Coronavirus به روز رسانی نقشه به عنوان جهانی مورد تصویب 780,000 بیش 165,000 باید از بهبود عفونت

Coronavirus گسترش به بیش از 787,000 مردم در سراسر حداقل 178 کشور و منطقه است. بیش از 37,800 فوت کرده اند از عفونت در حالی که بیش از 166,200 بهبود, با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

این ویروس که اولین گزارش در ووهان یک شهر در چین هوبئی استان را تحت تاثیر قرار است نزدیک به 82,200 مردم در چین است. چین ادعا می کند این ویروس در حال حاضر تا حد زیادی موجود بدون اخیر داخلی موارد گزارش شده است. این کشور شاهد افزایش وارداتی موارد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است گسترش ممنوعیت سفر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است گسترش از سفر از محدودیت های اعمال شده در اوایل این ماه (یک ممنوعیت ورود اتباع خارجی از 26 منطقه شنگن کشورهای اروپایی و همچنین انگلستان و ایرلند) با توجه به “تاثیر فوق العاده ای” محدودیت داشته اند در محدود کردن گسترش ویروس در ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر کانون بیماری همه گیر. کشور گزارش شده بیش از 164,600 موارد از جمله مرگ و میر بیش از 3000.

“آنها [محدودیت] اقامت خواهد بود و ما ممکن است اضافه کردن کمی بیشتر اما این دستورالعمل خواهد بود بسیار به عنوان آنها هستند. شاید حتی سخت تا کمی. اما آنها با داشتن یک تاثیر بزرگ. آنها با داشتن یک تاثیر فوق العاده ای است و ما در حال شروع به دیدن آن است. و این کلیدی: ما در حال شروع به دیدن تاثیر است که آنها با داشتن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید نشست خبری سه شنبه شب ،

فرانسه می بیند بالاترین مرگ و میر روزانه

فرانسه ثبت بزرگترین روزانه تعداد مرگ در روز دوشنبه با 418 مرگ و میر. تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه نیز افزایش بیش از 10 درصد به 5,107.

با شیوع گفت: به گسترش در غرب بیشتر پاریس منطقه که در آن بیمارستان ها در نزدیکی نقطه اشباع بسیاری از بیماران نیاز به مراقبت های ویژه منتقل شده به بیمارستان های خارج از کشور. هشتاد نفر منتقل شده اند به بیمارستان در سوئیس, آلمان و لوکزامبورگ.

رئیس, فرانسوی, بهداشت عمومی سازمان جروم سالومون به خبرنگاران گفت: “ما در یک قطره در حال حاضر. ما امیدواریم که که این افزایش متوسط خواهد بود در روزهای آینده.”

“مرحله رشد اپیدمی در منطقه خواهد شد و احتمالا دو هفته گذشته” اشاره کرد Pierre Delobel های عفونی و بیماریهای گرمسیری واحد در بیمارستان دانشگاه تولوز که در آن کل موارد شروع به پریدن کرد از هشت تا 40 در عرض یک هفته.

“پس از آن وجود خواهد داشت یک رکود اما این بدان معنا نیست که کاهش آن خواهد شد تا کمتر به سرعت,” او اضافه شده است.

فرانسه بوده و تحت مستند اقدامات پس از مارس 17 و گزارش کرده است حداقل 45,170 موارد تا کنون ششم-بیشترین تعداد موارد تایید شده در جهان است.

اسپانیا می شود سوم کشور با موارد بیشتر از چین

اسپانیا در مجموع عفونت پیشی گرفت و چین روز دوشنبه در تبدیل شدن به کشور سوم برای انجام این کار پس از آمریکا و ایتالیا. مورد تأیید رسیده تقریبا 88,000 در حالی که آن مرگ و میر نیز پیشی گرفتن چین, گزارش, حداقل 7,716 مرگ و میر از شنبه.

این کشور در هفته سوم در سراسر کشور مستند که دولت اعلام کرد تمدید خواهد شد برای دو هفته دیگر در حالی که همه غیر ضروری کار را نیز ممنوع اعلام کرد تا اواسط ماه آوریل گزارش رویترز.

روزانه عفونت را افزایش می دهد آهسته زیر مستند اقدامات انداختن به حدود 12 درصد در پنج روز گذشته از حدود 20 درصد در گذشته از 10 به گفته یک سخنگوی اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز.

ژاپن تدابیر مرز

ژاپن نیز در حال برنامه ریزی برای گسترش آن ورود ممنوع. آن را در حال حاضر دارای محدودیت های در محل برای مسافران از قطعات از چین و کره جنوبی از جمله هوبئی و Daegu (کره جنوبی شهرستان که در آن بسیاری از کشور موارد متمرکز شده اند) و همچنین بیش از 20 کشور اروپایی است. آن است که با توجه به گسترش این ممنوعیت برای همه خارجی ها که از سفر به آمریکا, چین, کره جنوبی و بسیاری از اروپا ظرف 14 روز پس از ورود در ژاپن مقامات دولتی تایید شده است.

ژاپن که گزارش شده در حدود 2000 موارد موفق شده است برای جلوگیری از انفجار عفونت همسایگان خود کره جنوبی و چین دیده می شود. با این حال پایتخت آن توکیو گزارش شده اخیر افزایش موارد و دولت خواست شده برای اعلام یک دولت ملی اضطراری.

“اگر ما صبر کنید تا مواد منفجره افزایش عفونت قبل از اعلام شرایط اضطراری از آن خواهد شد خیلی دیر” ساتوشی Kamayachi یک عضو هیئت مدیره از ژاپن انجمن پزشکی هشدار داد در یک کنفرانس خبری. این کشور به تعویق افتاد 2020 توکیو المپیک تا سال آینده.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان دادن بهبود منحنی نسبت به عفونت منحنی ویروس.

Number of COVID-19 cases compared to recoveries.
تعداد COVID-19 موارد نسبت به بهبود.

لاگوس آغاز می شود مستند ایتالیا گسترش اقدامات

نیجریه لاگوس, آفریقا, پرجمعیت ترین شهرستان با حدود 14.4 میلیون نفر رفت به مستند روز دوشنبه در 11 p. m. این کشور دارای 131 تایید موارد, از شنبه. حداقل 81 موارد در لاگوس در حالی که دو مرگ گزارش شده در کشور با توجه به نیجریه مرکز کنترل بیماری.

“بر اساس توصیه های فدرال وزارت بهداشت و NCDC من [نیجریه رئیس جمهور Muhammadu Buhariam] هستم کارگردانی قطع تمام حرکات در لاگوس و FCT برای یک دوره اولیه از 14 روز با اثر از 11pm در دوشنبه 30 مارس سال 2020” دولت نیجریه را تایید کرد در یک پست در آن حساب رسمی توییتر.

“این محدودیت نیز اعمال خواهد شد به Ogun دولت با توجه به نزدیکی آن به لاگوس و ترافیک بالا بین دو کشور می باشد.

“همه شهروندان در این مناطق به ماندن در خانه های خود. سفر به و یا از کشورهای دیگر باید به تعویق افتاد. همه کسب و کار و ادارات در این مکان باید به طور کامل بسته شده و در طول این دوره” دولت گفت.

Moscow lockdown, coronavirus, March 2020
روسی ماموران پلیس با گشت زنی در مارس 30, 2020 در مقابل سنت باسیل کلیسای جامع است در مسکو به عنوان شهر و اطراف آن مناطق تحمیل مستند. افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه می کند.
گتی ایماژ

مسکو, پرجمعیت ترین شهرستان به طور کامل در اروپا نیز شروع آن مستند در دوشنبه سفارش خود را نزدیک به 12.5 میلیون نفر به در خانه باقی می ماند. مناطق دیگر در کشور نیز در حال آماده شدن برای اعمال مشابه مستندات مربوط مطبوعات گزارش شده است.

روسیه گزارش کرده است 1,836 موارد از شنبه. مقامات روسی تایید این ویروس به سرعت در حال به دست آوردن زمین در این کشور و آن نسبتا پایین گزارش تایید موارد ممکن است به کافی تست.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هشدار داد: “ما موفق به برنده شدن در زمان و کاهش مواد منفجره گسترش این بیماری در هفته گذشته و ما باید برای استفاده از آن زمان رزرو به کامل است.”

ایتالیا کشور دوم بدترین ضربه توسط این ویروس گزارش بیش از 101,700 موارد یافته مستند از طریق مارس 12. این کشور در حال lockdown mode برای نزدیک به سه هفته است. فرماندار منطقه جنوب Puglia معتقد است که این محدودیت باید در محل باقی می ماند تا زمانی که ممکن است.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش COVID-19 سراسر جهان است.

number of worldwide coronavirus cases
این نمودار نشان می دهد که تعدادی از تأييد رمان coronavirus موارد در سراسر جهان است.
Ana ortega

داده ها در COVID-19 موارد از دانشگاه جانز هاپکینز مگر اینکه در غیر این صورت اعلام کرد.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im