Coronavirus به روز رسانی: 21 نفر تست مثبت در کشتی کروز

سی بی اس آمریکا | No comments

مقامات بهداشتی در سراسر جهان در تقلا بودند حاوی جهانی شیوع کروناویروس جمعه و بتواند به درک بهتر آن به عنوان تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان همچنان به صعود.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است بیش از 101,000 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. بیش از 57,000 مردم بهبود یافته اند و حداقل از 3400 نفر کشته شده اند.

شده اند وجود دارد 15 مرگ و میر در ایالات متحده – 14 در واشنگتن و یکی در کالیفرنیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد که 21 نفر در شاهزاده بزرگ کشتی کروز که در حال حاضر شناور در سواحل سان فرانسیسکو آزمایش مثبت برای ویروس. کشتی خواهد حوض آخر این هفته و هزاران نفر از مسافران و خدمه تست خواهد شد.

رئیس جمهور تهمت امضا $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های لایحه جمعه به صندوق کمک به کار بر روی یک واکسن و کمک به ایالات متحده گرفتن به کشورهای دیگر با تست.

سازمان بهداشت جهانی با صدور درخواست پنج شنبه برای هر کشور به جلو “تمام متوقف می شود” برای تست تعداد زیادی از مردم و به شدت کنترل شیوع بیماری های که در آن آنها تا موسیقی پاپ.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و انتقاد بیش از در دسترس بودن از کیت های آزمایش در ایالات متحده آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: هر آمریکایی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده برای این بیماری — اما او اذعان کرد روز شنبه به عنوان دولت شتافت به توزیع آزمون که ظرفیت وجود ندارد و در عین حال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>