Coronavirus ایالات متحده به روز رسانی نقشه بیش از 6,500 آلوده در تمام 50 ایالت موارد جديد در ایندیانا, تگزاس, کلرادو,

نیوزویک | No comments

این COVID-19 شیوع ویروس در ایالات متحده گسترش یافته است به تمام 50 ایالت آوردن تعداد کل موارد به بیش از 7,300 در حالی که شمار کشته شدگان صعود به گذشته 100 با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

این ویروس که اولین بار گزارش شده در چین در شهر ووهان هوبئی استان دیده می شود بیش از 207,000 موارد در سطح جهانی و در حالی که بیش از 82,000 بازیافت. چین گزارش کرده است بیش از 81,000 موارد از جمله تقریبا از 3200 مرگ و میر. این کشور مدعی شد که شیوع شده است تا حد زیادی موجود و نزدیک به 70,000 بهبود از ویروس.

موارد ادامه به ظهور در ایالات متحده با مورد اول در غرب ویرجینیا و بیشتر موارد در واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا و فلوریدا, ایندیانا, تگزاس, ویرجینیا و کلرادو است.

چند متحده همچنان به اجرای اقدامات کاهش برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله نوادا که تعطیل کردن همه آن قمار کافه ها و رستوران ها.

اورنج کانتی در کالیفرنیا اعلام کرد ممنوعیت سفت و سخت در مکان های عمومی و خصوصی تجمعات هر اندازه “اتفاق می افتد در خارج از یک خانواده زندگی می کنند و یا واحد” با توجه به بیانیه ای از این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: “برای مردم آمریکا به عنوان یک کل خطر ابتلا به بیماری های جدی باقی مانده است کم” در کاخ سفید در نشست خبری روز سه شنبه.

“اما ما در حال پرسیدن هر آمریکایی به همکاری با ما در این تلاش به سرعت گسترش ویروس و به خصوص به فکر سالمندان و یا دیگران جدی در زمینه سلامت شرایط را برای آنها تهدید coronavirus می تواند بسیار قابل توجه و بسیار واقعی” او گفت:.

Las Vegas, Nevada, March 17, 2020 coronavirus
یک نشانه در یک ورودی در نیویورک-New York Hotel & Casino نمایش یک پیام پس از لاس وگاس رفت و آمد مکرر بسته شد به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در 17 مارس سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.
گتی ایماژ

غرب ویرجینیا می شود نهایی دولت برای تایید مورد

 • این کشور در مجموع مورد تأیید صعود به گذشته 6,500 میان غرب ویرجینیا می شود.
 • دولت بسته به تمام کافه ها و قمار.
 • آمریکا مرگ و میر می رسد 114.

غرب ویرجینیا گزارش اولین مورد در روز سه شنبه. مقامات بهداشتی دولت تایید بیمار از شرق تکدی منطقه از دولت است. او باید در بیمارستان بستری شود.

“امشب [شنبه] من اعلام کرد غرب ویرجینیا اولین مورد مثبت از #COVID19. ما می دانستیم که آن را در حال آمدن است و ما برای این آماده شده. ما باید سعی کنید به زندگی می کنند زندگی ما به عنوان بهترین ما می توانیم و ما باید وحشت نیست. ما نباید ترس ما باید هوشمند در این زمان” ایالت ویرجینیای غربی فرماندار جیم عدالت گفت: در یک پست در حساب رسمی توییتر.

عدالت نیز اعلام کرد: بسته شدن تمام رستوران ها و کافه ها و قمار در غرب ویرجینیا موثر شنبه شب.

“همه رستوران ها و کافه ها را می توانید در ادامه به کار با انجام و از طریق درایو تنها. اطلاعات بیشتر در مورد این تعطیلی فردا منتشر خواهد شد [جمعه). #WV او اشاره کرد در یک پست در توییتر.

غرب ویرجینیا, اداره, ارشد, خدمات همچنین اعلام کرد روز سه شنبه آن خواهد بود در ادامه آن در صفحه اصلی-تحویل وعده های غذایی برای سالمندان, در حالی که “ترتیبات ساخته شده برای ما غذا جمع دریافت کنندگان نیز همچنان به دریافت وعده های غذایی.”

“قفسه پایدار و اورژانس وعده های غذایی ارائه شده به همه ما زمان وعده غذایی دریافت کنندگان” و “در صفحه اصلی خدمات نیز خواهد شد ادامه” اداره اعلام کرد.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش COVID-19 ویروس در آمریکا از مارس 18.

US, COVID-19, coronavirus, US, map, March 18
این دادهنمایی از ana ortega را نشان می دهد گسترش را تایید کرد COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده آمریکا از مارس 18.
Ana ortega

مرگ و میر بیشتر در ایندیانا, تگزاس, کلرادو, و کشورهای دیگر,

 • ایندیانا, تگزاس, کلرادو, ویرجینیا در حال حاضر هر دو مرگ.
 • واشنگتن در حال حاضر 55 مرگ و میر.
 • نیویورک در حال حاضر دارای 16 مرگ و میر.
 • کالیفرنیا در حال حاضر دارای 13 مرگ و میر.
 • فلوریدا در حال حاضر دارای هفت مرگ و میر.

نوادا, کنتاکی, کارولینای جنوبی, اورگان, کانزاس, داکوتای جنوبی و گرجستان باید هر گزارش یک مرگ. در اوایل این ماه لوئیزیانا و نیوجرسی گزارش چهار و سه مرگ و میر به ترتیب آوردن آمریکا مرگ تعداد به 114.

تگزاس مقامات بهداشت تایید دولت دوم مرگ بود که از ارشد نر بالغ بود که یکی از ساکنان تگزاس ماسونی بازنشستگی مرکز در آرلینگتون با توجه به بیانیه ای از Tarrant County بهداشت عمومی.

“اطلاعات در مورد فرد اقامت منتشر شده به دلیل تسهیلات مسکن را فراهم می کند به افراد بازنشسته و شهروندان ارشد که بیشتر در معرض عوارض شدید بیماری است.

“شهرستان تارانت در حال بررسی است که ممکن است منبع عفونت و تعیین که بیمار ممکن است در تماس با آمده در حالی که او مریض بود به طوری که هر تماس می تواند مناسب جدا شده تحت نظارت علائم و تست شده به عنوان مورد نیاز” بیانیه ای گفت:.

کلرادو Weld County وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست تایید مرگ یک مرد در 70 روز سه شنبه به مناسبت دوم اعدام در کشور مربوط به virus. مرگ یک زن در 80s در از El Paso County بود که شرایط بهداشتی اساسی شد, گزارش آخرین جمعه است.

ایالت ایندیانا وزارت بهداشت نیز گزارش داد دولت دوم مرگ در روز سه شنبه. بیمار بود و ساکن جانسون کانتی در 60s خود را که در بیمارستان بستری شد.

واشنگتن همچنان ادامه دارد به گزارش بیشترین تعداد مرگ و میر در کشور است. دولت را در مجموع مورد تأیید رسیده است 1,012 با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

قرنطینه نیویورکی کار حفاظت

 • نیویورک گزارش 432 موارد جدید در روز سه شنبه.
 • دولت در مجموع تعداد موارد تایید شده است که در اطراف 1,370.
 • دولت ارائه می دهد کار حفاظت و پرداخت هزینه برای آن دسته از قرنطینه به علت ویروس.
 • یک درایو جدید از طریق ویروس تست تسهیلات باز در لانگ آیلند در ناسائو شهرستان.

آخرین کار حفاظت لایحه جامع شامل پرداخت مرخصی استعلاجی سیاست قبلا مشخص شده در کومو مالی سال 2021 اجرایی بودجه پیشنهاد کومو تایید در بیانیه ای در روز سه شنبه.

در این بیانیه اشاره می کند: “کارفرمایان با 10 یا کارکنان کمتر و خالص درآمد کمتر از 1 میلیون دلار ارائه خواهد شد کار حفاظت برای مدت زمان قرنطینه منظور و تضمین دسترسی کارگران به مرخصی خانواده و مزایای از کار افتادگی (کوتاه مدت از کار افتادگی) و برای دوره قرنطینه از جمله دستمزد جایگزینی برای حقوق خود را به $150,000.”

کارفرمایان با 99 و یا کارکنان کمتر و درآمد خالص بیشتر از 1 میلیون دلار “را ارائه حداقل 5 روز پس از پرداخت مرخصی استعلاجی کار حفاظت برای مدت زمان قرنطینه و تضمین دسترسی کارگران به مرخصی خانواده و مزایای از کار افتادگی (کوتاه مدت از کار افتادگی) و برای دوره قرنطینه از جمله دستمزد جایگزینی برای حقوق خود را به $150,000” بیانیه قوانین.

“کارفرمایان با 100 یا بیشتر کارکنان و همچنین همه کارفرمایان (صرف نظر از تعداد کارکنان) را ارائه حداقل 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی و تضمین کار حفاظت برای مدت زمان قرنطینه نظم” آن می افزاید.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان دادن بهبود منحنی نسبت به عفونت منحنی ویروس.

COVID-19 cases compared to recoveries March 18
تعداد COVID-19 موارد نسبت به بهبود.

IRS عهده پرداخت مالیات در میان شیوع

 • سرویس درآمد داخلی (IRS) اعلام کرد در مجموع تاخیر از 300 میلیارد دلار در پرداخت مالیات.
 • افراد می توانند با تسلیم دلار تا 1 میلیون دلار.
 • شرکت های بزرگ می تواند تاخیر تا 10 میلیون دلار بود.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه: “ما را تشویق آن دسته از آمریکایی ها که می توانید فایل مالیات خود را برای ادامه به فایل مالیات خود را در 15 آوریل چرا که برای بسیاری از آمریکایی ها شما را دریافت بازپرداخت مالیات و ما نمی خواهیم شما را به از دست دادن از آن بازپرداخت مالیات. ما می خواهیم شما را به مطمئن شوید که شما آنها را دریافت کنید. بسیاری از مردم این کار را به صورت الکترونیکی است که برای آنها آسان و آسان برای IRS.”

“اگر شما مدیون پرداخت به IRS شما می توانید تاخیر تا یک میلیون دلار به عنوان یک فرد. و به همین دلیل ما در حال انجام یک میلیون دلار است را پوشش می دهد که تعداد زیادی از تصویب-throughs و کسب و کارهای کوچک و 10 میلیون دلار به شرکت های بهره و مجازات-رایگان به مدت 90 روز. همه شما باید انجام دهید این است که فایل خود را مالیات. شما به طور خودکار دریافت بهره در مجازات,” او اضافه شده است.

داده ها در COVID-19 موارد از دانشگاه جانز هاپکینز مگر اینکه در غیر این صورت اعلام کرد.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه. ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>