موثر ترین راه برای محافظت از خودتان در حالی که سفر در حال انجام coronavirus شیوع است برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به آن. این بهترین زمانی با پایه شیوه های بهداشت از جمله تمیز کردن دست های خود را با آب و صابون حداقل به مدت 30 ثانیه با استفاده از دست عفونی با حداقل 70 درصد اتانول و نه دست خود را به چشم و بینی و دهان با دست نشسته و ضد عفونی سطوح که شما با آن در تماس با مقامات بهداشتی توصیه می کنند.

کلیدی دیگر اقدامات برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض عبارتند از: حفظ حداقل سه فوت فاصله بین خود و دیگران و مطمئن شوید که به سرفه به آرنج خود را به آنها اضافه کنید.

Coronavirus که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در استان هوبئی چین دیده می شود و به مرگ حداقل 1,368 مردم در چین است. حداقل 46,550 موارد گزارش شده در چین در حالی که 447 موارد تایید شده اند در خارج از کشور با توجه به آخرین آمار منتشر شده از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO). سلامت بدن اعلام virus عمومی اورژانس بهداشت جهانی در ماه گذشته با در حال حاضر فقط تحت 47,000 مورد تایید در سراسر 25 کشور در سراسر جهان است.

“در حال حاضر هیچ واکسنی برای جلوگیری از 2019-nCoV عفونت است. بهترین راه برای جلوگیری از عفونت است به جلوگیری از در معرض بودن به این ویروس” ایالات متحده در مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ایالات متحده.

در حالی که ترس از احتمالا ابتلا به این ویروس در فرودگاه, هواپیما, کروز, کشتی و یا در جای دیگر در سفر خود را بسیار مشروع شما نیاز به لغو سفر خود را به منظور محافظت از خودتان است که تایید می کند.

“شما نباید تغییر برنامه سفر خود را اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفر در طول این زمان. شما باید آگاه باشید از آنچه [اقدامات] کشورها باید در محل قرار داده و در شرایط محدودیت و برنامه ریزی سفرهای خود را بر این اساس” دکتر کارمن Dolea سر از مقررات بین المللی بهداشت دبیرخانه در که گفت: در یک ویدیوی جدید منتشر شده توسط سلامت بدن در روز چهارشنبه.

“شما باید تمرین دست و تنفسی بهداشت به عنوان توصیه شده توسط WHO و خود را [پزشکی] پزشکان مناسب عمل سرفه آداب شستن دست های خود را به درستی و فقط با استفاده از همان [حفاظت] اقدامات شما می توانید برای هر نوع دیگر از بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا است.

“اما مسافران باید به حساب محدودیت های مختلف شرکت های هواپیمایی باید در محل قرار داده زمانی که برنامه ریزی بعدی سفر,” او اضافه شده به عنوان چند شرکت های هواپیمایی یا کاهش می یابد و یا به حالت تعلیق خدمات خود را به چین و به طور بالقوه کشورهای دیگر است.

صحبت به رادیو فردادکتر Amesh A. Adalja ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران گفت: “هیچ واقعی خاص احتیاطی مسافر باید برای محافظت از خود از coronavirus. آنچه مسافران باید انجام دهید این است که تمرین مشترک صدا بهداشت خوب شبیه به آنچه عمل آنها در طول فصل آنفولانزا. این شامل شستن دست های خود را اغلب به خصوص قبل از دست زدن به صورت خود را و اجتناب از به عنوان بهترین شما می توانید کسانی که در حال سرفه یا عطسه در اجتناب از جمعیت زیادی به عنوان بهترین عنوان ممکن است. اگر شما بیمار هستید, مطمئن شوید که به سرفه به خم کردن آرنج خود را.”

مدیر اجرایی ABSA بین المللی (انجمن ایمنی زیستی و امنیت زیستی) اد Stygar همچنین گفت: نیوزویک: “هنگامی که سفر شما همیشه رفتن را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض انواع عوامل عفونی از جمله COVID-19 و آنفلوانزای فصلی. وجود ندارد و اجتناب از حضور پاتوژن از مسافران, اما شما می توانید خود را با زیر CDC توصیه هایی برای کاهش روزمره خطرات ویروس های تنفسی از جمله خوب شستن دست ها, شیوه های اجتناب از مشخصه افراد بیمار و جلوگیری از دست زدن به صورت و چشم و دهان و بینی با دست نشسته و پاک کردن سطوح قبل از استفاده از آنها.”

tourist Internatioanal Boryspil airport Ukraine January 2020
یک توریستی اوکراین پیاده روی در هنگام ورود به سالن از Internatioanal Boryspil فرودگاه خارج کیف پس از فرود هواپیما از چین در 30 ژانویه سال 2020 است.
گتی ایماژ

“هنگام شستن دست های خود را انجام این کار حداقل به مدت 20 ثانیه با صابون و آب بشویید حداقل به مدت 10 ثانیه با آب, مراقبت نکنید که ناخن خود را تخت و زیر ناخن های شما و در بین انگشتان دست خود را,” او اضافه می کند.

“علاوه بر این سفر با سفر بسته از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای پاک کردن armrests سینی و جداول برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بالقوه پاتوژن. اگر دست شستن امکانات به راحتی در دسترس یک بطری از ضد عفونی کننده دست حاوی حداقل 70 درصد اتانول است مفید در کاهش حضور عوامل عفونی در دست اما باید استفاده نمی شود به عنوان یک جایگزین خوب برای شستن دست ها, شیوه,” او گفت:.

CDC همچنین توصیه اجتناب از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند, اقامت خانه هنگامی که شما بیمار خود را پوشش سرفه یا عطسه با بافت و ساخت مطمئن شوید که برای پرتاب بافت دور در یک راش bin و همچنین با استفاده از به طور منظم تمیز کردن خانه و یا اسپری پاک برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن هر گونه سطوح و یا اشیاء است که شما با آن در تماس غالبا.

“حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله بین خود و افراد دیگر به خصوص کسانی که در حال سرفه و تب” که متحده است.

“هنگامی که کسی که مبتلا به یک بیماری تنفسی مانند 2019-nCoV سرفه یا عطسه آنها پروژه قطرات کوچک حاوی ویروس است. اگر شما بیش از حد نزدیک به شما تنفس می تواند ویروس” آن می افزاید.

چگونه موثر با پوشیدن ماسک در حالی که سفر ؟

ماسک جلوگیری از گسترش ویروس بنابراین آنها موثر برای کسانی که در حال حاضر آلوده و لزوما از شما محافظت از ویروس.

“برای افرادی که بیمار ماسک بسیار موثر است. این نیز مهم است به استفاده از ماسک به درستی و به خارج از ماسک حتی اگر شما بیمار” دکتر Dolea توضیح می دهد.

“اگر شما یک ماسک شما باید آگاه باشید از چگونه به آن را می پوشند…به طوری که شما نمی توانید توسط آلوده لمس کردن ماسک بی ارزش. آنچه ما همچنین می دانیم این است که اگر از شما خواسته به خود قرنطینه زیرا شما نشان داد علائم پس از عبور از مهاجرت در فرودگاه شما باید تماس خود را محلی درمانگاه اورژانس و در آن امکانات شما باید پوشیدن ماسک برای جلوگیری از آلوده کردن افراد دیگر در مورد شما آلوده” او می افزاید.

می تواند به شما ویروس بدون هیچ گونه تماس با فرد آلوده?

“برای کسی که قادر به انتقال ویروس در آنها به نوعی از علامت” دکتر Dolea گفت.

“افرادی که آلوده می شوند و یا علامتی می تواند انتقال ویروس است. وجود دارد هیچ چیز مانند یک واقعا بدون علامت فرد است. حتی اگر مردم ممکن است نشان نمی دهد فوری علائم مانند سرفه یا عطسه آنها هنوز هم ممکن است برخی از sub-بالینی [سطح] علائم مانند تب است که ما در حال حاضر مشغول به تحصیل,” او اضافه شده است.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان می دهد که در آن coronavirus تایید شده است در سراسر جهان.

coronavirus, covid19, statistia, 2019ncov
Infographic نمایش موارد COVID-19.
Ana ortega

چگونه از خود حفاظت کنم در یک هواپیما ؟

“این ویروس تا کنون است که انتقال از طریق قطرات که بدان معنی است که [تنها] تماس نزدیک با افرادی که به ویروس. ممکن است این ویروس زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح برای یک مقدار کوتاه از زمان. بهترین کاری برای انجام در یک هواپیما است که به عمل و بهداشت مناسب برای شستن دست های خود را با آب و صابون و یا الکل مبتنی بر مالش و به سرفه با استفاده از قوانین و مقررات و حفظ فاصله از افرادی که سرفه یا نشان دادن علائم دیگر” دکتر Dolea توصیه می کند.

چه در مورد در فرودگاه ؟

“ما می دانیم که این ویروس می تواند زنده ماندن برای حدود 30 دقیقه. اما ما همچنین می دانیم که با دست مناسب بهداشت حفاظت ما می توانید جلوگیری از گرفتن ویروس از تماس با سطوح آلوده” دکتر Dolea گفت.

اما شده است وجود دارد هیچ شواهدی از ویروس بودن قرارداد با لمس کردن توشه از افراد دیگر در فرودگاه و یا حتی در یک هواپیما. فرودگاه کارگران و هواپیمایی کابین خدمه انتظار می رود به دنبال همان محافظ اقدامات حفاظتی به عنوان هر کس دیگری او توضیح می دهد.

این کابین ساکت و امن بر روی یک هواپیما ؟

“هوا در داخل کابین تمیز و گردش و وجود یک سیستم خاص [نصب] به نگه داشتن آن تهویه” دکتر Dolea گفت.

“این یک برنامه ویروس آن را انتقال از طریق قطرات و قراردادی که شما را در تماس نزدیک با کسی که با ویروس” او گفت: بنابراین مسافران نباید نگران باشید که به سادگی تنفس در هوا در یک هواپیما که آنها را آلوده.

چه اتفاقی می افتد اگر یک مسافر است که مشکوک به داشتن ویروس اواسط پرواز ؟

کسانی که دو ردیف پشت سر و پیش از مشکوک مسافر خواسته خواهد شد که برای پر کردن در یک “شخصی یاب فرم” دکتر Dolea یادداشت که در آن شما نیاز به ارائه جزئیات تماس خود را در مورد مقامات مربوطه نیاز به تماس با شما. در صورتی که مسافری می کند تست مثبت, سپس شما ممکن است تماس گرفته می شود و خواسته می شود برای نظارت بر خود را برای 14 روز علائم مانند تب و سرفه و تنگی نفس یا خستگی عمومی.

من چگونه می توانم به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ویروس بر روی یک کشتی کروز?

شده است وجود دارد رشد ترس در اطراف گسترش ویروس در کشتی های کروز در نمایی از آخرین موارد از جمله الماس شاهزادهکه قرنطینه شده در ژاپن پس از یک مسافر تشخیص داده شد با این ویروس و MS Westerdam, که تکذیب شد ورود به تقریبا هر پورت آن بازدید حتی اگر وجود دارد هیچ تایید موارد این ویروس در میان مسافران آن است. بهتر است برای جلوگیری از مصرف کروز در حال حاضر ؟

“این [کروز] سفر باید لغو شود و ما در بحث بین المللی دریایی انجمن در مورد چگونه به بهترین وضعیت در این کشتی ها از آنجا که ما می دانیم که تعدادی از کشتی در حال حاضر در یک وضعیت دشوار به دلیل مواردی که تشخیص داده شده اند” دکتر Dolea گفت.

اقدامات در محل در تمام کشتی های کروز به ارائه مراقبت مناسب برای مسافران که مشکوک به داشتن coronavirus او می افزاید.

آنچه در مورد اتاق های هتل?

شبیه به فرودگاه ها و هواپیماها و کشتی های کروز این مسئله از تمرین خوب بهداشت از جمله شستن دست های خود را و پاک کردن سطوح و “مناسب بهداشت مواد غذایی نیز باید به حساب گرفته شود.”

“رسیدگی خام و گوشت و شیر و یا حیوانات ارگان های مراقبت برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته طبق مواد غذایی خوب شیوه های ایمنی” WHO متحده است.

“به شدت جلوگیری از هر گونه تماس با حیوانات دیگر در بازار (به عنوان مثال گربه های ولگرد و سگ و جوندگان و پرندگان و خفاش ها). اجتناب از تماس با به طور بالقوه آلوده به فضولات حیوانی و یا مایعات در خاک یا سازه های مغازه ها و بازار و امکانات” آن می افزاید.

من باید از تماس با هر کسی که به چین سفر کرده و یا آسیا ؟

“نه. این ویروس در چین نشات گرفته در یک خاص استان و مقامات چینی باید اقدامات ویژه ای برای محافظت از جهان و [جلوگیری از] گسترش این ویروس در خارج. مردم را از دیگر [استان] هستند در معرض خطر, به طوری که آنها نباید مورد تبعیض یا stigmatised برای آینده از یک کشور با یک استان با تعداد زیادی از افراد آلوده” دکتر Dolea گفت.

نیوزویک در تماس است وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای نظر بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im