میلیون ها نفر از مردم در ایتالیا که قرار است در مستند در تلاش برای متوقف کردن گسترش جدید کروناویروس در میان شیوع جهانی از COVID-19.

تحت محدودیت به قانون امضا شده توسط ایتالیا نخست وزیر در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه مردم را نمی خواهد بود قادر به ورود و یا ترک 15 شمالی و مرکزی استان تا آوریل 3 رویترز گزارش داد. لومباردی و پایتخت آن میلان—کشور مالی مرکزقرار گرفتند و همچنین به عنوان مقصد توریستی محبوب ونیز و شهر مودنا, پارما, Piacenza, رجیو امیلیا و ریمینی. برخی از 16 میلیون نفر تحت تاثیر قرار خواهد شد و کسانی که دست انداختن قوانین می تواند به صورت سه ماه در زندان است.

امکانات و موسسات از جمله موزه ها, ورزشگاه, اسکی, شنا, استخر و فرهنگی مراکز بسته شد در این مناطق است. با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک, مراسم عروسی و مجالس ترحیم نیز به تعویق افتاد. رستوران ها و کافه ها می تواند باز بماند بین 6 صبح و 6 بعد از ظهر اما مشتریان باید حداقل 3 فوت از هم جدا. دولت نیز ممنوع بهداشت و درمان کارگران از در نظر گرفتن تعطیلات برای هم بودن.

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته یک کنفرانس خبری گفت که او پرده برداری از اقدامات “وجود خواهد داشت هیچ جنبش در داخل و یا خارج از این مناطق و یا در درون آنها مگر اینکه به صورت ثابت کار-دلایل مرتبط با شرایط اضطراری و یا دلایل بهداشتی.”

اعلام این خبر پس از موارد COVID-19 در ایتالیا مشخصی توسط بیش از 1 ، 200 در 24 ساعت و تلفات آمار 233. با توجه به داشبورد به روز شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز 5,883 COVID-19 موارد تایید شده اند, در ایتالیا و 589 از بیمار بهبود یافته اند.

“ما مواجه با یک وضعیت اضطراری ملی اضطراری است. ما باید برای محدود کردن گسترش ویروس و جلوگیری از بیمارستان های ما از غرق” بی بی سی گزارش داد کونته عنوان کرد و گفت.

“ما می خواهیم برای تضمین سلامت شهروندان ما. ما درک می کنیم که این اقدامات را تحمیل فداکاری گاهی کوچک و گاهی بزرگ است.”

ایتالیا کشور, سخت ترین ضربه COVID-19 خارج از آسیا و اروپا در حال حاضر متوقف کلاس در مدارس و دانشگاه هابه استثنای دوره های تحصیلات تکمیلی برای بهداشت حرفه ای تا 15 مارس. در حال ظهور اروپا نقاط فرانسه و آلمان 949 و 800 مورد تایید شدند و محدودیت قرار داده بودند در محل در واردات و صادرات از محافظ تجهیزات پزشکی نیویورک تایمز گزارش داد.

از آنجا جدید کروناویروس آمده از مرکزی چین در شهر ووهان هوبئی استان در اواخر سال گذشته تقریبا 3,600 های مردمی در بیش از 106,000 موارد در سراسر جهان است. تقریبا 80,700 از کسانی که تایید بیمار بودند در سرزمین اصلی چین با بیش از 45,000 دوره نقاهت. در آن وضعیت روزانه گزارش COVID-19 سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد که از ساعت 10 صبح به وقت CET در روز شنبه, کلمبیا, مقدس, پرو صربستان و توگو به حال در 24 ساعت گذشته گزارش اول خود را COVID-19 موارد است.

این وضعیت با این ویروس همچنان به بهبود در چین روز یکشنبه آن را به عنوان گزارش خود کمترین تعداد موارد جدید در یک روز از ماه ژانویه. این کشور مجبور شد برای مقابله با فاجعه پس از ده نفر را در شهر گوانجو پس از یک هتل که در آن مردم در حال نظارت برای COVID-19 فرو گزارش رویترز به نقل از وزارت شرایط اضطراری و مدیریت رسانه های دولتی. این حادثه آغاز شده عصر روز شنبه با 48 نفر گرفته شده از این منطقه بعد از ظهر یکشنبه پکن زمان.

در ضمن در ایالات متحده, که در آن 433 کاهش یافته است بیمار یک کشتی کروز مستقر کردن سواحل کالیفرنیا است که با توجه به سر به اوکلند پس از بیش از ده نفر در هیئت مدیره آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به اپراتور است. بیش از 3500 نفر پردازنده کشتی از 54 کشور جهان است.

شاهزاده Cruises گفت در توییتر که شاهزاده بزرگ خواهد دریانوردی به بندر اوکلند در روز یکشنبه “برای شروع پیاده مهمانان حاد است که نیاز به درمان های پزشکی و بستری در بیمارستان.” آن دسته از افراد گرفته خواهد شد به امکانات پزشکی در کالیفرنیا آن را گفت.

دیگر مهمانان را ترک کشتی در روز دوشنبه. ساکنان کالیفرنیا فرستاده خواهد شد به یک “فدرال اداره شده تسهیلات” در دولت به آزمایش می شود برای COVID-19 و جدا شده است. کسانی که زندگی می کنند در جای دیگر گرفته خواهد شد و دولت فدرال کارگران به امکانات در “کشورهای دیگر است.”

خدمه خواهد بود قرنطینه و درمان در کشتی اپراتور گفت.

این ویروس همچنین نهفته جهان با این سازمان از بحرین Formula 1 Grand Prix آخر هفته بیان کرد تماشاگران بودند دیگر مجاز به شرکت در. در مجموع 85 نفر تایید شده است بیمار در کشور جزیره ای در خلیج فارس.

بحرین مدار بین المللی گفت: در Facebook از آن حتی برای برنامه ریزی مارس 20 تا 22: “با توجه به ادامه گسترش Covid-19 جهانی برگزاری یک رویداد بزرگ ورزشی است که به عموم مردم باز است و اجازه می دهد تا هزاران نفر از مسافران بین المللی و طرفداران محلی برای تعامل در نزدیکی نمی خواهد کار درست را انجام دهید در حال حاضر.”

coronavirus, covid19, italy, rome, Coliseum , getty
گردشگران با پوشیدن ماسک تنفسی بازدید از سالن بزرگ در رم در تاریخ 6 مارس سال 2020 است.
واژن, FABI/خبرگزاری گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش coronavirus بیماری (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دستهای با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دست: بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از handlings حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل یک متر (سه پا) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
  پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im