Coronavirus به روز رسانی: آمریکا ویروس مرگ و میر پیشی بگیرد 8,500 به عنوان کشتی کروز با قربانیان پردازنده اسکله در فلوریدا

Coronavirus موارد در ایالات متحده افزایش یافت و گذشته از 300.000 در روز یکشنبه بیش از دو برابر کل اسپانیا کشور با دوم بیشترین تعداد موارد تایید شده.

از صبح روز یکشنبه وجود دارد 312,245 موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان کروناویروس در آمریکا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 8,500 فوت کرده اند در حالی که بیش از 15000 نفر بهبود یافته اند.

این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در چین هوبئی است بیمار بیش از 1.2 میلیون نفر در جهان با اسپانیا و ایتالیا و آلمان و فرانسه گزارش بیشترین تعداد از موارد پس از ایالات متحده آمریکا

تقریبا 65,000 مرگ و میر در سراسر جهان گزارش شده در حالی که تقریبا از 250.000 نفر بهبود یافته اند.

مرگ و میر پیشی بگیرد 8,500 در آمریکا

 • 8,503 اند از کروناویروس در آمریکا تنها در اسپانیا و ایتالیا را گزارش کرده اند بالاتر مرگ و میر.
 • حداقل 1,324 مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده در شنبه سی ان ان گزارش داد و آن را مرگبارترین بعد از همه گیر برای هر کشور است.
 • نیویورک بدترین آمار دولتی بیش از یک سوم از این کشور را تایید موارد با 114,996 و 3,568 مرگ و میر با توجه به نیویورک تایمز.
 • نیویورک شهرستان, کانون شیوع بیماری در آمریکا گزارش کرده است 2,624 مرگ و میر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که ایالات متحده آمریکا است که رهبری به آن “سخت ترین” هفته هنوز به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به افزایش است. “وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی جلسه توجیهی روزانه در این بیماری همه گیر در روز شنبه. “وجود خواهد داشت و مرگ است.”

نیوجرسی دارای بیشترین مرگ و میر پس از نیویورک است. با توجه به آخرین گزارش از دولت وزارت بهداشت 846 نفر کشته شده اند در نیوجرسی و دولت بیش از 34,000 موارد تایید شده.

مرگ و میر در میشیگان افزایش یافته است و به بیش از 540 و تعداد موارد صعود به بیش از 14,000 با توجه به آخرین گزارش از دولت در بخش بهداشت و درمان. میشیگان در حال حاضر مرگ و میر بیشتر از واشنگتن است که در ابتدا کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده پس از شیوع در یک مرکز پرستاری. واشنگتن بیش از 7,500 موارد و 310 مرگ و میر بر اساس آخرین به روز رسانی در دولت در بخش بهداشت و درمان وب سایت.

در ضمن کالیفرنیا بیش از 13,900 موارد و 321 مرگ و میر ناشی از شنبه شب با توجه به این لوس آنجلس تایمز. بیش از 5,300 از آن موارد و 119 مرگ و میر در لس آنجلس.

Coral princess
میامی-Dade پلیس قایق عبور کشتی کروز شاهزاده خانم مرجانی پس از آن از منوی view در بندر میامی در مارس 04, 2020 در میامی فلوریدا.
جو Raedle/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد آرامش بخش قوانین برای عید پاک خدمات

با وجود گریم هشدار که “بسیاری از مرگ” در افق بود برای آمریکا و تهمت نیز پیشنهاد او می خواهم به فکر می کنم در مورد کاستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای مسیحیان در عید پاک یکشنبه.

در طول جلسه توجیهی روزانه در روز شنبه رئیس جمهور گفت که او در نظر گرفته شده اجازه می دهد گردهمایی در کلیساها “با جدایی خارج است.” اگر چه او نمی, اعلام تغییرات موجود در دستورالعمل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت این بود “چیزی است که ما باید به بحث در مورد.”

او افزود: “کسی را گویند که ‘پس شما مرتب کردن بر اساس از باز کردن آن را به شما می دانید, آیا می خواهید را به شانس در حال انجام است که هنگامی که ما انجام داده ایم به طوری خوبی؟'”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته نشان داد که او می خواهم برای باز کردن ایالات متحده در عید پاک یکشنبه. اما پس از آن تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل تا پایان مارس گفت: به احتمال زیاد اوج مرگ و میر در ایالات متحده انتظار می رود در اطراف عید پاک.

کشتی کروز با کروناویروس قربانیان اسکله در فلوریدا

مرجان شاهزاده کشتی لنگر انداخت در میامی فلوریدا در روز شنبه پس از دو نفر از coronavirus پردازنده و چندین نفر دیگر آزمایش مثبت است.

کشتی با 1,020 مسافران و 878 خدمه شده بود در برزخ برای روز در انتظار مجوز به حوض. کشتی سفر آغاز شده در مارس 5 در شیلی بود و با توجه به پایان در آرژانتین در مارس 19.

روز پنجشنبه شاهزاده خانم مرجانی اعلام کرد که 12 نفر و هفت مسافر و پنج خدمه در حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez گفت: دو مهمان مرده بود از coronavirus با توجه به سی ان ان.

یک سخنگوی کروز خط شاهزاده Cruises گفت نیوزویک که تخلیه از مهمانان انتظار می رود که برای چندین روز طول بکشد. هر کسی که نیاز به بستری خواهد پیاده اولین سخنگوی گفت. کسانی که مناسب برای پرواز را شروع ترک در روز یکشنبه. “این مهمانان را انتقال مستقیم از کشتی به فرودگاه بین المللی میامی برای پروازهای صفحه اصلی” سخنگوی اضافه شده است.

دیگران که علائم بیماری تنفسی باقی خواهد ماند در هیئت مدیره تا زمانی که پزشکی پاک توسط کشتی پزشکان.

چندین کشتی کروز دیگر باقی می ماند در دریای سراسر جهان با کشورها تمایلی به اجازه می دهد آنها را به حوض بیش از coronavirus نگرانی.

داده ها در COVID-19 موارد از دانشگاه جانز هاپکینز مگر اینکه در غیر این صورت اعلام کرد.

سازمان بهداشت جهانی توصیه برای اجتناب از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19)

بهداشت مشاوره

 • دست پاک اغلب با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub.
 • شستن دستها بعد از سرفه یا عطسه; هنگامی که مراقبت از بیمار; قبل در طول و بعد از آماده سازی مواد غذایی; قبل از غذا خوردن بعد از استفاده از توالت; هنگامی که دست ها مشخصه کثیف; و پس از دست زدن به حیوانات و یا اتلاف.
 • حفظ حداقل 1 متر (3 فوت) فاصله از هر کسی که سرفه یا عطسه.
 • اجتناب از دست زدن به دستان خود بینی و دهان. نمی تف ،
 • پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و یا خم کردن آرنج در هنگام سرفه یا عطسه. دور بافت بلافاصله و پاک کردن دست های خود را.

توصیه های پزشکی

 • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران اگر شما هر گونه علائم.
 • ماندن در خانه اگر شما احساس ناخوشی حتی با علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش بینی و برای جلوگیری از پتانسیل گسترش این بیماری به امکانات پزشکی و سایر مردم است.
 • اگر شما جدی توسعه علائم (تب و سرفه و تنگی نفس) به دنبال مراقبت های پزشکی اولیه و تماس با محلی مقامات بهداشتی در پیشبرد.
 • توجه داشته باشید هر گونه اخیر در تماس با دیگران و جزئیات سفر برای ارائه به مقامات که می تواند ردیابی و جلوگیری از گسترش این بیماری است.
 • اقامت تا تاریخ در COVID-19 تحولات صادر شده توسط مقامات بهداشتی و هدایت خود را دنبال کنید.

ماسک و دستکش استفاده

 • افراد سالم فقط نیاز به پوشیدن یک ماسک و اگر مراقبت از فرد بیمار.
 • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه.
 • ماسک موثر هستند که در ترکیب با استفاده مکرر دست برای تمیز کردن.
 • نزنید این ماسک در حالی که با پوشیدن آن است. دست پاک اگر شما را لمس ،
 • یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در حذف و دور از ماسک است. تمیز کردن دست ها پس از خلاصی از ماسک.
 • آیا استفاده مجدد تنها-استفاده از ماسک است.
 • به طور منظم شستشو دست برهنه موثر تر است در برابر ابتلا به COVID-19 از پوشیدن دستکش لاستیکی.
 • این COVID-19 ویروس هنوز هم می تواند برداشت شود در دستکش لاستیکی منتقل می شود و با لمس کردن صورت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im