پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است, فراگیر, جدید محدودیت های مسافرتی در اروپا در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus.

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در چهارشنبه گفت تمام سفر از اروپا خواهد بود معلق برای 30 روز آینده.

اما او گفت: “قوی اما لازم” محدودیت های اعمال را به انگلستان که در آن 460 مورد از این ویروس در حال حاضر تایید شده است.

وجود دارد 1,135 تایید موارد این ویروس در سراسر آمریکا با 38 مرگ و میر.

“برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا” آقای ترامپ گفت.

“قوانین جدید را به اثر جمعه در نیمه شب,” او اضافه شده است.

آقای ترامپ گفت: اتحادیه اروپا به حال “شکست خورده را به همان احتیاطی” را به عنوان ما.

او تنها چند ساعت پس از ایتالیا – بدترین کشور آسیب دیده در خارج از چین – اعلام دشوار محدودیت های جدید. آن را تمام مغازه ها به جز فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها به عنوان بخشی از آن در سراسر کشور مستند.

آقای ترامپ گفت: سفر تعلیق نیز “اعمال می شود به مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل” که از اروپا به ایالات متحده است.

او همچنین اعلام کرد قصد دارد به ارائه میلیاردها دلار وام به کسب و کارهای کوچک و خواست کنگره به تصویب مالیاتی عمده اقدامات امداد در تلاش برای مانع اثر شیوع کروناویروس در اقتصاد است.

“ما در حال آماده کامل قدرت دولت فدرال و بخش خصوصی برای حفاظت از مردم آمریکا,” او گفت:.

چه این وضعیت در ایالات متحده ؟

مقامات گفت: خطر عفونت کم بود به صورت کلی ما اما نگرانی عمیقتر پس از یک تعداد موارد جدید تایید شد در اوایل این ماه.

مهار تلاش های را آغاز کرده اند به صورت جدی. نیروهای نظامی مستقر شده اند به نیو راشل فقط در شمال شهر نیویورک که در آن یکی از شیوع اعتقاد به سرچشمه گرفته است.

گارد ملی را تحویل مواد غذایی به برخی از افرادی که گفته شده است به خود منزوی وجود دارد.

فرماندار ایالت واشنگتن را ممنوع کرده است اجتماعات بزرگ در چند استان ها. شمال غربی دولت است که نقطه کانونی از شیوع این بیماری در ایالات متحده حسابداری به صورت 24 از حداقل 38 مرگ و میر در سراسر کشور است.

در حرکتی بی سابقه در لیگ ملی بسکتبال (NBA) اعلام کرد که تعلیق این فصل پس از چهار شنبه شب بازی. آن را پس از یک بازیکن برای یوتا جاز آزمایش مثبت برای ویروس.

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به کنگره گفت که “آن را به بدتر” که وابسته به توانایی شامل شده است.

بالا و هزینه های پزشکی را ویروس به خصوص مشکل – بسیاری از آمریکایی ها در جلوگیری از بازدید دکتر به دلیل غیرقابل تحمل اتهامات عنوان شده علیه. عدم پرداخت مرخصی استعلاجی یکی دیگر از نگرانی به نگرانی در مورد تعدادی از دسترس انجام شد.

اما معاون رئیس جمهور مایک پنس که مسئول وظیفه نیروی هماهنگ کننده پاسخ به بحران گفته است که “هر آمریکایی می تواند تست شده بدون محدودیت موضوع به دستورات پزشک” و این که بیمه قول داده بود برای جبران هزینه.

چه در مورد بقیه جهان است ؟

در اوایل روز چهارشنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: شیوع یک بیماری همه گیر. این تعریف شده است به عنوان یک بیماری است که در حال گسترش در کشورهای مختلف در سراسر جهان در همان زمان.

که رئیس Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: تعداد موارد خارج از چین افزایش یافته بود 13-برابر در دو هفته. او گفت که او “عمیقا نگران” توسط “هشدار دهنده سطح انفعال”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته پس از آن اعلام کرد که تنش ها در این کشور در حال انجام lockdown.

او گفت: اکثر مغازه ها و همچنین میله های آرایشگری رستوران ها و کافه ها است که می تواند تضمین نمی کند یک متر فاصله بین مشتریان خواهد دید تا 25 مارس.

ایتالیا دارای بیش از 12000 مورد تأیید و مرگ و میر 827. نزدیک به 900 نفر با این ویروس در ایتالیا شد و در بخش مراقبت های ویژه این که گفت.

در جای دیگر, دانمارک که دارای 514 تایید موارد تا 10 برابر از دوشنبه – به همه مدارس و دانشگاه ها از روز جمعه. دولت همچنین خواستار لغو حوادث با بیش از 100 نفر حضور می یابند.

در عین حال هند به حالت تعلیق در اکثر ویزا برای خارجی ها تا 15 آوریل و گواتمالا ممنوع شهروندان اروپایی از ورود از پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im