Coronavirus: ‘مستند نشده انفجار’ گسترش در سراسر برزیل


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در ویلا Formosa, امریکا بزرگترین گورستان عزاداری عزیزان تبدیل شده است تا حدودی پر.

خانواده صرفا محدود به یک ساعت با تابوت در نمازخانه استراحت و بیش از 10 نفر در مجاز است. همه به نام مهار گسترش Covid-19.

برای gravediggers و undertakers قوانین را تبدیل به حتی سخت تر. هنگامی که آنها آماده دفن آنها دست یک تکه کاغذ را در بالا و سمت راست وجود دارد یک کد. D3 به معنی مشکوک یا تایید coronavirus مرگ است. آن را نیز بدان معنی است که آنها را مجبور به پوشیدن کامل لباس محافظ و ماسک و دستکش.

کارگران در ویلا Formosa در برزیل شهرستان از سائو پائولو می گویند که آنها در حال تبدیل بیش از گور از حد نرمال است. در روز به طور متوسط آنها دفن در حدود 40 جسد در گورستان. آخر هفته قبل از آخرین آن است که رقم حدود 60.

“شهرداری خریداری 5,000 بدن کیف و آنها در حال استخدام افراد بیشتر هم می گوید:” قبرکن مانوئل پریرا. اما آنها نیروبخش خود را برای هفته پیش رو.

  • Favela ‘رئیس جمهور’ مبارزه Bolsonaro ویروس ادعا می کند

برزیل را وزارت بهداشت می گوید در اوج است و انتظار نمی رود در این کشور تا ماه مه یا ژوئن.

مشکل اجتماعی فاصله

در یک گوشه ای از گورستان تابوت برداشته شده است از یک نعش کش و شش undertakers در سفید لباس راه رفتن از خاک به تازگی حفر قبر.

ماریا Odete درگذشت در سن 77 از مشکوک coronavirus. خانواده آمده اند با پوشیدن ماسک و رعایت اجتماعی فاصله چند آغوش داده می شود به کسانی که به آنها نیاز دارید و فقط یک دور از تشویق شرح زیر است.

“من واقعا غمگین و نگران این وضعیت می گوید:” ساندرو Nunes, پسر خود را. او هرگز تصور خداحافظی با مادرش بود.

“من در گرفتن آن را بیش از حد جدی قبل از. من فکر کردم آن بود که رسانه های تکان دهنده همه چیز است. سپس زمانی که آن اتفاق افتاد به ما و خانواده ما درک شدت آن است.”

ماریا Odete خانواده نمی خواهد پیدا کردن برای اطمینان حاصل کنید که آیا یا نه او Covid-19 تا حداقل دو هفته پس از دفن او. این الگویی است که تکرار می شود هر روز در سراسر برزیل.

این کشور آزمایشگاه باید یک تنگنا ده ها هزار نفر از آزمایشات است. آنها فقط نمی باید از این ظرفیت در حال حاضر.

همانطور که از 15 آوریل به وزارت بهداشت گزارش شده بود 1,736 مرگ و میر و بیش از 28,000 موارد است.

اما Dr کارولینای Lazari پزشکی رئیس مولکولی زیست شناسی و آزمایشگاه در آمریکای لاتین بزرگترین بیمارستان دس Clínicas می گوید: “وزارت اعداد یک عکس از گذشته”.

به اندازه کافی تست

برزیل آزمایش کمتر از 300 نفر برای هر میلیون نفر جمعیت. در آمریکا برای مثال این رقم در 9,482 در هر میلیون نفر است.

یکی از چالش هایی است که این کشور در تلاش برای وارد کردن مقادیر کافی از مواد تشکیل دهنده برای تست. کل جهان در حال رقابت برای منابع برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“همه ما می بینیم این است که نوک کوه یخ” می گوید: Dr Lazari. “در برزیل ما فقط تست بیماران که به بیمارستان بروید و اقامت وجود دارد – بیشتر موارد شدید – اما ما نمی دانیم که چگونه این ویروس در گردش در جامعه است.”

چهره های از برزیل مدنی رجیستری نشان می دهد که نزدیک به 10 درصد افزایش در تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از سندرم حاد تنفسی در ماه مارس در مقایسه با سال گذشته است. وجود نگرانی که قربانیان coronavirus شامل نمی شد در سراسر کشور, آمار, آن تأکید اتهامات که برزیل گزارش دهی.

هیچ ضرورت و

دانیل Tabak یک انکولوژیست و haematologist پشت یک کمپین برای افزایش تست در آزمایشگاه در دانشگاه فدرال ریو فکر می کند این کشور در حال آماده شدن برای ویروس. برزیل اولین مورد شناسایی شد در ژانویه – یک ماه قبل از معروف جهان کارناوال اما خیابان احزاب میزبانی میلیون ها نفر رفت جلو و بدون هیچ گونه نگرانی.

“در حالی که وجود دارد این ایده که برزیل نمی شود,” او می گوید. “وجود دارد عدم ضرورت و آماده سازی در خرید کیت در یک مطلب به شیوه ای فعال.”

بدون توانایی برای تست در مقیاس انبوه کارشناسان نقطه به نقطه اجتماعی فاصله به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش ویروس. اگر چه اکثر متحده باید توجه وزارت بهداشت, توصیه های اجتماعی فاصله برزیل رئیس جمهور در ادامه به هو کردن در شدت coronavirus و می خواهد مردم را به بازگشت به کار.

آخر هفته گذشته Jair Bolsonaro ملاقات جمعیت حامیان پایتخت حتی پاک کردن بینی خود را قبل از تکان دادن یک خانم مسن دست.

“[این] طول می کشد دور اعتبار از وزارت بهداشت و درمان ما می گوید:” Dr Lazari. “ما باید به فکر می کنم همان راه کنید و سعی کنید و همان اقدامات به سرعت گسترش ویروس.”

با اطلاعات کمی در دسترس برخی از دانشمندان در حال مدلسازی تخمین می زند برای گرفتن ایده از تعداد واقعی موارد است. بر اساس یک گروه از محققان وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 313,000 موارد در برزیل – 15 بار رسمی شماره.

  • برزیل Bolsonaro درصدد تهدید coronavirus
  • چرا coronavirus یک کلاس موضوع در آمریکای جنوبی

“مردم از من می پرسند که ما در حال رفتن برای رسیدن به بالا که می تواند به مردم آرامش می گوید:” دمینگس آلوس بخشی از تیم و یک عضو از دانشکده پزشکی دانشگاه, São Paulo است.

“اما هر کسی حتی حدس زدن در حال شتابزده. ما نمی توانیم برآورد که چگونه منحنی است. تصور کنید که شما در بالا رفتن از کوه اما شما نمی توانید ببینید اوج. و به همین دلیل مهم است به دنبال در حال افزایش است. ما شبیه به ما به ایتالیا ؟ ما نمی دانیم — و نه با داده هایی که در دسترس است.”

جایی که برزیل به رهبری?

دانیل Tabak می گوید: هند می تواند شاید ارائه بینش بهتر به چگونه به آن را حذف خواهد رفتار در برزیل.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“در یک جمعیت با 13 میلیون نفر زندگی می کنند در favelas که در آن وجود خواهد داشت هیچ سیستماتیک تست چگونه می تواند ما را می بینی؟”. “این یک بیماری بسیار عفونی است که به شلوغ جوامع که هنوز مبارزه برای اصول اولیه مانند آب و صابون است.”

او فکر می کند وجود دارد تنها یک راه برای خواندن آمار.

“برزیل است منفجر شد به دلیل این است به سادگی ثبت شده است.”

گزارش اضافی توسط Luciani گومز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im