این COVID-19 شیوع ویروس همچنان در سراسر جهان با کره جنوبی, ایتالیا, ایران, آلمان و فرانسه هنوز هم در میان کشور بدترین ضربه خارج از چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

ایالات متحده دیدم سه مرگ و میر بیشتر از جمله در واشنگتن و فلوریدا (به مناسبت اول مرگ و میر در کشور را به ساحل شرق) به عنوان اولین موارد از دفتر تحقیقات فدرال (FBI) و نظامی آمریکا در ایتالیا.

این ویروس که اولین بار گزارش شده در چین در شهر ووهان در استان هوبئی است گسترش به حداقل 102,188 مردم در سطح جهان اطراف 80,651 از آنها در چین و تقریبا 58,000 بیماران در سراسر جهان بهبود یافته اند از این ویروس با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

مالت همچنین گزارش اولین مورد در حالی که یک کشتی کروز در مصر حمل حدود 150 گردشگران از جمله آمریکایی گزارش داد چندین موارد مثبت. اولین موارد نیز پدید آمده در آفریقای جنوبی صربستان و کامرون در روز گذشته با توجه به آخرین سازمان بهداشت جهانی (WHO) در گزارش منتشر شده در روز جمعه.

چندین رویدادهای مهم لغو شده اند در میان نگرانی از گسترش ویروس با آخرین بودن باد از جنوب غرب با جنوب غربی در تگزاس در حالی که سال 2020 توکیو بازی های المپیک در حال برنامه ریزی برای از سرگیری به صورت عادی.

شیوع گزارش شده است به کاهش در چین و در حدود 119 کشور گزارش نشده اند هر مورد از این ویروس اشاره کرد که در اوایل این هفته در حالی که بخش های بزرگی از آفریقا و آمریکای مرکزی و جنوبی بی پیرایه باقی می ماند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بسیاری از کشورهای در حال دیدن ادامه داد: مواردی مانند کره جنوبی که در ادامه به گزارش حدود 500 بیمار جدید در روز. ایران که به تازگی به پشت ایتالیا برای داشتن بالاترین شمار تلفات خارج از چین, گزارش مرگ دو مقامات ارشد دولتی که قرارداد این ویروس.

آمریکا مرگ صعود به 17

فلوریدا گزارش اول مرگ و میر در حالی که واشنگتن اعلام کرد 14th, مرگ در کرکلند آوردن کشور از مجموع تلفات به 17 از جمله یک مرگ در کالیفرنیا در اوایل این هفته.

دو ساکنان فلوریدا, از جمله یکی در لی شهرستان و دیگری در سانتا رزا شهرستان فوت کرده اند بعد از ابتلا به ویروس, آوردن دولت تعداد کل موارد به 12 دولت را به وزارت بهداشت گزارش شده است.

هر دو بيمار در 70s و عفونت در ارتباط بودند به سفرهای خارج از کشور در حالی که بیمار که فوت در شهرستان سانتا رزا حال اساسی شرایط بهداشتی با توجه به دولت فرماندار ران DeSantis که با اشاره به خطر ابتلا به عموم مردم در فلوریدا باقی می ماند پایین فلوریدا News4JAX گزارش شده است.

دیگر مرگ گزارش شده در ایالت واشنگتن را EvergreenHealth مرکز پزشکی در شهرستان کرکلند پادشاه شهرستان به مناسبت دولت 15th مرگ و 12 در EvergreenHealth, جیوه, اخبار, گزارش شده است.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 79 موارد تایید شده در سراسر ایالت واشنگتن اکثریت (58) که در شهرستان کینگ که در آن حداقل شش بیمارانی که فوت شده سالمندان ساکنان LifeCare خانه سالمندان در کرکلند دولت وزارت بهداشت گزارش شده است.

هاوایی نیز در گزارش خود بیمار برای اولین بار است که یک مسافری که رفت و در یک سفر دریایی به مکزیک در ماه فوریه روی Grand شاهزاده کشتی کروز فرماندار دولت دیوید Ige تایید کرد در یک کنفرانس خبری ان بی سی نیوز گزارش داد.

2015 South By Southwest festival Austin Texas
نمایی از مرکز شهر آستین تگزاس در 2015 South By Southwest جشنواره که لغو شده است در این سال در میان COVID-19 شیوع ویروس.
گتی ایماژ

شاهزاده خانم, کشتی, کشتی برگزار شده است در سواحل سان فرانسیسکو در حالی که دیگر مسافران در حال نمایش پس از مرگ کالیفرنیا ساکن شد و همچنین سفر بر روی کشتی در یک سفر دریایی از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه گذشته.

اف بی آی در گزارش خود اولین مورد از این ویروس از یک کارمند در آن سن فرانسیسکو بخش اداره تایید کرد, در بیانیه ای, CBS SF Bay منطقه گزارش شده است.

“در این زمان ما ارزیابی عملیات ما شده اند نه منفی نهفته COVID-19 و ما همچنان ثابت قدم در ماموریت ما برای حفاظت از مردم آمریکا و حمایت از قانون اساسی” اف بی آی در بیانیه ای گفت:.

ایالات متحده حداقل 338 موارد از حدود 233 موارد گزارش شده در روز جمعه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 46 از مجموع موارد مسافران در الماس شاهزاده خانم یکی دیگر از کشتی کروز از شاهزاده Cruises که قرنطینه در ژاپن در ماه گذشته پس از یک مسافر آزمایش مثبت در هنگ کنگ با توجه به آخرین آمار و ارقام از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC). تمام مراحل آمریکایی evacuees تحت درمان قرار گرفتند در یک بیمارستان در نزدیکی این سفر در پایگاه نیروی هوایی در Fairfield, کالیفرنیا.

گرافیک زیر ارائه شده توسط ana ortega نشان از گسترش COVID-19 ویروس در سراسر جهان به عنوان از 6 مارس.

statista, covid19, coronavirus, worldwide cases,
یک نقشه نشان دادن تایید موارد COVID-19 سراسر جهان است.
Ana ortega

سرباز آمریکایی آزمایش مثبت در ایتالیا

یک عضو نیروی دریایی ایالات متحده بوده است آلوده در شهر ناپل یک نیروی رسمی تایید شده به مهر.

آخرین بیمار علامت مورد اول از نظامی آمریکا در ایتالیا است که تا به حال بیشترین شیوع در اروپا تا کنون با حداقل 4,636 موارد گزارش با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این دومین مورد در میان حدود 75,000 خدمت اعضای مستقر در کشورهای مختلف در سراسر جهان, فاکس نیوز گزارش داد. اولین سرباز آمریکایی برای تست مثبت بود که در یک پایگاه نظامی در نزدیکی شهر دائگو در کشور کره جنوبی که در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از موارد در خارج از چین USFK (نیروهای ایالات متحده و کره جنوبی) در گزارش ماه گذشته.

“USFK باقی مانده است در معرض خطر در سطح “بالا” شبه جزیره گسترده است و اجرای تمام کنترل مناسب اقدامات لازم برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 به عنوان یک محتاطانه اقدام به حفاظت از نیروی” ایالات متحده نیروهای کره جنوبی در بیانیه ای گفت: روز جمعه پس از گزارش هفتم آن عفونت در میان USFK مربوط به کارکنان است.

SXSW لغو شد در حالی که المپیک مشعل رله باقی مانده در برنامه

South by Southwest (SXSW) جشنواره سالانه میزبان در Austin و برنامه ریزی شده را از 13 مارس – 22 لغو شد نگرانی از ادامه شیوع ویروس این جشنواره اعلام کرد در وب سایت خود را.

“ما در حال ویران برای به اشتراک گذاشتن این خبر با شما. ‘نشان می دهد باید روی” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد. ما در حال حاضر از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای” این جشنواره در بیانیه ای گفت.

“ما در حال بررسی گزینه هایی برای برنامه ریزی مجدد این رویداد و در حال کار برای ارائه مجازی SXSW آنلاین تجربه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای سال 2020 شرکت کنندگان” به آن اضافه شده است.

2020 توکیو المپیک از سر گرفته خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ماه ژوئیه و رله مشعل المپیک را رسما لگد کردن در مارس 26. اما ورود مشعل مراسم در ژاپن در 20 مارس برگزار خواهد شد را در یک مقیاس کوچک از آسوشیتد پرس گزارش.

المپیک کمیته برگزاری جمهور Yoshiro موری تایید کرد که 140 کودکان دیگر خواهد شد ارسال شده به یونان را به شعله خاموش ارسال در 19 مارس به عنوان اصل برنامه ریزی شده است.

مشعل المپیک روشن خواهد شد در روز 12 مارس در یونان و سپس پرواز به Miyagi در شمال ژاپن به هوا برای دفاع از پایگاه در 20 مارس.

چهار ماه رله آغاز خواهد شد و این استان فوکوشیما واقع در حدود 250 کیلومتر (150 مایل) خارج از توکیو و در نهایت در استادیوم ملی توکیو در جولای 24.

کشتی کروز در مستند در مصر

نیل کشتی کروز قرار داده شده تحت قرنطینه در اقصر مصر, پس از 12 نفر تست مثبت برای ویروس. عفونت تشخیص داده شد و پس از یک تایوانی-آمریکایی توریستی روی عرشه کشتی آزمایش مثبت پس از بازگشت به خانه اش در تایوان در ماه فوریه آسوشیتد پرس گزارش داد.

به تازگی آلوده بیماران بدون علامت موارد به معنی هیچ یک از آنها نشان داد هیچ نشانه ای از حال بد این است که مصر و وزارت بهداشت تایید و در بیانیه ای در روز جمعه با توجه به انتخاب.

کشتی کروز سفر از رودخانه نیل از اسوان به اقصر. آن را وارد در اقصر در روز پنج شنبه و گذشت توریستی مانند Kom Ombo معبد و Edfu.

که اپیدمیولوژی ماریا ون Kerkhove گفت: “ما باور نمی کنیم که یک راننده عمده انتقال” در یک خبر مطبوعاتی در ژنو در پنج شنبه, رویترز گزارش داد.

“اگر ما نگاهی واقعی شیوع و چگونه این همه گیری اتفاق می افتند اگر آنها یک راننده عمده انتقال این امر باعث شده مقدار اعداد بزرگتر از موارد,” او اضافه شده است.

این 12 نفر را گرفته و به انزوا تسهیلات, در حالی که دیگران که در تماس با افراد آلوده را در قرنطینه می شود و به مدت 14 روز وزارت را تایید کرد.

مصر در حال حاضر 15 تایید موارد با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

فیلیپین را افزایش می دهد سطح خطر ویروس

فیلیپین دیده است اولین مورد “انتقال محلی” که در آن یک فرد آلوده هیچ ارتباط شناخته شده به ویروس یا از طریق سفر و یا سابقه تماس با فرد آلوده.

آلوده بیمار یک مرد فیلیپینی در 60s که تا به حال سفر خارج از کشور شده است. او 59 سال نیز آلوده شده است آوردن این کشور تعداد موارد تایید شده به شش. این کشور در وزارت بهداشت مطرح شده است و آن virus سطح هشدار و توصیه رئیس جمهور به اعلام وضعیت اضطراری در سراسر کشور فیلیپین وزارت بهداشت (DOH) را تایید کرد.

“وزارت بهداشت (DOH) تایید کرد که قبلا گزارش 5 مورد از بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) اولین مورد انتقال محلی در این کشور پس از تایید با اداره مهاجرت نشان داد که بیمار تا به حال هیچ سفر اخیر تاریخ” این گروه در بیانیه ای گفت.

“در تایید از موضعی انتقال در کشور و در راستای ممکن است پایدار جامعه انتقال DOH مطرح شده COVID-19 سیستم هشدار به کد قرمز sublevel 1. DOH سریع روشن است که این یک حمله پیشگیرانه تماس بگیرید تا اطمینان حاصل شود که ملی و محلی و عمومی و خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند آماده شدن برای افزایش ممکن است در مشکوک و موارد تایید شده.

“با کد رنگ قرمز, DOH توصیه کرده است به دفتر رئیس جمهور برای اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی است که تسهیل بسیج منابع و سهولت مراحل از جمله تهیه حیاتی تدارکات و تجهیزات و تشدید گزارش” گروه اعلام کرد.

“DOH در حال حاضر اگزوز تمام تلاش خود را برای شناسایی دیگران که ممکن است در تماس با موارد تایید شده به اطمینان حاصل شود که این موضعی انتقال نیست و پیشرفت به جامعه گسترش” این کشور وزیر بهداشت فرانسیسکو T. دوقو III در بیانیه ای گفت:.

عضو مجلس می میرد پس از عفونت

یک تازه انتخاب زنان عضو پارلمان ایران فاطمه راهبر درگذشت پس از ابتلا به ویروس در جمعه ایران را در خبرگزاری تسنیم گزارش شده است.

راهبر یک نماینده برای ساکنان در تهران بود بنا به گزارش ها در شرایط بحرانی و متصل به اکسیژن ماشین قبل از او درگذشت. او برای اولین بار شناخته شده سیاستمدار زن به مرگ ناشی از این ویروس در ایران, سی ان ان گزارش شده است.

“متاسفانه در 24 ساعت گذشته 17 بيمار درگذشت و مرگ و میر افزایش به 124” یک سخنگوی ایران وزارت بهداشت و درمان کیانوش Jahanpour گفت: در روز جمعه.

ایران و خبرگزاری فارس نیز گزارش داد مرگ یکی دیگر از آلوده ایران سابق MP حسین شیخ الاسلام بود که یک عضو از هفتم مجلس شورای اسلامی و قبلا یک مشاور سابق به این کشور با وزیر امور خارجه ،

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دستهای با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دست: بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از handlings حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل یک متر (سه پا) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
  پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im