مقامات ترکیه را به اعمال اقدامات جدید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus به عنوان تعدادی از عفونت همچنان به شدت افزایش می یابد.

آمار و ارقام منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد این کشور بیش از 27,000 مورد تأیید و 574 مرگ و میر.

این کشور در حال حاضر دارای نهم-بیشترین تعداد از موارد در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

بیش از 1.2 میلیون نفر کاهش یافته است بیمار در سطح جهان و نزدیک به 70,000 فوت کرده اند.

اظهار نظر در مورد آخرین اطلاعات در توییتر در ترکیه وزیر بهداشت Dr Fahrettin Koca از مردم خواست تا “در خانه ماندن” گفت: ویروس “تساوی قدرت خود را از تماس با ما”.

در سراسر کشور 31 شهرستانها در حال حاضر بسته به همه اما ضروری ترافیک و ماسک الزامی در حمل و نقل عمومی در بازار و در دیگر فضاهای جمعی.

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان خواسته است مردم را به عمل اجتماعی فاصله و اقامت “سه قدم” از یک دیگر. مدارس تعطیل هستند, بسیاری از پروازهای بین المللی و داخلی در حال معلق و جرم نماز و مجامع عمومی ممنوع شده است.

اما منتقدان از جمله پزشکان و سیاستمداران مخالف – می گویند بیشتر باید انجام شود.

دولت هنوز اعمال کامل مستند مانند کسانی که در محل در کشورهای اروپایی است. داده ها نشان می دهد ترکیه در حال حاضر سریعترین افزایش تعداد موارد تایید شده در جهان است.

آقای اردوغان تحمیل یک سلول در سراسر کشور سفارش در روز جمعه برای کسانی که زیر 20 سال و هر کسی که بیش از 65 یا با یک بیماری مزمن.

اما گروه های سنی در خارج کسانی که در داخل پرانتز به کار ادامه دهد. و در روز یکشنبه آقای اردوغان گفت: کسانی که سن بین 18 و 20 شاغل در بخش عمومی و یا بخش خصوصی هستند معاف از مقررات منع رفت و آمد.

“هنگامی که ما در شمارش وجود دارد حدود 1.1 میلیون نفر با استفاده از حمل و نقل عمومی در یک روز کار و دیده ایم بسیاری از خودروهای شخصی در خیابان” کلید مخالفان شهردار استانبول Ekrem Imamoglu بی بی سی گفت.

پرسید: اگر آن دیوانه که چگونه بسیاری از مردم همچنان به حرکت در اطراف او پاسخ داد: “آن است مطلقا.”

خواستار رشد برای یک مستند

توسط Orla Guerin, BBC News, Istanbul

اگر شما می خواهید برای دیدن آنچه که coronavirus انجام داده به استانبول, Istiklal Street – یا خیابان استقلال – خوب فشار سنج. این خیابان گسترده ای است که ترکیبی از مغازه ها و رستوران ها و فست فود مفاصل با کمک از معماری آرت دکو.

در یک روز هفته به طور متوسط آن را جذب حدود یک میلیون نفر – پالس عروق در یک بسته بندی شده شهرستان. امروزه کرکره پایین تراموا در حال خالی وجود دارد و فقط یک قطره از عابران. فقط یک ماه پیش ترکیه هنوز هم تبریک خود را که عاری از ویروس است. برخی در اینجا خود را به حال شک و تردید به ویژه از کشورهای همسایه ایران سخت بود رسید.

پس مورد اول تایید شد – در 11 مارس – ویروس رسیده است و در هر گوشه ای از کشور همه 81 استان. رئیس جمهور اردوغان تلاش شده است شامل Covid-19 بدون خاموش کردن اقتصاد است. پزشکان اتحادیه های کارگری و مخالفان می گویند او رفته است و نه به اندازه کافی دور. وجود دارد در حال رشد از تماس و در مجموع مستند.

در ترکیه در حال حاضر به عنوان قبل از آن را پرداخت نمی کند به صحبت کردن. یک یا دو حرفه ای پزشکی است که آیا پس از آن اظهارات خود را پس گرفت. بیش از 400 نفر دستگیر شده اند برای آنچه مقامات را “تحریک آمیز” نوشته های در مورد ویروس در رسانه های اجتماعی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de