Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن امید ما را تکان خاموش و همه گیر با عید پاک

بی بی سی جهان | No comments


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او امیدوار است که آمریکا را تکان خاموش coronavirus, عید پاک, حتی به عنوان نیویورک فرماندار صدا زنگ است که بیماری در حال گسترش است سریع تر از “یک گلوله قطار”.

رئیس جمهور گفت: کاخ سفید اخبار جلسه بازگشایی آمریکا اوایل ماه آینده خواهد بود “یک جدول زمانی زیبا”.

خود را خوش تن آمد که سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که ما می تواند تبدیل به بیماری همه گیر جهانی epicentre.

ایالات متحده ثبت کرده است تقریبا 55,000 موارد و نزدیک به 800 مرگ و میر.

در سطح جهان وجود داشته است بیش از 420,000 مورد تایید و نزدیک شدن به 19,000 مرگ و میر.

چه رئیس جمهور تهمت می گویند ؟

روز سه شنبه گفت که مهر او امیدوار است این کشور می تواند به عقب بر گردیم به حالت عادی عید پاک است که در 12 آوریل.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه گفت: “ما در حال رفتن به باز کردن نسبتا به زودی… من دوست دارم به کشور باز کرد و فقط به پرورش به عید پاک.”

وی افزود: در آن مصاحبه: “عید پاک یک روز بسیار ویژه ای برای من… و شما باید بسته بندی شده کلیساها در سراسر کشور ما است.”

  • امریکا فروتن – اما با روشنایی ضعیف تابیدن از امید
  • من می تواند برای پیاده روی بروید? چگونه برای جلوگیری از ‘قرنطینه شرمندگی’

آقای ترامپ نیز هشدار داد که اگر این کشور بازگشایی شد برای کسب و کار آن می تواند رنج می برند “عظیم رکود اقتصادی یا افسردگی”.

رئیس جمهور گفت: “شما در حال رفتن به از دست دادن مردم است. شما در حال رفتن به خودکشی توسط هزاران نفر. شما در حال رفتن به همه نوع از همه چیز اتفاق می افتد. شما در حال رفتن به بی ثباتی است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در سخنرانی خود در کاخ سفید جلسه بعد آقای ترامپ گفت: او ابتدا “برای دیدن نور در انتهای تونل” هر چند او گفت: “تصمیم ما خواهد بود بر اساس واقعیت های سخت و داده”.

دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی و عضو کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: همان کنفرانس مطبوعاتی: “هیچ کس در حال رفتن به می خواهید به تن کردن هر چیزی که شما ببینید چه چیزی در جریان است در جایی مثل شهر نیویورک است.”

آنچه اتفاق می افتد در نیویورک ؟

با بیش از 25000 coronavirus موارد توسط صبح روز سه شنبه امپراتوری دولت برای اختصاص نیمی از همه ما عفونت.

دکتر دبورا Birx از کاخ سفید coronavirus گروه ضربت گفت: در روز سه شنبه شهر نیویورک مترو منطقه منبع 60 درصد از تمام موارد جدید در ایالات متحده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

او توصیه هر کسی ترک منطقه را به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

فرماندار نیویورک اندرو کومو یک دموکرات گفت: یکی دیگر از کنفرانس خبری روز سه شنبه: “این [عفونت] پیش بینی به من گفت:” ما به دنبال این بودیم که در یک قطار حمل و نقل آینده در سراسر کشور است.’

“‘ما در حال حاضر به دنبال در یک قطار گلوله.'”

وی افزود: “نیویورک قناری در معدن زغال سنگ در نیویورک اتفاق می افتد آنچه که اتفاق می افتد به نیویورک اتفاق خواهد افتاد به کالیفرنیا و ایلینویز, آن فقط یک ماده از زمان است.”

فرماندار گفت: نیویورک سیستم بیمارستان به زودی رسیدن به نقطه شکستن مگر ما سازمان مدیریت اضطراری فدرال فوری می فرستد بیشتر منابع بهداشت و درمان.

“شما انتخاب کنید 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن چرا که شما تنها با ارسال 400 هواکش” آقای کومو گفت.

نیویورک در حال حاضر 7,000 پزشکی هواکش – ماشین آلات مورد استفاده برای نگه داشتن بیماران تنفسی – اما نیاز 30,000 فرماندار گفت.

داستان دو رسانه ای رویدادهای

روز سه شنبه بعد از ظهر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه در سرسبز کاخ سفید زمینه را برای یک فاکس نیوز “مجازی تاون هال” و گفت که او امیدوار است تا ما را از کسب و کار بازگشایی, عید پاک, در بیش از دو هفته است.

“یک آمریکایی بزرگ رستاخیز” روباه میزبان پیشنهاد شده است.

چند ساعت زودتر فرماندار کومو برگزار شد خیلی غم انگیز تر کنفرانس مطبوعاتی در Javits Center در منهتن. این ساختمان که سه سال پیش به میزبانی هیلاری کلینتون بد بخت انتخابات-شب شده است و در حال حاضر موقت بیمارستان صحرایی.

رئیس جمهور و استاندار – دو نیویورکی با سابقه ای طولانی – درگیری بیش از دولت کمبود هواکش به درمان جدی ترین موارد است.

آقای ترامپ مقصر آقای کومو برای خرید بیشتر در سال 2015 با استناد به یک توطئه طلبی وب سایت. آقای کومو گفت: دولت باید با استفاده از آن قدرت اضطراری به منظور بیشتر ماشین آلات تولید.

وقتی که می آید به کاهش اخیر پناهگاه در محل سفارشات فرمانداران مانند آقای کومو نه رئیس جمهور را نهایی می گویند.

اگر اختلاف نظر وجود دارد اما آمریکا می تواند در سمت چپ تعجب آنچه به این باور.

  • چرا تهمت می خواهد ما را برای کسب و کار باز با وجود همه گیر

چه زمان ما وضعیت ؟

آمریکا بیش از نیمی از 15 روز تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس از طریق اجتماعی فاصله.

داوطلبانه دستورالعمل صادر شده توسط دولت و آژانس بهداشت عمومی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اما در حالی که رئیس جمهور شده است صحبت از کاهش محدودیت های دولت و رهبران محلی در سراسر کشور شده اند به سرعت در حال تشدید کنترل برای جلوگیری از عفونت است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در روز سه شنبه, ویسکانسین, دلاور, Massachusetts, New Mexico, West Virginia و ایندیانا معرفی stay-at-home سفارشات آوردن تعداد کل آمریکا تحت چنین مستندات به 17.

قانونگذاران در کاپیتول هیل شده است ومیگوید نسبت به یک معامله در یک بسته محرک اقتصادی است که می تواند کل حداقل 2 تریلیون دلار (£1.7 tn).

در تحولات دیگر:

  • نیوجرسی مرد متهم شده است با ساخت بازداشت دو تن ماین گزار تهدید پس از او سرفه در یک کارمند از یک Wegmans سوپرمارکت در طول یک استدلال روز دوشنبه و پس از آن ادعا کرد که coronavirus. فرماندار فیل مورفی توصیف مشکوک به عنوان یک “knucklehead”
  • 26-در میسوری بازداشت شده بود روز دوشنبه متهم به ساخت یک تهدید تروریستی پس از او نوشته شده یک ویدیو را در اوایل این ماه از خودش بزرگ, اسپری در فروشگاه وال مارت در حالی که پرسیدن: “چه کسی می ترسم از coronavirus?”
  • یک فرد در کنتاکی آزمایش مثبت پس از حضور در “coronavirus حزب” با توجه به دولت فرماندار که افزود: “نمی شود به طوری سنگدلانه به عمد به چیزی و افشای خودتان را به چیزی است که می تواند کشتن افراد دیگر”
  • 31 ساله و ملی مکزیک بازداشت شده توسط آمریکا مقامات مهاجرت در نیوجرسی شد اولین فردی برای تست مثبت برای Covid-19 در حالی که در این سازمان بازداشت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>