جهان بلع قرص تلخ تجویز شده برای مبارزه با کروناویروس. کسب و کار در حال بستن درهای خود را در مدارس در حال بسته شدن هستند و دولت اصرار در برخی موارد سفارش – خسته از شهروندان به سوراخ کردن در خانه.

در پاسخ به اختلال در زندگی روزانه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin اعلام کرد که آنها در حال کار بر روی یک “بزرگ” و “پررنگ” قانونی بسته به آدرس coronavirus بحران به عنوان رئیس جمهور آن قرار داده است. که شامل “به دنبال ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله” Mnuchin روز سه شنبه گفت.

سازمان دیده بان زندگی می کنند در حال حاضر: نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دارای اخبار کنفرانس – سازمان دیده بان در این دیدار ،

Mnuchin گفت: هدف خواهد بود برای دریافت چک به آمریکایی ها در دو هفته برای کمک به کارگران در مقابله با اثرات اقتصادی بحران. رئیس جمهور نمی گویند که دقیقا چه بسیار کسانی که چک ممکن است — سناتور جمهوریخواه تام پنبه و میت رامنی پیشنهاد کرده اند 1000 $در هر فرد بالغ.

“ما قصد داریم بزرگ” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

Mnuchin اعلام کرد که آمریکایی ها که مدیون پرداخت به IRS می تواند تسلیم دلار تا 1 میلیون دلار در هر فردی و به 10 میلیون دلار در هر شرکت.

رئیس جمهور خواسته است تمام آمریکایی ها برای محدود کردن تماس با دیگران برای 15 روز و او اعتراف کرد که اقدامات بی سابقه ای گرفته شده در سراسر کشور می تواند نزول ایالات متحده آمریکا به رکود اقتصادی است.

US-HEALTH-VIRUS
بهداشت حرفه ای پیاده کردن یک درایو از طریق coronavirus تست سایت در دانشگاه دیتون در دیتون اوهایو در 17 مارس سال 2020 است. مگان JELINGER/خبرگزاری گتی ایماژ

COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus کشته شدن حداقل 95 از بیش از 5,200 افرادی که با آن تشخیص داده شده در ایالات متحده است. در سطح جهانی مرگ و میر بیش از 7500 با تهاجمی ترین شیوع بیماری هنوز هم در اروپا و ایران.

ایتالیا اعلام کرد آمار و ارقام جدید جمعه که آن را نشان می دهد یک سوم از جمعیت کل مرگ و میر ناشی از ویروس است.

بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im