ام در مورد تست مشکل بودن” او می گوید.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما مونتانا فرماندار استیو بولاک است که شنیده ام می گویند دولت خود را ندارد کافی اعداد از کیت.

“به معنای واقعی کلمه ما یک روز دور اگر ما نمی کیت های آزمایش از CDC [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] که ما نمی خواهد بود قادر به انجام تست در مونتانا,” او می گوید.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

واشنگتن فرماندار جی Inslee گفت: بار او به عقب گرفته شده توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا.

“این امر می تواند تکان دهنده به من که اگر هر کسی که تا به حال دسترسی به هر روزنامه و رادیو و شبکه های اجتماعی و یا هر ارتباطی دیگر نمی خواهد دانش مورد نیاز برای آزمون کیت.

“من می توانید مطمئن باشید که کاخ سفید به خوبی می داند که در مورد این از جان گذشته نیاز برای تست کیت” این روزنامه به نقل از او عنوان کرد و گفت.

رئیس جمهور گفت: ما خواهد بود در “یک شکل بسیار خوب” از نظر تعداد فن های موجود در زمان شیوع کروناویروس قله.

رئیس جمهور گفت: حداقل 10 شرکت های ایالات متحده شد و در حال حاضر ساخت دستگاه های پزشکی و برخی ممکن است صادر می شود.

این ویروس می تواند باعث شدید تنفسی مسائل مربوط به آن را به عنوان حمله به ریه ها و دستگاه تهویه مصنوعی کمک به نگه داشتن بیماران تنفسی. چندین دولت و مقامات محلی هشدار داده اند بیمارستان های در معرض خطر در حال اجرا از تجهیزات.

آقای ترامپ ادعا کرده است برخی از فرمانداران دولت بودند “احتکار” بحرانی تجهیزات پزشکی و اقلام از جمله ماسک های صورت که به سرقت رفته از بیمارستان. او نه مدرکی برای هر دو ادعا می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de