مقامات کشف و ضبط صدها منجمد لاشه از جمله راکون و پلنگ و گربه و از یخچال تسهیلات در Pingguo جنوب شرقی چین بیش از ترس غیر قانونی گوشت می تواند پناه دادن به بیماری شبیه به کوروناویروس.

هفته گذشته حمله یکی از آخرین اقدامات صورت گرفته در طول دولت را سرکوب فروش گوشت غیر قابل تنظیم و پس از توقیف موقت شده و در حیات وحش تجارت در ماه ژانویه است.

با توجه به AsiaWire با قاچاق کالا فروخته شد حاضر عمدتا از طریق رسانه های اجتماعی چینی پلت فرم WeChat. پلیس بر این باورند که عملیات انجام شده توسط یک زن مظنون نام خانوادگی هوانگ که در حال حاضر برگزار شد و در بازداشت است.

هوانگ دستگیری به دنبال یک حمله تبرید تاسیسات در ژانویه 31, که کشف صدها نفر از لاشه از جمله: دو پلنگ و گربه و سه عقاب سه قرقاول 48 راکون 30 سنجاب و 250 پرندگان.

پلیس به خبرنگاران گفت: گمان شده بود در معاملات منجمد حیات وحش برای “یک دوره طولانی از زمان” است و بستری برای خرید انجماد و فروش عجیب و غریب گوشت.

“او همچنین ایجاد یک WeChat چت گروهی دسترسی به آن اعطا شد به مشتریان وفادار گفت:” افسر پلیس قهوهای مایل به زرد Chunmao, AsiaWire گزارش.

Meat Market, Beijing
یک مشتری با پوشیدن ماسک محافظ اقدام به خرید گوشت در بازار در پکن در تاریخ 23 ژانویه سال 2020 است. صدها نفر از حیوانات یخ زده لاشه شده اند کشف و ضبط یک حمله پس از مقامات چینی وعده برای سرکوب غیر قابل تنظیم گوشت تجارت است.
NOEL CELIS / خبرگزاری فرانسه/گتی

این عملیات عبارتند از توقیف موقت معرفی شده توسط دولت چین منع فروش حیوانات وحشی تا زمانی که یک بیماری همه گیر در سراسر کشور جدید کروناویروس فروکش کرده است—هر چند اياد در حال هل دادن را اندازه گیری دائمی برای رفاه حیوانات دلایل و همچنین بهداشت عمومی بی بی سی گزارش داد.

این ممنوعیت جلوگیری از حیات وحش حمل و نقل و یا داد و ستد آنلاین و یا در فرد در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از گسترش بیماری های جدید با از بین بردن یک کانال برای انتقال. با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) و 75 درصد از جدید و یا در حال ظهور بیماری های عفونی هستند زئونوز معنی آنها به انسان از حیوانات است.

تصمیم به “قاطعانه منع و به شدت سرکوب” در تجارت می آید پس از دانشمندان ترسیم گسترش بیماری رمز و راز به بازار غذاهای دریایی در ووهان هوبئی که در آن زندگی می کنند حیوانات فروخته شد.

پل شکارچی یک استاد در رشته پزشکی در انگلستان به نورویچ, دانشکده پزشکی دانشگاه شرق آنجلیا قبلا گفته نیوزویک که ذرات معلق در هوا تولید می شود در دست زدن به حیوانات زنده و در آموزشگاه رانندگی/آماده سازی مواد غذایی فرایند ممکن است مسیرهای انتقال است.

در حالی که منشاء ووهان coronavirus (2019-nCoV) تایید نشده است بسیاری از کارشناسان استناد خفاش ها به عنوان محتمل ترین منبع. حیوانات در حال حاضر شده است مربوط به بیش از 200 ویروس ها از جمله SARS و ابولا.

پس از شیوع این بیماری آغاز شد و بیش از 20 ، 000 نفر آلوده شده با این ویروس و بیش از 400 فوت کرده اند. با توجه به CDC 11 نفر را آزمایش مثبت در ایالات متحده آمریکا در ایالت های آریزونا و کالیفرنیا و ایلینویز و ماساچوست و واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de