این COVID-19 ویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان با حدود 16 میلیون رو مستند در ایتالیا و تعداد مرگ و میر صعود به حداقل 22 در آمریکا

افزایش مرگ و میر دیده می شود در بازارهای جهانی شیرجه رفتن با افزایش قیمت نفت شاهد کاهش چشمگیر بیش از 30 درصد در روز دوشنبه در حالی که لندن FTSE 100 (بار مالی بورس 100 شاخص) کاهش یافته و به سه سال کم و آسیا و بازارهای سهام کاهش یافت رویترز گزارش.

اخیر ضرر و زیان می آیند و پس از یک تاریخی 10.1 درصد کاهش در آمریکا قیمت نفت در روز جمعه بود که بنا به گزارش بیشترین کاهش در بیش از پنج سال CBS اخبار گزارش.

حدود هشت کشورهای جدید از جمله جزایر فارو, فرانسه, گویان, مالدیو, جزیره مالت, مارتینیک, بلغارستان و مولداوی را گزارش اولین موارد در دو روز گذشته با توجه به آخرین گزارش سازمان جهانی بهداشت (WHO) در روز یکشنبه.

این ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در استان هوبی چین را تحت تاثیر قرار است حداقل 110,041 مردم در سراسر 108 کشور جهان با حدود 80,735 از موارد گزارش شده در چین. جهانی مرگ و میر رسیده 3,841 در حالی که حداقل 62,053 بهبود از عفونت با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

شیوع بیماری در کره جنوبی به نظر می رسد کاهش و چین گزارش داد که کمترین تعداد موارد جدید از اواخر ماه ژانویه است. با حدود 196 کشور در جهان در حدود 88 هنوز برای گزارش هر گونه عفونت ها از جمله بسیاری از آفریقای مرکزی و جنوبی امریکا است. چهارشنبه گذشته که مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گزارش حدود 47 کشور گزارش داده اند که 10 نفر یا کمتر است.

سلامت بدن توصیه می شود در بیانیه ای گفت: “کسی که اصرار تمام کشورها به صورت بالقوه ورود COVID-19 آماده سیستم پاسخ اضطراری; افزایش ظرفیت برای تشخیص و مراقبت از بیماران; حصول اطمینان از بیمارستان های فضا و تجهیزات و پرسنل لازم و در حال توسعه زندگی-صرفه جویی در مداخلات پزشكي.”

چندین کشور گرفته اند افزایش اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله ممنوعیت سفر و حمل و نقل و محدودیت های موقت و تعطیلی مدارس که حداقل 22 کشور در سراسر سه قاره را به اجرا گذاشته و از جمله حداقل 13 کشورهایی که تعطیل مدارس در سراسر کشور, یونسکو برگزار می شود.

صنعت هواپیمایی شده است به شدت تحت تاثیر شیوع با حداقل یک hub carrier گفت: تا به حال 108 درصد کاهش در رزرو برای ایتالیا در حالی که بسیاری دیگر گزارش 50 درصد دیگر را نشان می دهد در سراسر چندین بازار” با توجه به بیانیه توسط یاتا (انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی) در هفته گذشته.

“یاتا تحقیقات نشان داده است که ترافیک سقوط کرده است بر روی کلید آسیایی راه است و این موج در طول حمل و نقل هوایی شبکه در سطح جهانی و حتی در بین کشورهای بدون عمده شیوع COVID-19,” یاتا مدیر کل و مدیر ارشد اجرایی Alexandre de Juniac گفت: در این بیانیه است .

“این به نوبه خود از وقایع به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تقریبا بدون سابقه. در کمی بیش از دو ماه این صنعت چشم انداز در بسیاری از نقاط جهان گرفته اند دراماتیک به نوبه خود برای بدتر است. مشخص نیست که چگونه این ویروس را توسعه دهد اما آیا ما تاثیر موجود به چند بازار و $63 میلیارد دلار درآمد از دست دادن و یا گسترده تر تاثیر منجر به $113 میلیارد دلار کاهش درآمد این است که یک بحران” مدیر گفت.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش COVID-19 ویروس در سراسر جهان از مارس 9.

statista, coronavirus cases, covid-19, 2019nCOV
یک نقشه نمایش موارد COVID-19 در سراسر جهان از مارس 9, 4 p. m. EST.

ایالات متحده تلفات بازدید 22

دو مورد جدید مرگ و میر گزارش شده در ایالت واشنگتن در نزدیکی سیاتل به افزایش تعداد مرگ تا 22 در ایالات متحده از جمله 16 دیگر مرگ و میر در ایالت واشنگتن دو مرگ در فلوریدا و کالیفرنیا از هفته گذشته است.

وجود دارد حداقل 554 موارد گزارش شده در کشور با موارد جدید گزارش شده در ورمونت, ویرجینیا در ایالت میسوری و شهر واشنگتن دی سی که به تازگی برگزار می شود دو همایش با حضور چند آمریکا و مقامات دولتی از جمله ایالت تگزاس سناتور تد کروز که “یک مکالمه کوتاه و یک دست دادن” با یک فرد در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در بندر ملی مریلند, او در بیانیه ای گفت.

این کنفرانس همچنین با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک Pompeo, در میان دیگر مقامات اما فرد آلوده گزارش نشده هر گونه تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا پنس با توجه به آمریکایی حفاظت اتحادیه سی ان ان گزارش داد.

این سناتور را به طور داوطلبانه قرنطینه “را تا 14 روز گذشت از CPAC تعامل” با توجه به بیانیه تگزاس تریبیون گزارش.

کروز اشاره کرد که “مقامات پزشکی باید به من توصیه کرد که احتمال انتقال از فرد دیگر به من بسیار کم” و این که “افرادی که در تعامل با من در این 10 روز پس از CPAC نباید نگران بالقوه انتقال است.”

بیشتر موارد پدید آمده در چندین ایالت از جمله هاوایی, اورگان, کنتاکی و همچنین نیویورک که آخر این هفته اعلام وضعیت اضطراری است. شهر نیویورک دانشگاه کلمبیا گفت: در بیانیه ای گفت: “از آنجا که یک عضو از کلمبیا جامعه قرنطینه شده به عنوان یک نتیجه از قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19) کلاس های معلق در دوشنبه, مارس 9 و سهشنبه, مارس 10” دانشگاه در بیانیه ای گفت.

“من می خواهم به تاکید است که فردی که قرنطینه شده است تشخیص داده شده است در این مرحله با ویروس” رئیس جمهور کلمبیا C. Lee Bollinger در بیانیه ای گفت.

آمریکایی ها هشدار داد در برابر سفر کروز

وزارت امور خارجه ایالات متحده با صدور کروز سفر مشورتی روز یکشنبه هشدار داد که “ایالات متحده به شهروندان به ویژه مسافران با شرایط بهداشتی اساسی نباید مسافرت با کشتی کروز” اداره متحده در وب سایت خود را.

“در حالی که دولت ایالات متحده به تخلیه برخی از مسافران کشتی کروز در هفته های اخیر بازگشت پروازهای نباید با اتکا به عنوان یک گزینه برای شهروندان ایالات متحده تحت خطر بالقوه از قرنطینه توسط مقامات محلی” به آن اضافه شده است.

The Grand شاهزاده خانم (کشتی کروز از شاهزاده Cruises خط کروز) است که برگزار شده است در سواحل سان فرانسیسکو از هفته گذشته با 21 آلوده در میان قریب به 3500 نفر در هیئت مدیره خواهد حوض در اوکلند در دوشنبه خبرگزاری-فرانسه-پرس (AFP) گزارش می دهد.

افراد آلوده از کشتی منتقل خواهد شد به یک بیمارستان در حالی که آمریکایی ها که در حال تاثیر پذیری را در قرنطینه می شود و به مدت 14 روز در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان است.

صدها نفر از اتباع خارجی از 54 کشور در کشتی نیز عودت از جمله در اطراف 237 از کانادا (بدون هر گونه علائم را قرنطینه می شود و در ترنتون Ontario).

روز یکشنبه یکی دیگر از شاهزاده Cruises رگ (در شاهوار شاهزاده) برگزار شد در سواحل فلوریدا در حالی که دو خدمه که تا به حال از انتقال بزرگ شاهزاده خانم مورد آزمایش قرار گرفتند برای ویروس. نتایج برای هر دو نفر گزارش شده منفی بود.

با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) حداقل 46 از موارد در ایالات متحده در حال مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزادهدیگر کشتی از شاهزاده Cruises که بود قرنطینه در ژاپن در ماه گذشته پس از یک مسافر از هنگ کنگ در تشخیص داده شد.

ایتالیا قرار می دهد 16 میلیون در مستند

این ویروس در اطراف دیده است 7,375 موارد در ایتالیا با حدود 366 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

از آوریل 3 ساکنان ایتالیا, این منطقه لمباردی (از جمله میلان) و همچنین 14 مرکزی و شمالی استان از جمله ونیز در ونتو منطقه ممنوع خواهد شد از سفر بدون اجازه ویژه ایتالیا, نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد در روز یکشنبه.

تمام مدارس, ورزشگاه, کاباره ها و موزه ها و همچنین رویدادهای عمومی, ورزشی, فعالیت های مدنی/مذهبی مراسم لغو شده اند, در سراسر کشور, نخست وزیر گفت. این شامل جاذبه های توریستی مختلف از جمله کلیسای سیستین واتیکان موزه ها و ویرانه های باستانی پمپئی در نزدیکی ناپل.

هر کسی نقض محدودیت خواهد بود موضوع را به جریمه نقدی از $232 و یا تا سه ماه در زندان سی ان ان گزارش داد.

“وجود خواهد داشت یک تعهد به اجتناب از هر گونه جنبش مردم” کونته گفت: سی ان ان گزارش داد.

“و حتی در مناطق در حال حرکت در اطراف شما رخ می دهد فقط برای کار ضروری و یا دلایل بهداشتی,” او اضافه شده است.

پاپ فرانسیس که تست منفی برای این ویروس در هفته گذشته, دعا برای کسانی که تحت تاثیر این ویروس از طریق livestream تصویری از یک کتابخانه در داخل واتیکان روز یکشنبه قبل از ظاهر شدن به طور خلاصه در یک پنجره مشرف نزدیک به خالی کردن میدان سنت پیتر. او اشاره کرد و آن را غیر معمول برای پاپ به “محبوس” و که در آن در حال انجام بود “به طوری که نزدیک غلظت از مردم نمی خواهد گسترش ویروس” او گفت:.

“من با نماز به مردم رنج می برند از زمان coronavirus اپیدمی و به همه کسانی که مراقبت از آنها را,” او گفت:, گزارش بلومبرگ.

انگلستان با توجه به “اجتماعی فاصله” اقدامات

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون خواهد شد برگزاری یک جلسه اضطراری با مقامات بهداشت به بحث در مورد پتانسیل اقدامات جدید مانند “اجتماعی فاصله” به اجرا در تلاش برای مبارزه با شیوع بیماری که دیدم سوم مرگ و میر در این کشور روز یکشنبه در منچستر در حالی که دو مورد جدید گزارش شده در ولز در روز دوشنبه.

اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است مستلزم ممنوعیت های بزرگ, حوادث, تعطیلی مدارس و درخواست از کارکنان برای کار از خانه به منظور جلوگیری از شلوغ قطار و اتوبوس در حالی که سفر از طریق حمل و نقل عمومی ،

وجود 280 موارد گزارش شده در انگلستان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

کره جنوبی می رسد “نقطه عطف” در شیوع

کره جنوبی گزارش کرده است حدود 69 مورد جدید در روز دوشنبه با توجه به مهر و 248 مورد روز یکشنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری ها (KCDC) است که گفته می شود کوچکترین افزایش در موارد گزارش شده از اواخر فوریه. حدود 166 موارد مرخص شده از انزوا با توجه به آخرین آمار و ارقام از KCDC در روز دوشنبه.

با آخرین آمار و ارقام نشان دادن قابل توجهی کاهش از 500 یا بیشتر روزانه موارد جدیدی که قبلا گزارش شده در این کشور نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: “من هنوز بسیار محتاط اما امیدواریم که ما می تواند رسیدن به یک نقطه عطف در آینده نزدیک” رویترز گزارش.

کشور را, معاون وزیر بهداشت, کیم باند-لب افزود: “هنوز هم وجود دارد بسیاری از بیماران ناشی از تعجب و در نزدیکی مناطق … و پراکنده عفونت در ادامه به ظهور در جای دیگر اگر آنها در حال گسترش به عنوان سریع او گفت:” در یک جلسه.

“در واقع در حال حاضر زمان برای تمرکز تمام توانایی های ما را روشن کاهش عفونت,” او گفت:.

مقامات بهداشتی معتقدند تعدادی از موارد به نظر می رسد که کاهش یافته است را پس از نزدیک به 200000 نفر از اعضای یک گروه مذهبی در قلب شیوع در حال حاضر آزمایش شده است رویترز گزارش.

کره جنوبی در حال حاضر دارای 7,478 تایید موارد از جمله 53 مرگ و میر که در روز دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اکثریت موارد مرتبط شده اند به اعضای فرقه مذهبی Shincheonji کلیسای عیسی معبد خیمه شهادت (SCJ) که دارای خدمات بزرگ توده ها با اعضای نشستن در مجاورت نزدیک برای مدت طولانی. چندین عضو شدند بنا به گزارش ها تشخیص داده شده پس از آلوده عضو حضور در یک SCJ تسهیلات در شهر دائگو که در آن اکثریت از این کشور به عفونت شده اند متمرکز شده است.

کره جنوبی دارای گزارش تست در حدود 140,000 نفر در کشور که ممکن است توضیح دهد که پایین آن مرگ و مير 0.6 درصد Business Insider گزارش.

چین همچنین گزارش داد که کمترین افزایش روزانه در موارد با توجه به ملی کشور کمیسیون بهداشت جنوب چین صبح پست گزارش. چین گزارش داد 40 news موارد در روز یکشنبه با تمام موارد گفته شده باید از درون آمده ووهان به جز چهار عفونت که وارد شد از استان گانسو.

دیپلمات های تخلیه در کره شمالی

چندین سفارتخانه ها در کره شمالی که ادعا می کند به هیچ موارد گزارش شده از این ویروس است اما اعمال دقیق اقدامات پیشگیرانه (از جمله بسته شدن مرزهای آن و قفل کردن سفرای خود را چهارم), تعطیل شده اند در روز دوشنبه.

حدود 60 دیپلمات های خارجی که باقی مانده تحت قرنطینه برای هفته ها تخلیه شدند به شهر ولادی وستک. آنها شامل دیپلمات های روسیه و فرانسه و آلمان و سوئد خبرگزاری فرانسه گزارش.

محدودیت بودند و بنا به گزارش ها کاسته از هفته گذشته و در حدود 200 از حدود 380 اتباع خارجی شده اند که در قرنطینه بودند و اجازه خروج خود را از ترکیبات AFP گزارش شده است.

هفته گذشته رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد هشدار داد که “در مورد بیماری های عفونی, پخش كردن, فراتر از کنترل در می یابد راه خود را به کشور ما آن را مستلزم عواقب جدی” در دیدار با حاکم حزب کارگران.

“نه موارد خاص باید اجازه داده شود در درون دولت ضد اپیدمی سیستم” گزارش گفت: در این جلسه با توجه به کره شمالی و کره جنوبی خبرگزاری مرکزی (KCNA) گزارش رویترز.

نگرانی باقی می ماند بیش دقت مرموز کشور ادعا می کنند که آن را هنوز برای گزارش هر گونه عفونت داده مرزهای کشور چین, کشوری که در آن این ویروس برای اولین بار شناسایی و کره جنوبی است که گزارش بیشترین تعداد از موارد در خارج از چین است.

هفته گذشته این کشور رد تلاش های انسان دوستانه سازمان ملل متحد آماده است به صادرات عینک, دماسنج و گوشی های پزشکی به این کشور برای کمک به مبارزه با تهدید ویروس. سازمان ملل متحد ديپلمات که کره شمالی مجهز به سیستم پزشکی به اندازه کافی قوی برای مقابله با شیوع حال تصویب معافیت به زمان تحریم قرار داده شده در کشور است.

ایران می بیند بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز

ایران که در حال حاضر دومین شماره از کل مرگ و میر در خارج از چین پس از ایتالیا گزارش داد که بزرگترین پرش در مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته, گزارش 49 جدید مرگ و میر در یکشنبه, France24 گزارش.

این کشور همچنین گزارش داد حداقل 743 عفونت های جدید در آخرین روزهای آوردن مجموع آن تعداد از موارد به حدود 6,566 با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

وقوع دیده است این کشور انتشار در اطراف 70,000 زندانیان الجزیره گزارش.

“آزادی زندانیان به نقطه ای که آن را نمی کند ایجاد ناامنی در جامعه … ادامه خواهد داد” قوه قضائیه ایران به رئیس Ebrahim Raisi گفت: با توجه به Mizan, وب سایت قضائیه رویترز گزارش.

در جای دیگر در خاورمیانه, قطر به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از 14 بیشتر کشورها (در علاوه بر این به ایتالیا) از جمله بنگلادش و چین و مصر و هند و ایران و عراق و لبنان و نپال و پاکستان و فیلیپین و کره جنوبی, سریلانکا سوریه و تایلند کشور, وزارت بهداشت اعلام کرد, در بیانیه ای.

Tehran Iran coronavirus March 2020
ایرانی آتش نشانان و کارگران شهرداری ضد عفونی کردن یک خیابان در تهران برای کرونا ویروس COVID-19 روز 5 مارس سال 2020 است.
گتی ایماژ

“تصمیم بر تمام افراد قصد ورود از این کشورها از جمله ویزا پس از ورود کسانی که محل اقامت یا اجازه کار موقت و بازدید کنندگان” بیانیه ای گفت:.

خلیج فارس هوایی همچنین اعلام کرد این امر می تواند تعلیق پروازها به مقصد و از عربستان سعودی است. آخرین تعلیق در می آید و پس از این کشور به حالت تعلیق در هواپیما و کشتی خدمات با بحرین و همچنین چند کشور دیگر از جمله کویت و امارات متحده عربی و لبنان و سوریه الجزیره گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de