Coronavirus به روز رسانی: سفر از محدودیت های اعمال شده در چین اسپانیایی سلامت کارگران تحسین عفونت رای دادن در کره جنوبی کاهش می یابد و

بیش از 152,000 تایید موارد COVID-19 و 5,393 مرگ گزارش شده با توجه به سازمان بهداشت جهانی که از صبح روز یکشنبه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جدید گسترش در سراسر جهان.

محدودیت های مسافرتی شده است محکم در چین با سخت تر چک در جای خود قرار داده و در آن پس از رسیدن در فرودگاه پکن در روز یکشنبه. این به دنبال خبری که coronavirus عفونت پیشی گرفت و به صورت محلی منتقل, موارد, برای دومین روز متوالی رویترز گزارش داد.

وجود 20 مورد جدید از عفونت گزارش شده در سرزمین اصلی چین در مارس 14, 11 موارد قبلی روز ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: و از کسانی که از 16 وارد شد.

اما شهرستانها با هیچ عفونت در چند روز گذشته مانند شانگهای و هانگزو باید شروع به باز کردن جاذبه های توریستی و برخی از رستوران ها. منطقه غربی سین کیانگ نیز شروع بازگشایی مدارس, رویترز گزارش داد.

Hubei province
یک مسافر است و درجه حرارت خود را چک توسط مرز میان بندگی مرکزی جیانگشی استان هوبئی استان است. این منطقه مرکز کشور COVID-19 شیوع کروناویروس.
NOEL CELIS/گتی ایماژ

اثرات آمریکا سفر ممنوع در اروپا و کشورهای شنگن که همچنین شامل انگلستان و ایرلند همراه با گسترده تر تاثیر این ویروس باید آمار مسافرت های بین المللی صنعت ،

روز جمعه رئیس خطوط هوایی بریتانیا الکس کروز هشدار داد که این تاثیر بیشتر خواهد بود از 9/11 حملات تروریستی به شیوع سارس و سقوط مالی جهانی سال 2008 است. خطوط هوایی آمریکا گفت: این امر شروع یک مرحله ای تعلیق تقریبا تمام مسافت های طولانی پروازهای بین المللی از دوشنبه.

سلامت کارگران در اسپانیا تحسین فرانسه و اتریش نزدیک غیر ضروری کسب و کار

اسپانیا شده است و آخرین کشور اروپایی به دنبال ایتالیا و فرانسه در اجرای اضطراری محدودیت برای مبارزه با گسترش ویروس با مردم ممنوع از خروج از خانه مگر اینکه آنها در حال خرید لوازم ضروری و دارو و یا رفتن به محل کار.

مردم در این کشور ابراز قدردانی خود را به سلامت کارگران با تصویری از آنها پله بر روی بالکن و کف بودن به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی از جمله اسپانیا و وزارت امور خارجه. در یک پیام ارسال شده به توییتر اعلام کرد: “این کشور در حال “یکی از بهترین سیستم های سلامت در جهان و روح همبستگی. امروز ما افتخار پزشکی بهداشت حرفه ای مبارزه در خط مقدم در برابر #COVID19.”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر, فیلم تشویق از یک محله در بارسلونا به اشتراک گذاشته شده توسط کاتالان, اخبار, با پیام “همه از اسپانیا انفجار به دور از کف زدن برای پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان مشغول به کار در طول covid-19 coronavirus بیماری همه گیر.”

در کشور همسایه فرانسه که در آن مرگ و میر صعود به بیش از 90 رستوران و سینما و بسیاری از مغازه ها در حال حاضر بسته است. Domaines Skiables است که در اتهام از فرانسه اسکی بخش گفت: همه اسکی در کشور خواهد دید در روز یکشنبه. در بیانیه ای گفت که “سازندگان تعطیلات و حرفه ای همه ما و دوستداران ما باید قبول واقعیت با توجه به جدی بودن این وضعیت است.”

در اتریش صدراعظم Sebastian Kurz اعلام کرد: رستوران ها و غیر ضروری مغازه ها نیز نزدیک خواهد زمین های بازی و ورزشی زمینه.

در یک یادآوری جدی از چگونگی ایتالیا بدترین آمار کشور اروپایی بوده است که تحت تاثیر شیوع یک روزنامه محلی در لومباردی محیط زیست di Bergamo, ارسال شده 10 برابر بیشتر متوجه مرگ از آن یک ماه پیش با توجه به یک صدای جیر جیر است که به طور گسترده به اشتراک گذاشته.

دولت بریتانیا به اصرار بیش از 70s به ماندن در خانه

در انگلستان که در آن تایید تعدادی از coronavirus موارد رسیده 1,140 در حالی که 37,746 مردم شده اند آزمایش وزیر بهداشت مت Hancock گفت دولت او بود و هنوز هم با توجه به زیر سرب و اسپانیا و فرانسه و ایتالیا با بستن رستوران ها و مغازه ها. او گفت BBC News, “ما نمی رد که ما انجام خواهد داد آنچه لازم است.”

او همچنین گفت: پخش است که همه ساله بیش از 70 گفته خواهد شد به زودی به ماندن در خانه برای مدت طولانی.

گاردین گزارش داد که دولت بریتانیا نیز به دنبال در آوردن بازنشسته کادر پزشکی برای بازگشت به کار این شده است با انتقاد بسیاری در این حرفه گفت: این امر می تواند بیش از حد خطرناک برای سلامت خود.

Coronavirus testing lab
سواب نمونه در گلاسکو سلطنتی درمانگاه در حال آزمایش برای کوروناویروس. سازمان بهداشت جهانی می گوید که اروپا در مرکز بیماری همه گیر.
جین بارلو/گتی ایماژ

تلفات در ایران

رسمی مرگ و میر در ایران است که در مواجهه با یکی از بدترین شیوع بیماری در خارج از چین رسیده 724 با 113 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته با توجه به علیرضا Vahabzadeh یک مشاور ایران به وزیر بهداشت. در حال حاضر وجود دارد 13,938 آلوده در سراسر کشور اگر چه تعداد واقعی می تواند حتی بالاتر به عنوان دولت مواجه شده است و ادعا می کند که آن را پایین شیوع.

“اگر این روند ادامه دارد و نمی خواهد به اندازه کافی ظرفیت” علی رضا زالی که منجر به مبارزه با شیوع به نقل از به نقل از آسوشیتد پرس گزارش داد.

نتانیاهو محاکمه به تعویق افتاد, نیوزیلند یادبود لغو و کره جنوبی بازیابی

در جای دیگر فساد محاکمه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل بود که با توجه به شروع روز سه شنبه به تعویق افتاده است تا 24 مارس به دلیل “وضعیت اضطراری” در دادگاه. نتانیاهو چهره اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد.

در ضمن در نیوزیلند یک یادبود اولین سالگرد, Christchurch, مسجد حملات لغو شد و این کشور اعلام کرد اجباری خود انزوا برای همه کسانی که از ورود از خارج از جزایر اقیانوس آرام.

اما وجود اخبار مثبت در کره جنوبی که گزارش شده بیشتر از بهبود عفونت های جدید برای دومین روز متوالی افزایش امید آسیا بزرگترین اپیدمی در خارج از چین ممکن است کاهش. کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: وجود 107 جدید کروناویروس موارد در روز شنبه در مقایسه با 110 روز زودتر گرفتن ملی شمارش به 8,086 با توجه به انتخاب.

نیکاراگوئه را تشویق می کند تجمعات عمومی

دولت نیکاراگوئه که تا کنون گزارش نشده است هر گونه موارد مثبت است سازماندهی تظاهرات با عنوان “عشق پیاده روی در زمان Covid-19″ در اشاره به رمان های گابریل گارسیا مارکز, عشق در زمان وبا” سی ان ان گزارش شده است.

مردم حمل و قرمز blag پرچم حاکم FSLN حزب راهپیمایی با پوستر که تا به حال مشاوره برای شستن دست.وزارت گفت: “اپیدمیولوژیک نظارت” قرار داده شده است در محل در فرودگاه ها و مرزها و 19 بیمارستان اما آن را اجرا کرده است هر قرنطینه روش برای افرادی که از کشورهای تحت تاثیر شیوع.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش COVID-19

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه;
 • هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل از; در طول و پس از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اگر شما احساس ناخوشی به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی به دنبال هدایت است.

ماسک استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است.
 • تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک نیست استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de