Coronavirus به روز رسانی: 4.4 میلیون بیشتر آمریکایی ها فقط در زمینه رفع بیکاری

ژاپن وطنی pachinko سالن نه التماس کردن “کسب و کار ضروری” برای اکثر مردم است. پر سر و صدا, سیگار, دود, فلاش صفحه نمایش و توده های خیره بازیکنان نشسته در بازی ماشین آلات سرو شکل خاکستری-منطقه قمار قانونی به نام onomatopoiac صدای برخورد توپ فلزی در ماشین آلات.

صنعت است گذشته اوج خود, اما هنوز هم وجود دارد بیش از 10000 سالن pachinko در سراسر کشور در شبکههای حدود 200 میلیارد دلار در سال است. که در بسیاری از موارد آنچه قمار meccas لاس وگاس و ماکائو با چنگک جمع کردن در ترکیب.

با توجه به مخاطرات و بسیار اعتیاد آور طبیعت pachinko آن جای تعجب نیست که بسیاری از سرو نادیده گرفته اند درخواست دولت برای نزدیک کردن بیش از coronavirus. ایسنا شریک شبکه TBS تلویزیون, نشان دادن تصویری از حدود 100 مشتریان در صف انتظار برای افتتاح در مرکز شهر توکیو محل تخمین زده است که حدود یک سوم از سالن pachinko در پایتخت هنوز باز است.

JAPAN-LIFESTYLE
مردم نشستن داخل یک “انصار” در سالن توکیو Shinjuku منطقه در مارس 22, 2019 فایل عکس. CHARLY TRIBALLEAU/خبرگزاری فرانسه/گتی

در یک سالن در اوزاکا 600 جمع آوری شده قبل از ساعت 10 صبح یک روز صبح اخیر. داستان فراوانند از خارج از شهر ماشین پر پارکینگ از سرو در مجاور استان یا ایالت و به طور بالقوه حامل ویروس با آنها.

اوزاکا استانی دولت گفت: سرو pachinko شد شماره یک منبع شکایات در مورد کسب و کار امتناع مطابق با درخواست فوری برای غیر ضروری کسب و کار ،

بنابراین مقامات قول داده اند که سرکوب. اما قادر به سفارش تعطیلی تحت ژاپن قانون اساسی, اوزاکا, مقامات می گویند که آنها در حال حاضر علنا نام و شرم سرو pachinko برای باز ماندن. توکیو پیشنهاد کرده آن را به انجام همان.

اما سرکش بازیکنان و حداقل یک متخصص در اعتیاد به قمار می گویند در نظر گرفته شده اقدام تنبیهی می تواند نتیجه معکوس — صرفا تبلیغات است که سالن هنوز باز برای کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im