آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هشدار داده است که تا 70 درصد از جمعیت کشور – برخی از 58 میلیون نفر – می تواند قرارداد coronavirus.

خانم مرکل ساخته شده استارک پیش بینی در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه در کنار وزیر بهداشت ینس Spahn.

او گفت: از آنجا که وجود دارد هیچ درمان شناخته شده تمرکز می گیرند در کاهش گسترش ویروس. “این در مورد زمان برنده شدن” او توضیح داد.

اظهارات او آمد به ایتالیا وارد دومین روز خود را یک ملی مستند.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته اعلام کرد بسته شدن مدارس و ورزشگاه و موزه ها و کاباره ها و مکان های دیگر در سراسر کشور که روز چهارشنبه به تصویب رسید 10,000 تایید عفونت.

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر?

نیویورک فرماندار اعلام کرد که نیروهای نظامی خواهد بود و فرستاده به نیو راشل یک شهر در شمال این شهر در تلاش برای جلوگیری از شیوع این ویروس به عنوان تعداد کل ما موارد گذشت 1,000 روز چهارشنبه.

یک مایل (1.6 کیلومتر) منطقه مهار شد و در نیروی جدید راشل – با تمام کسانی که در منطقه قرنطینه.

در ایتالیا است که دیده می شود افزایش شیب دار در مورد آقای کونته متعهد 25bn یورو ($22bn) برای مقابله با شیوع بالا از 7.5 میلیارد یورو در هفته گذشته اعلام کرد.

موسیقی, جشنواره ها و دیگر رویدادهای مهم از جمله جشنواره Coachella در کالیفرنیا شده است لغو و یا به تعویق افتاد. برلین مقامات شهرستان در روز شنبه ممنوع تمام حوادث با بیش از 1000 شرکت کنندگان است.

هزاران پرواز لغو شده اند در سراسر جهان به عنوان هواپیمایی برای مقابله با رکود در تقاضا.

انگلستان سلامت وزیر نادین Dorries گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus شد و خود منزوی در خانه.

چین – که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است دیده می شود در مجموع 80,754 مورد تأیید و 3,136 مرگ و میر. اما آن را به ثبت رساند کمترین تعداد از عفونت های جدید, فقط 19 روز سه شنبه.

سوم بیمار می میرد در آلمان

آلمان تایید سوم آن coronavirus مرگ مربوط به روز چهارشنبه در شدت تحت تاثیر قرار ناحیه هاینزبرگ در غرب ایالت نوردراین-وستفالن.

اول مرگ و میر بود که 89 سال که فوت در شهر اسن دوم 78-سال-با از قبل موجود شرایط پزشکی که جان خود را در هاینزبرگ.

آلمان تا کنون گزارش 1,296 موارد این ویروس با توجه به آمار و ارقام منتشر شده توسط موسسه کخ رابرت (RKI) برای کنترل بیماری در اواخر روز سه شنبه. Lothar Wieler رئیس RKI گفت: بدن نیست باور وجود دارد که تعداد قابل توجهی از موارد کشف نشده در کشور است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

صحبت کردن در کنار آقای Wieler در یک کنفرانس مطبوعاتی – اولین آدرس عمومی در شیوع صدراعظم مرکل هشدار داد که مرز تعطیلی نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش ویروس. او حکومت را زیر اتریش رهبری در ممنوعیت بازدید از ایتالیا.

“این یک آزمون برای ما همبستگی حس مشترک ما و مراقبت از یکدیگر. و من امیدوارم که ما تصویب آزمون,” او گفت:.

خانم مرکل همچنین گفت که او باز به دور انداختن آلمان “صفر سیاه” قانون اجازه می دهد تا دولت جدید قرض گرفتن. او گفت که “وضعیت فوق العاده ای” و پایان دادن به شیوع این بیماری برای اولین بار آمد.

روز شنبه نیز شاهد شهر برلین مقامات ممنوعیت تمام حوادث با بیش از 1000 شرکت کنندگان تا پایان تعطیلات عید پاک.

“Coronavirus همچنان به گسترش است. در چنین مرحله زندگی عمومی باید محدود شود گفت:” شهرستان سلامت وزیر Dilek Kalayci. “گسترش coronavirus را می توان آهسته با کاهش رویدادهای مهم. در آغاز یک بیماری همه گیر مانند یک محدودیت مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de