Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: چین می خواهد او را به از دست دادن دوباره انتخابات


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: چین “هر چیزی را که آنها می توانند” به او را از دست دادن و انتخاب مجدد او پیشنهاد پله تا انتقاد خود از پکن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در کاخ سفید در مصاحبه با خبرگزاری رویترز گفت: پکن مواجه “بسیاری” از نتیجه ممکن است از ما برای شیوع.

او گفت: چین باید اجازه دهید جهان می دانم در مورد سرایت خیلی زودتر.

آقای ترامپ خود است که اغلب متهم به انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مقابله با بحران.

Coronavirus ویران کرده که قبلا زمزمه اقتصاد ایالات متحده بود که رئیس جمهور نقطه فروش اصلی خود را برای انتخاب مجدد در انتخابات ماه نوامبر است.

آقای ترامپ که برپا کرده یک جنگ تجاری با چین ارائه جزئیات در مورد او چگونه ممکن است در مقابل عمل پکن است.

  • چرا بسیاری از ما پرستاران از کار
  • Coronavirus: ردیابی شیوع جهانی

او به رویترز گفت: “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می توانید انجام دهید. ما به دنبال چه اتفاقی افتاده است.”

آقای ترامپ افزود: “چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به من از دست دادن در این مسابقه است.”

خواه رئیس جمهور گفت که او معتقد است که پکن می خواهد خود را به احتمال زیاد دموکراتیک چلنجر جو بایدن را به نفع خود در ماه نوامبر انتخابات.

آقای ترامپ نیز گفت: او تردید از داده ها نشان می دهد آقای بایدن برنده خواهد بود.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“من باور نمی کنم, نظر سنجی” از رئیس جمهور گفت:. “من معتقدم که مردم این کشور هوشمند هستند. و من فکر نمی کنم که آنها را قرار داده و یک مرد که خود را بی کفایت.”

ما رسانه ها گزارش دادند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال فوران در مشاوران سیاسی جمعه شب گذشته در مورد داخلی نظرسنجی نشان داد که او از دست دادن در بحرانی متحده است.

دستیاران خود را شک و تردید در مورد اینکه آیا آقای ترامپ برنده خواهد شد بسیار مهم میدانهای مانند فلوریدا ویسکانسین و آریزونا در حالی که برخی از ناظران تیم داده اند تا امید موفقیت در میشیگان با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

“من نه از دست دادن به جو بایدن” آقای ترامپ این گزارش گفت: قرار دادن یک expletive در طی یک کنفرانس تلفنی با مبارزات انتخاباتی در افغانستان ،

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور ایالات متحده نیز گزارش جامعی در مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale که تا به حال به نام از فلوریدا.

او در لعنت آقای Parscale و در یک نقطه ذکر شده تحت پیگرد او با توجه به سی ان ان و واشنگتن پست هر چند معلوم نیست چقدر جدی بود و او را تهدید به اقدام قانونی.

در اوایل روز چهارشنبه آقای ترامپ گفت که او نمی خواهد خود تجدید اجتماعی دولت فاصله دستورالعمل هنگامی که آنها منقضی روز پنج شنبه.

دستورالعمل – که در اصل قرار است به گذشته 15 روز و سپس تمدید اضافی 30 – تشویق آمریکایی ها به کار از خانه و جلوگیری از اجتماعات بزرگ در حالی که ارائه مشاوره به کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی به خود منزوی.

پس از بیش از یک ماه گیر بودن عمدتا در کاخ سفید با آقای ترامپ گفت: او قصد دارد برای از سرگیری سفر شروع با یک سفر به آریزونا در هفته آینده.

او به خبرنگاران گفت که او امیدوار است برای نگه داشتن توده تجمعات انتخاباتی در ماه های آینده با هزاران نفر از طرفداران.

آمریکا در حال حاضر حدود یک سوم از تمام coronavirus موارد در سراسر جهان است. آن مرگ و میر در بیش از 60 ، 000 – در شش هفته پیشی گرفتن تعداد آمریکایی کشته در دو دهه از جنگ ویتنام.

بیکاری که فقط چند هفته پیش بود که در نزدیکی پایین ترین رکورد در حال حاضر در بیش از 26 میلیون نفر است.

به تازگی آمار و ارقام منتشر شده در روز چهارشنبه نشان داد که اقتصاد ایالات متحده منقبض شده بود نزدیک به 5% – آن بیشترین انقباض از افسردگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de