Coronavirus ایالات متحده شیوع روز رسانی: مرگ و میر می رسد 14 با موارد جدید در نیوجرسی, ماساچوست, کلرادو, مریلند, تگزاس

نیوزویک | No comments

این COVID-19 ویروس مرگ و میر در ایالات متحده با صعود به 14 عنوان از صبح روز جمعه با تعداد مرگ و میر در ایالت واشنگتن گزارش می شود در 13 و مرگ گزارش شده در کالیفرنیا است. جدید بیماران تشخیص داده شد در کلرادو, مریلند, تگزاس, New Jersey و ماساچوست است.

وجود دارد حداقل 233 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا تا به امروز با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 46 از این موارد هستند آمریکایی ها بودند که روی الماس شاهزاده کشتی کروز با توجه به آخرین آمار و ارقام از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

شاهزاده خانم, کشتی, کشتی قرنطینه در ژاپن در ماه گذشته پس از یک مسافر از هنگ کنگ در تشخیص داده شد. آمریکا evacuees از کشتی که تست مثبت گرفته شد به یک بیمارستان در نزدیکی پایگاه نیروی هوایی تراویس در Fairfield, کالیفرنیا.

این ویروس برای اولین بار گزارش شده در چین در شهر ووهان در استان هوبئی. آن را نیز آلوده کرده است حداقل 100 ، 000 نفر در سراسر جهان از جمله 3,411 مرگ و میر و 55,753 بهبود با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز. اکثر موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین است که 80,573 موارد و حداقل 2,931 مرگ و میر.

در روز پنج شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر به آمریکا coronavirus وظیفه نیروی بازدید ایالت واشنگتن که در آن او متعهد فدرال برای حمایت از دولت خانه های پرستاری با جمعیت های آسیب پذیر ترین رویترز گزارش.

فرماندار ایالت جی Inslee قبلا انتقاد پنس و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای پاسخ به شیوع بیماری.

در اوایل این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با ابراز شک و تردید در مورد صحت این ویروس مرگ و میر آمار و ارقام ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) خواستار آنها را نادرست خود را بر پایه “حدس” و پنس در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن نظر رویترز گزارش.

Inslee ارسال شده در توییتر در هفته گذشته: “من فقط دریافت تماس از @VP مایک پنس تشکر واشنگتن برای تلاش های ما برای مبارزه با کروناویروس. من به او گفتم ما کار موفق تر خواهد بود و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گیر به علم و حقیقت رو گفتم.

در روز پنج شنبه Inslee به خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم همه موافق است که در اینجا ما می خواهیم به بهترین علم است. ما در حال گرفتن اطلاعات خوبی از آژانس های دولت فدرال و قدردانی می کنیم که.

“من می دانم که وجود دارد این است که این موضوع در مورد مرگ و مير [ویروس]. من فقط می خواهم به نشان می دهد که ما نمی لوکس داشتن بحث که طبیعت در حال حاضر,” او اضافه شده است.

شیوع این بیماری همچنان در ایالت واشنگتن

آخرین مرگ و میر در ایالت واشنگتن شامل یک زن در 90s که درگذشت در EvergreenHealth مرکز پزشکی نیویورک پست گزارش. او گفته است: “ما ساکن LifeCare به خانه سالمندان که در آن حداقل شش نفر از کسانی که جان خود را در واشنگتن قبلا زندگی می کردند.

در مجموع 11 نفر فوت کرده اند در EvergreenHealth تسهیلات, مدیر عامل شرکت EvergreenHealth مرکز پزشکی جف Toblin گفت NBC News وابسته به شاه.

King County بهداشت عمومی نیز تایید کرد که یک مرد در 50s قبلا درگذشت Harborview Medical Center در حالی که یک زن ناشناخته که نبود بیمارستان بستری درگذشت, در خانه, NBC, گزارش های خبری.

نیوزویک در تماس است واشنگتن وزارت بهداشت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت شیوع این بیماری در ایالت واشنگتن.

با توجه به آخرین گزارش منتشر شده در وب سایت وزارت امور خارجه واشنگتن, وزارت بهداشت وجود دارد حداقل 70 تایید موارد این ویروس در ایالت واشنگتن از جمله 51 در شهرستان کینگ (از جمله نه مرگ) 18 در شهرستان اسنوهومیش (از جمله یک مرگ) و یکی در اعطای شهرستان است.

همچنین مایکروسافت تایید کرد دو نفر از کارکنان خود در ایالت واشنگتن باید قرارداد ویروس. هر دو در Puget Sound منطقه که در آن مایکروسافت در ردموند ستاد مرکزی واقع شده است و این شرکت تایید کرد, در بیانیه ای. یکی از افراد آلوده کارمند مایکروسافت تابعه LinkedIn.

“محلی کارشناسان بهداشت و درمان تعیین کرده اند که این فرد تا به حال شناخته شده در تماس با دیگر کارکنان در حالی که آلوده و بر اساس آن واقعیت وجود دارد هیچ خطر برای کسانی که کار در LinkedIn از این مورد” LinkedIn سخنگو گفت CNBC.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از ما همکار و ادامه خواهد داد برای حفظ سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان و همکاران به عنوان اولویت ما در همکاری نزدیک با مقامات بهداشت عمومی در سطح جهانی” LinkedIn سخنگوی گفت.

مایکروسافت توصیه کرده است که کارکنان آن در Puget صدا به عنوان به خوبی به عنوان منطقه خلیج کالیفرنیا به کار از خانه در طول چند هفته آینده.

گوگل با ارائه یک کار از صفحه اصلی گزینه ای برای کارکنان در منطقه خلیج دفاتر در حالی که Facebook نیز “به شدت توصیه که تمام منطقه خلیج کارکنان و مشروط کارکنان کار از خانه شروع جمعه” رویترز گزارش.

مریلند گزارش سه بيمار

مریلند به گزارش سه مورد از این ویروس فرماندار ایالت لری هوگان تایید در یک پست در حساب رسمی توییتر. بيماران گزارش شده است که سفر خارج از کشور. وضعیت اضطراری اعلام شده است در سراسر ایالت مریلند پس از وقوع.

“به منظور بسیج همه در دسترس منابع دولتی در پاسخ به این تهدید برای بهداشت عمومی من باید با صدور یک بیانیه اعلام وضعیت اضطراری در مریلند” هوگان در بیانیه ای گفت.

“با این اعلامیه من رسما اجازه و کارگردانی مریلند وزارت بهداشت و مریلند سازمان مدیریت اضطراری به سطح شیب دار تا هماهنگی میان همه دولت ها و سازمان های محلی و فعال کردن آنها را به سرعت در مسیر هماهنگی با دولت ما و محلی بخش بهداشت و درمان اضطراری مدیریت تیم است.”

“در حالی که اخبار امروز ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق این است که دلیلی برای وحشت. من مطمئن هستم در کشور ما توانایی برای پاسخ موثر به این سه مورد از coronavirus به عنوان به خوبی به عنوان هر مورد آینده و به عنوان یک رهبر ملی در پاسخ به این وضعیت و در حال توسعه درمان و شاید حتی یک واکسن.”

دو مورد اول در کلرادو

کلرادو مقامات دولتی تایید دو presumptive موارد مثبت این ویروس در کلرادو در روز پنج شنبه که بدان معنی است که موارد تایید شده اند در آزمایشگاه هستند اما انتظار تایید از تست توسط CDC.

یکی از بیماران گزارش شده است که یک زن از شهرستان داگلاس که قرنطینه شده در صفحه اصلی. دوم بیمار یک مرد در 30s خود را که در سفر به اجلاس شهرستان وارد در فرودگاه بین المللی دنور در فوریه 29. او به ایتالیا رفت که در برخورد با بیشترین شیوع در اروپا در حدود اواسط ماه فوریه و شخص او سفر با اتحاد پس از آزمایش مثبت دنور پست ،

حداقل سه نفر دیگر نیز با تهدید و در حالی که نتایج آزمون برای حداقل 30 موارد دیگر هنوز در انتظار کلرادو بخش بهداشت عمومی و محیط زیست تایید در وب سایت خود را.

او در حال حاضر در قرنطینه در جفرسون کانتی به همراه همسر و دو نفر از دوستان که از کلرادو, دولت, فرماندار Jared پلیس تایید کرد.

“ما در حال انجام همه چیز ممکن است به منظور محدود کردن و کاهش سرعت گسترش COVID-19 در کلرادو” دولت-وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

“این است که به سرعت در حال تغییر وضعیت و آن سخت است برای پیش بینی که دقیقا چه COVID-19 ممکن است بر جوامع ما. آنچه که ما شاهد آن هستیم در مناطق دیگر به ما می گوید که پس از گسترش شناسایی شده است در یک جامعه تعداد را افزایش می دهد به سرعت. داده می شود که توصیه های ما ممکن است تغییر کند فقط به عنوان به سرعت” به آن اضافه شده است.

Coronavirus illustration
این تصویر ایجاد شده در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) نشان می دهد بررسی مرفولوژیکی مورفولوژی به نمایش گذاشته شده توسط coronaviruses.
CDC

بیشتر موارد در نیوجرسی تگزاس و ماساچوست

نیوجرسی گزارش دوم آن presumptive موردی از این ویروس در روز پنج شنبه با هشت نفر دیگر نیز در حال ارزیابی برای ویروس ممکن است آزمایش فیلادلفیا 6 ABC Action News گزارش.

مورد دوم این است که یک فرد از شمال نیوجرسی و گزارش به بستری در انگلوود بیمارستان.

اطلاعات بیشتر در مورد اولین مورد گزارش شده در نیوجرسی منتشر شده است. بیمار برای اولین بار است که یک مرد در 30s خود را که با این نسخهها کار در شهر نیویورک است. او در شرایط پایدار در یک بیمارستان در Bergen County, New Jersey, کمیسیون بهداشت و درمان جودی Persichilli تایید 6 ABC Action News گزارش.

هوستون همچنین گزارش اول خود را “presumptive مثبت مورد” ویروس (که به معنی آن تایید شده است به عنوان مثبت در بهداشت عمومی آزمایشگاه است اما انتظار تایید از تست توسط CDC) در خبرنامهای گفته است که این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

بیمار یک مرد بین سنین 60 و 70 با سابقه مسافرت های بین المللی که به تازگی از سفر به مصر در یک گروه تور.

این بخش در حال حاضر ردیابی هر گونه تماس از کسی که در معرض خطر ابتلا به عفونت را به نظارت بر آنها را برای علائم.

“بیمار می دانستم که برای نظارت بر علائم و به سرعت به دنبال مراقبت های پزشکی که او شروع به احساس بد” دکتر دیوید Persse محلی اقتدار بهداشت برای هوستون در بخش بهداشت و درمان گفت: در این بیانیه است.

“سریع خود اقدام و پاسخ نظام سلامت نشانگر آن است که بالقوه برای قرار گرفتن در معرض عمومی در هوستون حداقل است,” او اضافه شده است.

“همه این موارد در منطقه هوستون باید مسافرت های بین المللی در و مشترک ما شده است به طور فعال نظارت بر این افراد پس از آنها شناسایی شده به عنوان در معرض خطر” هوستون شهردار سیلوستر ترنر گفت: در این بخش ،

“من را تشویق Houstonians برای محدود کردن مسافرت های بین المللی برای زمان حال و توجه به توصیه مقامات بهداشت عمومی در مورد سالم عادات بهداشت. اگر شما احساس بیمار در خانه بماند. اما نمی شود parlayed با ترس,” او اضافه شده است.

در حال حاضر پنج تایید یا presumptive موارد مثبت این ویروس در سراسر تگزاس, از جمله یکی در هوستون سه نفر در شهرستان هریس و در خم شهرستان هوستون وزارت بهداشت تایید بر روی آن حساب رسمی توییتر.

ماساچوست گزارش سوم خود را presumptive مورد در روز پنج شنبه دولت وزارت بهداشت را تایید کرد. بیمار گزارش شد یک زن در 60s که سفر به ایتالیا, NBC بوستون گزارش.

“ما این قدر بیمار همکاری” دولت عمومی کمیسیون بهداشت و درمان مونیکا Bharel در بیانیه ای گفت.

سه نفر در بوستون نیز تایید کرد که آزمایش مثبت در پنجشنبه NBC بوستون گزارش.

“در حالی که خطر در ماساچوست پایین باقی مانده ساکنان باید مطمئن شوید که آنها و خانواده های آنها به خوبی مطلع در مورد COVID-19 و توجه CDC به روز شده در مسافرت های بین المللی بهداشت, هشدار” Bharel اضافه شده است.

استارباکس توقف پذیرش قابل استفاده مجدد فنجان

استارباکس عمده قهوه زنجیره ای نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی زیر coronavirus نگرانی. این شرکت به طور موقت به منع استفاده شخصی قابل استفاده مجدد فنجان برای “سلامت و رفاه” از کاربران آن AFP گزارش شده است.

“ما از این مساله استفاده شخصی فنجان و ‘اینجا’ وره در فروشگاه ما” استارباکس معاون اجرایی رئیس جمهور Rossann ویلیامز در بیانیه ای گفت.

استارباکس باقی می ماند “خوش بینانه این [تحریم] را یک وضعیت موقت” این شرکت به خبرگزاری فرانسه گفت.

کافی شاپ های زنجیره ای گفت: آن را ادامه خواهد داد به افتخار خود 10 درصد تخفیف ارائه می دهد برای مشتریان که می رسند با خود در جام حذفی حتی اگر مغازه ها نمی پر کردن جام.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش COVID-19 ویروس در ایالات متحده که از 6 مارس.

Coronavirus, COVID-19, Statista
این نمودار نشان می دهد گسترش COVID-19 سراسر ایالات متحده که از 6 مارس.
Ana ortega

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از handlings حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>