Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن به استقرار گارد ملی در سه متحده

بی بی سی جهان | No comments


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور استقرار نیروهای گارد ملی در سه کشور سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس.

نیروهای نظامی مورد استفاده قرار خواهد گرفت در نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن برای ارائه کمک های پزشکی و راه اندازی ایستگاه های پزشکی پس از تعداد مرگ و میر در سراسر کشور افزایش یافت و به 471 و عفونت به 35,244.

وجود دارد ترس از کمبود کلیدی لوازم پزشکی در شهر نیویورک است.

یک لایحه به صندوق ملی امداد تلاش های مسدود شده در مجلس سنا.

مخالفت دموکرات ها می خواهند اورژانس محرک لایحه است که به ارزش تقریبا 1.4 تریلیون دلار (£1.2 تریلیون دلار) را شامل می شود پول بیشتری برای دولت و دولت های محلی و بیمارستان در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان در حال هل دادن برای اقدام سریع برای اطمینان بخشیدن به بازارهای مالی است.

در تحولات دیگر:

چرا نیروهای بودن مستقر?

رئیس جمهور تهمت توصیف بحران رو به ما به عنوان یک “جنگ” گفت: “من می خواهم به اطمینان مردم آمریکا که ما در حال انجام همه چیز ما می توانید هر روز به مقابله و در نهایت شکست این وحشتناک نامرئی دشمن.”

پزشکی ایستگاه گارد ملی خواهد شد تا ظرفیت 4000 تخت 2,000 خواهد شد که رفتن به کالیفرنیا 1000 به نیویورک و 1000 به واشنگتن است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

علاوه بر این آقای ترامپ گفت که او تا به حال تایید درخواست به موضوع یک فاجعه بزرگ و اعلامیه برای ایالت های نیویورک و واشنگتن خواهد بود و همین کار را برای کالیفرنیا “به زودی”.

چنین اظهارات را وجوه فدرال در دسترس برای تسکین کار می کنند.

قبلا چندین دولت فرمانداران و مقامات محلی التماس کرد با دولت فدرال را بیشتر لوازم پزشکی موجود است.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio کرد و گفت: “ما حدود 10 روز دور از دیدن گسترده نمایند. اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش مردم خواهد مرد.”

ایالت نیویورک حساب برای تقریبا نیمی از این کشور موارد است.

در کالیفرنیا مقامات دستور داده اند بیمارستان برای محدود کردن coronavirus تست به دلیل کمبود تجهیزات پزشکی.

در ضمن یک بیمارستان در ایالت واشنگتن – هنگامی که مرکز ما شیوع – گفت: آن را می تواند اجرا از هواکش آوریل.

به همین دلیل است که لایحه بودجه مسدود شده است ؟

آن را شکست خورده به تصویب مجلس سنا روز یکشنبه اخذ 47 رای و در نتیجه سقوط کوتاه از 60 مورد نیاز در 100-عضو اتاق.

دموکرات ها مطرح اعتراض به این لایحه با رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفته بسیاری از مشکلات”. دموکرات ها را متهم خواهان مایل به قید وثیقه از کسب و کارهای بزرگ.

مذاکرات بین دموکرات ها و کاخ سفید ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>