Coronavirus: ببر در باغ وحش برانکس تست مثبت برای Covid-19

چهار ساله زن تاپیر ببر در باغ وحش برانکس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

ببر نام نادیا اعتقاد بر این است که اولین مورد شناخته شده از یک حیوان آلوده با Covid-19 در ایالات متحده است.

باغ وحش برانکس در شهر نیویورک می گوید: نتیجه آزمون تایید شد توسط ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاهی در آیووا.

نادیا همراه با شش نفر دیگر گربه های بزرگ است که به فکر آلوده شده اند توسط یک بدون علامت وحش.

گربه ها شروع به نشان دادن علائم از جمله سرفه خشک در اواخر ماه گذشته پس از قرار گرفتن در معرض به کارمند که نه شناخته شده است.

“این اولین بار است که هر یک از ما را از هر نقطه در جهان است که یک فرد آلوده به حیوان و حیوان مریض شدم” پل کلل رئیس دامپزشک در باغ وحش گفت: خبرگزاری رویترز روز یکشنبه.

شده اند وجود دارد موارد جدا شده از حیوانات خانگی تست مثبت برای coronavirus جای دیگر در جهان است اما کارشناسان تاکید کرده اند هیچ شواهدی وجود ندارد که آنها می تواند تبدیل به بیمار و یا گسترش این بیماری است.

آقای Calle گفت که او در نظر دارد برای به اشتراک گذاشتن یافته ها با دیگر باغ وحش ها و موسسات تحقیق انتقال Covid-19.

  • Tiger King star در جداسازی ویروس شوهر می گوید:
  • Pangolins حمل سویه های مرتبط با جدید کروناویروس

“ما آزمایش گربه [نادیا] از فراوانی از احتیاط و اطمینان حاصل شود هر دانش ما در مورد به دست آوردن Covid-19 کمک به جهان در ادامه درک درستی از این رمان coronavirus” باغ وحش در بیانیه ای گفت.

نادیا خواهر آزول به عنوان به خوبی به عنوان دو ببر آمور و سه شیر آفریقایی نشان داد که علائم همه انتظار برای بهبودی کامل را در این باغ وحش گفت.

این گربه های بزرگ بود که برخی از کاهش اشتها اما “در غیر این صورت به خوبی انجام می دهند تحت مراقبت های دامپزشکی و روشن هستند, هشدار, و تعاملی با نگهبانان” را گفت.

این باغ وحش گفت: معلوم نیست که چگونه این ویروس را توسعه در حیوانات مانند ببر و شیر از گونه های مختلف می تواند واکنش نشان می دهند متفاوت به عفونت های جدید اما همه حیوانات خواهد بود از نزدیک تحت نظارت.

هیچ یک از این باغ وحش بزرگ دیگر گربه ها – چهار ببر, برف, پلنگ, یوزپلنگ, یک تیره پلنگ های آمور پلنگ, یک پوما و serval – در حال نشان دادن هر گونه نشانه ای از بیماری است.

“ما گربه ها آلوده بودند توسط یک فرد دلسوز برای آنها بود که asymptomatically آلوده به ویروس و یا قبل از آن فرد توسعه یافته علائم گفت:” باغ وحش.

همه ببر نشان دادن علايم مستقر در باغ وحش ببر کوهستان منطقه است. معلوم نیست که اگر دیگران مورد آزمایش قرار خواهد شد.

تمام چهار باغ وحش اجرا شده توسط انجمن حفاظت از حیات وحش در شهر نیویورک از جمله باغ وحش برانکس شده اند به روی عموم بسته شده پس از 16 مارس. اقدامات جدید در حال حاضر خواهد شد در محل قرار داده برای محافظت از حیوانات و مراقبان در تمام امکانات.

چه ما در مورد حیوانات و ویروس ؟

این کروناویروس اولین بار در شناسایی انسان در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

Coronavirus (به نام Sars-CoV-2 باعث می شود که بیماری Covid-19) فکر سرچشمه گرفته و در حیات وحش و تصویب شده است به انسان از طریق یک حیوان زندگی می کنند بازار در ووهان.

همه گیر شده است-انسان به انسان انتقال اما عفونت نادیا افزایش می دهد سوال جدید در مورد انسان به حیوان انتقال است.

شده اند وجود دارد کمتر از یک تعداد انگشت شماری از جدا گزارش حیوانات همدم تست مثبت برای coronavirus از جمله دو سگ ها در هنگ کنگ.

وجود دارد این است که “هیچ مدرکی وجود ندارد که هر فرد آلوده شده است با Covid-19 در ایالات متحده توسط حیوانات از جمله سگ و یا گربه” این باغ وحش بیانیه اشاره کرد.

که آن نیز از نظر سازمان جهانی برای سلامت حیوانات و سازمان بهداشت جهانی (WHO) که می گوید: هیچ شواهدی وجود ندارد که حیوان خانگی سگ یا گربه می تواند عبور coronavirus.

این سازمان جهانی برای سلامت حیوانات می گوید: مطالعات در این زمینه برای درک این موضوع بیشتر است. و خواستار هر کسی که بیمار برای محدود کردن تماس با حیوانات خانگی.

حفاظت از کارشناسان هشدار داده اند که این ویروس می تواند تهدیدی برای برخی از حیات وحش مانند میمون های بزرگ – و گفته اند اقدامات مورد نیاز برای کاهش خطر گوریل های وحشی, شامپانزه و اورانگوتان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im