Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد تزریق مواد ضد عفونی کننده به عنوان درمان


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است lambasted توسط جامعه پزشکی پس از تحقیقات نشان می دهد به این که آیا coronavirus ممکن است درمان با تزریق مواد ضد عفونی کننده به بدن است.

او همچنین به نظر می رسد پیشنهاد تابش از بدن بیماران با اشعه ماوراء بنفش نور یک ایده را رد کرد و با یک پزشک در این جلسه.

یکی دیگر از مقامات او را به حال لحظات قبل گفت: نور خورشید و مواد ضد عفونی کننده شناخته شده بودند برای کشتن این عفونت است.

آقای ترامپ خود بهداشت عمومی سازمان ملل در برابر آب ژاول به عنوان یک دارو.

چه رئیس جمهور تهمت می گویند ؟

در طول روز پنجشنبه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه رسمی ارائه نتایج از دولت ایالات متحده تحقیقات نشان داد که coronavirus به نظر می رسد به تضعیف بیشتر به سرعت زمانی که در معرض نور آفتاب و گرما.

این مطالعه همچنین نشان داد سفید کننده می تواند کشتن ویروس در بزاق یا تنفسی مایعات در عرض پنج دقیقه و ایزوپروپیل الکل می تواند کشتن آن را حتی بیشتر به سرعت.

ویلیام برایان اقدام رئیس US Department of Homeland Security, علوم و فناوری اداره کل برشمرد یافته ها در کنفرانس خبری.

در حالی که توجه به پژوهش باید با احتیاط رفتار شود آقای ترامپ پیشنهاد تحقیق بیشتر در آن منطقه است.

“پس فرض ما آمار بدن با فوق العاده – آن است که آیا اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور” گفت: عطف به دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ “و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود اما شما در حال رفتن به آن را تست کنید.

“و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر. و من فکر می کنم شما گفت که شما در حال رفتن به آزمون که بیش از حد. برای تلفن های موبایل جالب” رئیس جمهور ادامه داد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“و پس از آن من می بینم مواد ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟

“پس از آن می تواند جالب برای بررسی است.”

با اشاره به سر خود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت: “من پزشک نیستم. اما من مانند یک فرد است که به خوبی you-know-what.”

  • “آنچه که من از ترس بیشتر است قادر به زنده ماندن’
  • خانه جدید قوانین زندگی من تحت مستند

او دوباره به دکتر Birx و خواست اگر او تا به حال تا به حال شنیده ام استفاده از “گرما و نور” برای درمان coronavirus.

“نه به عنوان یک درمان” دکتر Birx گفت. “منظورم این است که قطعا تب است یک چیز خوب وقتی که شما یک تب کمک می کند تا بدن خود را پاسخ دهد. اما من دیده ام گرما یا نور است.”

“من فکر می کنم آن چیزی که در نگاه” آقای ترامپ گفت.

یک روزنامه نگار در این جلسه سوال که آیا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کردن کاف اظهارات می تواند خطرناک دروغ به آمریکایی ها است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چه واکنش ؟

پزشکان هشدار رئیس جمهور ایده می تواند کشنده نتایج.

ریه دکتر وین گوپتا گفت NBC News: “این مفهوم از تزریق و یا خوردن هر نوع محصول پاک کننده به بدن غیر مسئولانه است و این خطرناک است.

“این یک روش معمول است که مردم استفاده از زمانی که آنها می خواهند برای کشتن خود.”

Kashif محمود, یک دکتر در چارلستون, West Virginia در توئیتر خود نوشت: “به عنوان یک پزشک, من نمی توانم توصیه تزریق مواد ضد عفونی کننده به ریه ها و یا با استفاده از تابش اشعه ماوراء بنفش در داخل بدن به درمان COVID-19.

“آیا توصیه های پزشکی از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

جان Balmes یک ریه در زوکربرگ آمریکا هشدار داد که حتی تنفس دود از سفید کننده می تواند باعث مشکلات سلامتی شدید.

او گفت: خبری بلومبرگ: “استنشاق کلر سفید کننده خواهد بود کاملا بدترین چیز برای ریه ها. راه های هوایی و ریه ها ساخته شده است به معرض حتی یک آئروسل از مواد ضد عفونی کننده.

“حتی یک کم رقت سفید کننده و یا ایزوپروپیل الکل امن است. این کاملا مسخره مفهوم است.”

آقای ترامپ قبلا به کرات مالاریا دارو hydroxycloroquine به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus هر چند او را متوقف کرده است و شعار که مواد مخدر به تازگی.

این هفته یک مطالعه از coronavirus بیماران در یک دولت آمریکا-اجرای بیمارستان نظامی جانبازان یافت مرگ و میر بیشتر در میان کسانی که تحت درمان با هیدروکسی کلروکین از کسانی که تحت درمان با استاندارد مراقبت.

در واکنش به رئیس جمهور از اظهارات روز پنج شنبه جو بایدن خود را به احتمال زیاد دموکراتیک چلنجر در ماه نوامبر در کاخ سفید, انتخابات, توئیتر خود نوشت: “اشعه ماوراء بنفش نور ؟ تزریق مواد ضد عفونی کننده? در اینجا یک ایده آقای رئیس جمهور: تست های بیشتر. در حال حاضر. و حفاظتی تجهیزات پزشکی واقعی حرفه ای است.”

آنچه دولت ایالات متحده مشاوره ؟

تنها در این هفته مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار آمریکایی ها به مراقب باشید با تمیز کردن محصولات به فروش خانگی ضدعفونی کننده افزایش می یابد و در میان همه گیر.

“تماس با سم مراکز شدت افزایش یافته است در آغاز ماه مارس سال 2020 برای مواجهه با هر دو پاک کننده و ضد عفونی کننده” در بر داشت آژانس هفتگی و مرگ و مير گزارش.

سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داده است در برابر خوردن مواد ضد عفونی کننده با استناد به فروش ساختگی درمان معجزه که حاوی سفید کننده و ادعا برای درمان همه چیز را از اوتیسم به ایدز و هپاتیت.

وب سایت آژانس می گوید: “FDA را دریافت کرده و از مصرف کنندگان که از رنج شدید, استفراغ, شدید, اسهال زندگی-تهدید و فشار خون ناشی از کم آبی حاد و نارسایی کبد پس از نوشیدن این محصولات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de