Coronavirus: ‘Tiger King’ ستاره در حال حاضر در ویروس انزوا می گوید شوهر

جو “عجیب و غریب” مالدونادو-پاساژ – ستاره از Netflix آمار ببر پادشاه قرار داده شده در coronavirus انزوا در تگزاس, زندان, شوهر خود می گوید.

مالدونادو-پاساژ 57 است و خدمت به 22 سال حبس برای سوء استفاده از حیوانات و دخالت خود را در قتل-برای-استخدام طرح.

او در انزوا قرار داده شده که زندانیان در این زندان جایی که او قبلا برگزار می شود تست مثبت برای این ویروس گفت: او شوهر, Dillon گذشت.

در حال حاضر وجود دارد 226,374 تایید موارد Covid-19 سراسر ایالات متحده است.

مالدونادو-پاساژ به تازگی منتقل شده از اوکلاهما را Grady زندان شهرستان به مرکز پزشکی فدرال در فورت ورث تگزاس آمریکا گزارش رسانه های.

“ما صحبت می کنند مثل سه تا پنج بار در هر روز, اما پس از او منتقل شده به این مرکز جدید آنها در حال قرار دادن او را در یک Covid-19 انزوا به دلیل قبلی زندان او در موارد وجود دارد” آقای گذشت 24 گفت: ما سرگرمی خبرنگار اندی کوهن.

“من هنوز برای صحبت کردن با او از او نقل مکان کرد.”

وقتی پرسیده شد که اگر Maldonado-پاساژ فردی در قرنطینه آقای گذشت گفت: “از آنچه که من می دانم بله.”

آمریکا اداره زندانها اعلام کرد که تمام کسانی که در حال حاضر برگزار شد در فدرال امکانات – حدود 146,000 زندانیان از جمله Maldonado-پاساژ – قرار داده خواهد شد در قرنطینه برای بعد از 14 روز.

این حرکت در میان تعداد فزاینده ای از تایید Covid-19 موارد در میان تشکلات مردم. ده ها تن از زندانیان فدرال و حداقل 37 سپاه پاسداران آزمایش مثبت است.

ایالات متحده قفل کردن بیشتر شهروندان سرانه بیش از هر کشور دیگری با حدود 2.3 میلیون نفر در پشت میله های زندان فدرال و ایالتی و محلی در زندان است.

اصلاحات در زندان طرفداران می گویند که زندانیان صورت استثنایی خطر ابتلا به عفونت به دلیل فقدان بهداشت و ازدحام بیش از حد – به طور موثر مهار هر شکل اجتماعی فاصله. برخی از ما در زندان در حال حاضر شروع به آزادی زندانیان – با تمرکز بر “آسیب پذیر” زندانیان – به عنوان تعدادی از آلوده زندانیان همچنان به رشد.

دکتر رئیس در Rikers Island – شهر نیویورک بزرگترین زندان – گفت: روزنامه واشنگتن پست که در شرایط فعلی یک “بهداشت عمومی فاجعه اتفاق می افتند قبل از چشم ما”.

سابق هالیوود تولید Harvey Weinstein در حال حاضر خدمت به 23 سال حبس برای تجاوز و حمله جنسی منتقل شد و از Rikers پس از آزمایش مثبت در اوایل این ماه.

مالدونادو-پاساژ – موضوع docuseries ببر پادشاه و تقریبا یک شبه شهرت محکوم شد در این سال به صورت دو فقره قتل-برای-استخدام و چندین حساب از سوء استفاده از حیوانات.

این باغ وحش که زمانی متعلق به صدها نفر از حیوانات عجیب و غریب در پارک خود را در تمپا, فلوریدا متهم شد, سفارش قتل کارول Baskin برجسته فعال حقوق حیوانات.

آقای عبور Maldonado-پاساژ چهارم, شوهر گفته آقای کوهن که او قصد دارد به ماندن با شوهر خود در حالی که او را در خدمت خود حکم.

“من دوست دارم جو” آقای گذشت گفت. “او شده است وجود دارد برای من از طریق تاریک ترین زمان. من فقط میخوام شیب و رها کردن او وقتی که او به من نیاز دارد بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im