انگلستان سهام کاهش یافته است به عنوان عمده بریتانیا و ایالات متحده محرک برنامه های موفق به سرکوب نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

FTSE 100 index برتر انگلستان شرکت کاهش بیش از 3.5 درصد در اوایل معاملات با کارگران معدن و نفت و گاز و شرکت های بیمه زندگی منجر به کاهش می یابد.

آن را پس از دیوار خیابان اصلی شاخص بازگشت بیش از 5 درصد در سه شنبه دوشنبه زیر را شیب دار می افتد.

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برشمرد $1 تریلیون دلار (£830bn) بسته به پشتیبانی به بزرگترین اقتصاد جهان.

و در روز سه شنبه بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak بیشتر نشان داد اقدامات محرک اقتصادی برای بریتانیا شرکت از جمله £330bn از وام کسب و کار.

این شامل £20bn در دیگر کمک, کسب و کار, نرخ تعطیلات و کمک های مالی برای خرده فروشان و بارها. کمک به شرکت های هواپیمایی نیز در نظر گرفته شود.

آقای Sunak یک کنفرانس خبری گفت که این یک “اقتصادی اضطراری است. هرگز در زمان صلح ما در مواجهه اقتصادی مبارزه مثل این یکی.”

اما محرک اقدامات انجام شده در سطح جهان موفق به شناور تا سهام آسیا.

ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن به پایان رسید پایین 1.7 درصد هانگ سنگ در هنگ کاهش 3.3 درصد و چین شانگهای کامپوزیت بسته 1.8% پایین تر است. سهام ایالات متحده در بازار آتی نیز نشان می دهد ضعیف تر باز کنید برای وال استریت.

زودتر خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin گفت: او از ارسال پول به طور مستقیم به آمریکایی ها به عنوان بخشی از یک $1tn محرک با هدف جلوگیری از یک بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

“ما به دنبال در ارسال چک به آمریکایی ها فورا” او گفت:.

دلار 250bn در چک بخشی از یک بسته کمک های که کاخ سفید در حال بحث با کنگره است.

A $1tn بسته کمک – تقریبا به اندازه کل انگلستان بودجه خواهد بود بزرگتر از ما پاسخ به بحران مالی 2008 بالغ به حدود یک چهارم از آنچه دولت فدرال ایالات متحده صرف شده در سال گذشته است.

در ژاپن نخست وزیر ژاپن گزارش شده است که تشکیل یک پانل از کلید وزرای اقتصادی و بانک مرکزی ژاپن فرماندار هاروهیکو کورودا به بحث در مورد اقدامات برای سرپا نگه داشتن اقتصاد آمار خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

حرکت خود را از ژاپن در خط با سازمان ملل در سراسر جهان در حال آماده شدن اقدامات برای مبارزه با تاثیر از کروناویروس که باعث شده که اقتصاد در سراسر جهان به سمت رکود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de