N95 ماسک کمبود پایین می آید به این مواد کلیدی: “زنجیره تامین بدست آجیل”

N95 ماسک نگاه کنید به اندازه کافی ساده است: دو لایه بیرونی از پارچه که به صورت شکل ماسک, با نازک فیلتر میان. این که ساندویچ لایه داخلی که پیچیده ماسک و ساخت و ساز متمایز پزشکی-درجه حفاظت از یک ماسک خانگی.

افزایش تقاضا برای مواد که برای لایه است یک دلیل کلیدی برای کمبود جهانی N95s.

فیلتر ساخته شده از هزاران نفر از الیاف نبافته هر نازک تر از یک رشته مو و ذوب با هم از طریق یک فرایند شناخته شده به عنوان melt-blown اکستروژن.

تولید کنندگان از مواد رانده شده اند به تولید در سطح بی سابقه ای زور زدن یک صنعت است که متکی به مجموعه ماشین آلات و آموزش های تخصصی که در بخش فنی و بخش “هنر” با توجه به برخی در این صنعت است.

“زنجیره تامین واز مهره های خاص این مواد گفت: Nozi حمیدی معاون رئيس جمهور از بازاریابی و توسعه کسب و کار برای SWM بین المللی یکی از حدود دو دوجین از تولید کنندگان داخلی از melt-blown مواد. “ما این را تجربه کرده که سارس رخ داد 17 یا خیلی سال پیش, اما نه به این حد. این کاملا احمقانه است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

ناو یو اس اس تئودور روزولت در حال حاضر 416 coronavirus موارد در پی کاپیتان شلیک

نیروی دریایی ایالات متحده تایید شنبه که 416 خدمه در هیئت مدیره یو اس اس تئودور روزولت آمریکا, نیروی دریایی, ناو هواپیمابر مستقر در گوام در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus. تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد توسط 130 نفر در یک روز با بیش از 1000 تست هنوز در انتظار.

روز چهارشنبه نیروی دریایی منتشر شد بیانیه ای گفت: 93 درصد از خدمه بوده و تست شده برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در نتیجه 2,588 منفی و 286 نتایج مثبت است. بیش از 2000 ملوان در کشتی بودند پس از نقل مکان به یک پایگاه در این جزیره است که در خاک ایالات متحده.

مقامات پنتاگون پنج شنبه هشدار داد که کشتی شیوع خواهد بود نه یک حادثه جدا شده برای نیروی دریایی آسوشیتد پرس گزارش. “این یک ایده خوب به فکر می کنم که تدی روزولت یک-از-نوع موضوع گفت:” ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک. “ما بیش از حد بسیاری از کشتی ها در دریا. … به فکر می کنم که آن را هرگز دوباره اتفاق خواهد افتاد این است که یک راه خوب برای برنامه ریزی است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

ایالات متحده اخراج 6,300 مهاجران در مرز خاموش پناهندگی تحت coronavirus سفارش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد که اخراج بیش از 6,300 مهاجران در امتداد مرز جنوبی ایالات متحده در ماه مارس ارسال آنها را به مکزیک و یا کشورهای خود تحت بهداشت عمومی بخشنامه که مقامات می گویند اجازه می دهد تا آنها را به نادیده گرفتن مهاجرت و پناهندگی قوانین برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

تحت سفارش صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در مارس 21, ایالات متحده مقامات مرزی منتقل شده اند به سرعت روند مهاجران مواجه می شوند در طول هر دو مرزهای زمینی. در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران اقدام گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) کمیسر علامت گذاری مورگان گفت: بیش از 80 درصد مهاجران در حال حاضر مواجه می شوند در مرز جنوبی در حال حذف شدن از خاک ایالات متحده آمریکا در ساعت است.

در آخرین سه هفته گذرگاه های مرزی باید کاهش 50% و CBP در حال حاضر در حال برگزاری حدود 100 مهاجر — 97% قطره به گفته مورگان. پس از اجرای سی دی سفارش مقامات شده اند در مواجهه با حدود 4,200 مهاجران در هر هفته یک افت شدید از میانگین هفتگی 10000 قبل از این بخشنامه صادر شد با توجه به CBP مقامات.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

شش مهاجر کودکان و نوجوانان در ایالات متحده بازداشت آزمایش مثبت

شش بدون همراه کودکان مهاجر در دولت آمریکا بازداشت آزمایش مثبت برای coronavirus دفتر اسکان مجدد پناهندگان (ORR) گفت: اعلام یک مورد جدید در روز پنج شنبه.

در حال حاضر وجود دارد سه امکانات در نیویورک که خانه کودکان مهاجر که آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به ORR. پنج آلوده کودکان بهبود یافته اند و چهار حذف شده از پزشکی انزوا.
 
اما شده است وجود دارد افزایش موارد مثبت در میان پرسنل در امکانات است که خانه این کودکان است. وجود دارد در حال حاضر 39 “گزارش خود” در میان پرسنل با توجه به ORR.
 
در مجموع از 52 بدون همراه کودکان مهاجر در دولت آمریکا بازداشت شده اند تست شده برای coronavirus این ORR گفت. گذشته از این شش نفر که آزمایش مثبت, 31 آزمایش منفی و 15 در انتظار نتایج.

 

284 زندانیان فدرال باید آزمایش مثبت

حدود 284 زندانیان فدرال و 125 کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus اداره زندانها گفت: پنج شنبه.

فدرال تسهیلات با کمترین تعداد از موارد در میان زندانیان و کارکنان کارولینای شمالی FCI بوتنر که دارای 60. کانکتیکات FCI دنبوری 51 و لوئیزیانا FCI اوکدیل 50.

بیشتر بخوانید درباره شیوع در اوکدیل اینجا.

FCI Oakdale
این فایل تصویر را نشان می دهد FCI اوکدیل. اداره زندانها
 

ویروس اشک طریق ویرجینیا پرستاری مرکز به قتل 39

The Canterbury توانبخشی & بهداشت و درمان مرکز پنج شنبه اعلام کرد که 39 از ساکنان آن کشته شده اند از coronavirus. شش نفر از کسانی که مرگ و میر رخ داده در 24 ساعت گذشته.

از دیگر ساکنان Canterbury, 84 باید آزمایش مثبت و 35 آزمایش منفی این مرکز گفت. بیست و پنج کارکنان نیز آزمایش مثبت است.

Virus Outbreak Virginia
این مارس 27 سال 2020 عکس را نشان می دهد Canterbury توانبخشی & بهداشت و درمان مرکز در ریچموند, ویرجینیا. استیو Helber / AP
 

“شنبه شب زنده” را به بازگشت از راه دور قسمت

“شنبه شب زنده” باز خواهد گشت آخر این هفته با یک کنترل از راه دور پخش NBC. این شبکه اعلام کرد روز شنبه نشان می دهد در روز شنبه خواهد شد و شامل بخش “آخر هفته به روز رسانی” و دیگر محتوای اصلی.

نشان می دهد حساب توییتر نوشته شده یک تصویر با اعضای بازیگران با هم در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید.

“SNL” باز خواهد گشت در روز شنبه, آوریل 11 در 11:30 p. m. و در ان بی سی.

 

488 کارکنان و 288 زندانیان تست مثبت در شهر نیویورک زندان

Coronavirus است بیمار 488 کارکنان و 288 زندانیان در سراسر شهر نیویورک زندان, سیستم, شهرستان, وزارت اصلاحات گفت: پنج شنبه. در بیانیه این اداره گفت: در آن مشغول به کار بود برای شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با کسانی که آزمایش مثبت است.

هفت کارمند و اعضای یک زندانی که قرار بود در Rikers Island فوت کرده اند بعد از ابتلا به ویروس این اداره گفت. “سلامت و رفاه ما پرسنل و مردم در بازداشت اولویت ما است” در این بیانیه اضافه شده است.

Rikers Island
این عکس 2014 را نشان می دهد Rikers Island زندان پیچیده در شهر نیویورک است. AP
 

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون منتقل شده از بخش مراقبت های

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است از مراقبت های ویژه است و در “بسیار خوب ارواح” یک شماره 10 خیابان داونینگ سخنگو گفت: پنج شنبه.

“نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی” سخنگوی گفت.

جانسون در بیمارستان بستری شد و در روز یکشنبه و منتقل شد به بخش مراقبت های درست یک روز بعد. او اولین رهبر جهان شناخته شده برای تست مثبت برای coronavirus.

Britain's next Prime Minister is announced in London
بوریس جانسون در لندن در ژوئیه 23 2019. توبی ملویل / ایسنا
 

فدرال سپرده انتظار می رود برای شروع در روز

با بیش از 16 میلیون آمریکایی در حال حاضر بیکاری بسیاری از مردم در انتظار وعده فدرال پرداخت – یک بخش کلیدی از دولت ایالات متحده $2.2 تریلیون اقتصادی بسته امداد در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. افراد با درآمد زیر $75,000 با توجه به دریافت 1200 $در هر با اولین چک رود به زمین در روز.

برخی از مردم خواهد شد به احتمال زیاد پرداخت آمار حساب های خود را از طریق واریز مستقیم در اوایل هفته آینده با دور اول چک شروع هفته آوریل 13, نماینده دبی Dingell میشیگان گفت: در یک پست وبلاگ. که در دور اول انتظار می رود عبارتند از 60 میلیون پرداخت به آمریکایی ها است.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

اگر ایالات متحده بازگشایی ما باید آماده برای coronavirus عفونت به “عقب سر خود را دوباره” دکتر Fauci می گوید:

کارشناسان پزشکی و مقامات سیاسی باید گفت نشانه هایی وجود دارد که اجتماعی فاصله در حال کار در امریکا و گسترش coronavirus رو به کاهش است. اما دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: کشور نمی تواند شل اجتماعی محدودیت و در عین حال نیاز به آماده شدن برای بازگشت احتمالی ویروس.

“ما در حال انجام یک کار بسیار خوب در کاهش فیزیکی و جدایی و پایبندی به دستورالعمل” Fauci گفت: “فردا صبح” پنج شنبه.

یک مدل جدید از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن نشان می دهد COVID-19 مرگ و میر می تواند در مجموع در حدود 60,000 در ماه اوت یک قطره از قبل پیش بینی است که گفت: می تواند وجود داشته باشد 100,000 تا 200,000 مرگ و میر.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

نیوجرسی گزارش بیش از 51000 موارد

وجود دارد در حال حاضر بیش از 51,000 تایید COVID-19 موارد در نیوجرسی است که دومین شماره از موارد از هر کشور در سراسر کشور پس از نیویورک است. از 1700 نفر در نیوجرسی درگذشت توجه به این ویروس فرماندار فیل مورفی گفت: پنج شنبه.

 

دالاس به پارک های شهر بیش از آخر هفته عید پاک

دالاس شهردار اریک جانسون در روز پنج شنبه اعلام کرد که بسته شدن از تمام پارک های شهر بیش از آخر هفته عید پاک.

جانسون گفت: پارک سیستم به طور سنتی دیده می شود سنبله در استفاده برای پیکنیک و دیگر تجمعات در طول تعطیلات آخر هفته.

“ما به برخی از اندیشه به خروج از پارک های باز و اعتماد است که مردم قادر خواهد بود برای نگه داشتن فاصله خود اما این زمان فوق العاده ای و نگهداری این پارک باز است و نیاز به اجرای از راه دور و جمع آوری قوانین می تواند قرار داده اند ما پارک کارکنان ما پرسنل امنیت عمومی و عمومی در راه آسیب است” جانسون گفت: در یک کنفرانس خبری.

پلیس دالاس و پارک رنجرز خواهد بود نظارت شهرستان 397 پارک بیش از آخر هفته CBS دالاس/فورت ورث گزارش شده است. پارک ها در سراسر شهر بسته خواهد شد در 9 بعد از ظهر جمعه تا 7 صبح جمعه

 

فست فود کارگران در سراسر کالیفرنیا به اعتصاب

فست فود کارگران در جنوب L. A. در حال برنامه ریزی برای راه رفتن در روز شنبه برای دریافت کمک در طول coronavirus بحران, گزارش, CBS Los Angeles.

به عمل کار باعث شده یک کارگر از جنوب L. A. مک دونالد تست مثبت برای کوروناویروس. کارگران خواهید پرداخت کامل اگر خود را از رستوران ها بسته به دلیل مثبت coronavirus آزمون $3 یک ساعت از خطر پرداخت و دسترسی به ماسک و دستکش و صابون است.

 

نیویورک برای باز کردن جدید تست سایت در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین جوامع

فرماندار نیویورک اندرو کومو در روز پنج شنبه اعلام کرد دولت خود را باز جدید تست امکانات در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین جوامع بوده که بالاتر از نرخ مرگ و میر.

“بیایید یاد بگیرند که چگونه و چرا این ویروس را می کشد به خصوص که چرا ما باید بالاتر از نرخ مرگ و میر در میان آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین. اجازه دهید آن را درک, اما اجازه دهید همچنین آدرس آن را” کومو گفت.

“ما در حال رفتن به انجام تست های بیشتر در آفریقا و آمریکا لاتین جوامع است. با داده های بیشتر ما در حال رفتن به باز کردن جدید تست cites در درجه اول در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین در جوامع,” او اضافه شده است.

جراح عمومی جروم آدامز گفت: “فردا صبح” که آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد که از قبل موجود شرایط پزشکی که باعث می شود آنها را در معرض COVID-19.

جراح عمومی: Coronavirus تست اعداد “یک نگرانی”
 

نیویورک گزارش بالاترین تک روز شمار تلفات برای سومین روز متوالی

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: 799 نفر به علت COVID-19 روز چهارشنبه – بالاترین تک روز شمار کشته شدگان هنوز در coronavirus بیماری همه گیر.

او گفت: بیش از 7000 نفر در دولت در حال حاضر به دلیل درگذشت ویروس خواستار آن سکوت انفجار ناهمواری از طریق جامعه با “همان اتفاقی همان شیطانی که ما دیدم در 9/11.”

nydeaths.png

او همچنین گفت: دولت مسطح منحنی – “نتیجه مستقیم به اعمال ما.” او گفت: تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس که شامل اجتماعی فاصله و مدرسه و کسب و کار تعطیلی مشغول به کار هستند.

 

پنسیلوانیا مدارس بسته باقی خواهد ماند برای بقیه سال تحصیلی

فرماندار پنسیلوانیا تام Wolf روز پنجشنبه اعلام کرد که همه مدارس در دولت بسته خواهد شد برای بقیه سال تحصیلی.

“ما باید همچنان به تلاش های ما برای کاهش گسترش ویروس در طول این بحران ملی,” گرگ گفت: در انتشار اخبار. “این آسان نیست اما تصمیم بسته شدن مدارس تا پایان سال تحصیلی است که در بهترین منافع ما دانش آموزان و کارکنان مدرسه و خانواده است.”

این تصمیم شامل همه عمومی و خصوصی محدود و منشور مدارس و همچنین به عنوان حرفه ای و مراکز فنی و متوسط واحد است. کالج ها و دانشگاه ها در حال حاضر مجاز به راه اندازی مجدد در فرد راهنما و یا باز کردن مکان خود را.

 

مستندات معنی میلیون ها نفر از زنان نمی تواند رسیدن به کنترل تولد

مستندات اعمال شده برای جلوگیری از coronavirus’ گسترش قرار داده اند میلیون ها نفر از زنان در آفریقا و آسیا و جاهای دیگر را از رسیدن به پیشگیری از بارداری و بهداشت جنسی و باروری ، محدود به خانه های خود را با شوهران خود و دیگران آنها در صورت بارداری ناخواسته و ایده کمی از زمانی که آنها می تواند رسیدن به جهان خارج و دوباره.

هجده کشور در آفریقا را تحمیل ملی مستندات با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما ضروری کارگران و یا کسانی که به دنبال غذا یا مراقبت های بهداشتی باید در خانه بمانند و برای هفته ها شاید دیگر.

حتی در جایی که برنامه ریزی خانواده باقی می ماند در دسترس ارائه دهندگان می گویند بسیاری از زنان از ترس جسارت و مورد ضرب و شتم نیروهای امنیتی و متهم هجوم محدودیت های جدید. در ضمن توسعه خدمات کلیدی برای رسیدن به زنان روستایی را تا حد زیادی متوقف شد برای جلوگیری از نقاشی جمعیت و خطر از کارگران گسترش این ویروس از یک جامعه را به دیگری.

این شرکت پل ایده آل پارس یا IPPF در یک گزارش جدید می گوید: پنج شنبه بیش از یک پنجم اعضای درمانگاه در سراسر جهان بسته اند به دلیل همه گیر و مربوط به محدودیت. بیش از 5000 درمانگاه های سیار در سراسر 64 کشور بسته اند. بسیاری از آنها در جنوب آسیا و آفریقا, اما, امریکا و اروپا دیده می شود صدها نفر از تعطیلی نیز هست.

-آسوشیتد پرس

 

ایالات متحده NIH راه اندازی کارآزمایی بالینی بر روی داروی تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “تغییر بازی” در COVID-19 مبارزه

دولت ایالات متحده موسسه ملی بهداشت راه اندازی رسمی کارآزمایی بالینی از ضد مالاریا مواد مخدر است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تبلیغ به عنوان یک امکان “تغییر بازی” در مبارزه با کروناویروس جدید.

NIH ملی قلب ریه و خون موسسه (NHLBI) پنج شنبه اعلام کرد که برای اولین بار از بیماران شده بود در آزمون ثبت نام از هیدروکسی کلروکین برای ارزیابی ایمنی و اثر بخشی در درمان COVID-19 بيمار. این دارو در حال حاضر تایید شده برای مالاریا و بیماری های دیگر.

این بیانیه نمی گویند که چگونه بسیاری از بیماران داده شده بود این دارو در حال حاضر در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل اما با اشاره به هدف این بود که به “ثبت نام بیش از 500 بزرگسالان که در حال حاضر در بیمارستان بستری با COVID-19 یا در بخش اورژانس با پیش بینی بستری” سراسر “ده” از مراکز که به صورت دارو در آزمایش های شبکه در سراسر ایالات متحده به نام گلبرگ شبکه.

“ایالات متحده بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر با استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان خط اول درمانی برای بیماران بستری با COVID-19 با وجود بسیار محدود داده های بالینی حمایت از اثر خود گفت:” رهبری محقق برای محاکمه دکتر وسلی خود از مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت. “اطلاعات در هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 ضروری و مورد نیاز برای اطلاع رسانی به عمل بالینی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری با پزشکان ممکن است coronavirus درمان
 

جراح عمومی جروم آدامز در COVID-19 مخربی بر سیاه امریکا

پس از یک مصاحبه اختصاصی از BET.com بخشی از ViacomCBS. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.


رمان coronavirus آلوده بیش از 400 ، 000 آمریکایی کشته و تقریبا 15000 نفر در سراسر کشور. ایالات متحده جراح عمومی دکتر جروم آدامز است که در خط مقدم تلاش ها در تلاش برای انتقال یک پیام به ملت به ادامه اجتماعی فاصله و بهداشت مناسب به “صاف منحنی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادامز نامزد, که قبلا به عنوان ایندیانا دولت کمیسیون بهداشت و درمان تحت سپس فرماندار مایک پنس برای جراح عمومی در سال 2017. او چهارمین آمریکایی آفریقایی تبار به مقام.

Adams, 45, مواجه است, شاید بزرگترین چالش زندگی حرفه ای خود را به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور و نشان می دهد خود را به یک خطر خاص به آمریکایی های آفریقایی تبار.

گزارش از شیکاگو نشان می دهد که مردم حساب برای بیش از 70 ٪ از تمام COVID-19-مربوط به مرگ و میر و بیش از 50 درصد از کل موارد در این شهر در حالی که تنها 32 درصد از جمعیت. لوئیزیانا گزارش مشابه شکل در حالی که تنها 32 درصد از دولت ساکنان سیاه و سفید هستند. در میلواکی که در آن سیاه پوستان تشکیل می دهند تنها 26 درصد از ساکنان اعداد آینه شیکاگو داده است.

ملت دکتر در آینده مبارزه با کروناویروس
 

سنا را به 250 میلیارد دلار گسترش کسب و کار کوچک وام برنامه

این مجلس است که انتظار می رود به قوانین پنج شنبه گسترش بودجه برای چک Protection Program (PPP) فراهم می کند که وام به کسب و کارهای کوچک برای کاهش اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. جمهوری خواهان امید به تصویب اضافی $250 میلیارد دلار برای این برنامه که تاسیس شد به عنوان بخشی از عظیم 2.2 تریلیون دلار بسته امداد امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت ماه گذشته.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل سعی خواهد کرد برای تایید اندازه گیری به اتفاق آراء رضایت که نیازی به حضور اکثریت سناتورهای بسیاری از آنها را به خانه بازگشت.

“با تشکر از کار سخت از کسب و کارهای کوچک و وام دهندگان میلیاردها دلار در حال حاضر فرود آمد و دهها میلیارد بیشتر در حال حاضر در خط لوله. مشاغل هستند به معنای واقعی کلمه در حال ذخیره به عنوان ما صحبت می کنند” مک کانل ادعا کرد در بیانیه ای در روز شنبه. “اما از آن است که به سرعت تبدیل شدن به روشن است که کنگره نیاز به ارائه کمک های مالی بیشتر و یا این مهم برنامه ممکن است از اجرا و خشک. که نمی تواند اتفاق می افتد.”

 

فدرال رزرو نورد $2.3 تریلیون در “خیابان اصلی” وام

فدرال رزرو در نظر گرفتن گام های بیشتری برای ارائه به $2.3 تریلیون دلار در وام برای حمایت از خانواده های آمریکایی و کسب و کار و همچنین به عنوان دولت های محلی به عنوان آنها مقابله با کروناویروس.

فدرال ریزرو ایالات متحده روز پنجشنبه گفت که آن را در حال فعال کردن یک خیابان اصلی برنامه اعطای وام مجاز توسط $2.3 تریلیون اقتصادی امداد لایحه تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته.

رئیس فدرال جروم پاول گفت: تغذیه نقش به “ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت اقتصادی است.”

CBS/AP

 

یک دهه از رشد محو شده در کمتر از یک ماه

صفوف آمریکایی ها برای پر کردن بیکاری متورم در هفته اول آوریل به 6.6 میلیون به دنبال مزایای بیکاری. آورده است که تعداد کل آمریکایی ها در بیکاری به 16.8 میلیون در طی فقط یک ماه, کارشناسان می گویند, پاک کردن تقریبا تمام مشاغل به دست آورد تحت هر دو رئیس جمهور باراک اوباما و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

حدود 6.6 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 4, وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت. تعداد مدعیان بیکاری در گزارش هفتگی یک بارومتر برای بازار کار به دلیل آنها نشان می دهد که چگونه بسیاری از کارگران شغل خود را از دست در میان coronavirus بیماری همه گیر.

زیر نظر آقای اوباما و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد اضافه شده بود حدود 18.3 میلیون شغل است. بیش از سه هفته گذشته اقتصاد دچار 16.8 میلیون اخراج با توجه به فرکانس بالا اقتصاد است.

آخرین مدعیان گزارش نشان می دهد 6.6 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده برای بیکاری
 

ایالات متحده ملوان از ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت بستری شده در بخش مراقبت با COVID-19

ایالات متحده ملوان از COVID-19-زده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت بوده و بستری در واحد مراقبت های ویژه از نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان در گوام در جایی که کشتی لنگر انداخت.

“ملوان آزمایش مثبت برای COVID-19 مارس 30 و در زمان بستری شد و در 14 روز انزوا دوره در پایگاه نیروی دریایی گوام” یک سخنگوی نیروی دریایی گفت: در یک بیانیه ارائه شده به رادیو فردا پنج شنبه صبح.

نیروی دریایی گفت: 286 نفر از کارکنان این کشتی تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس. این رقم را از صعود به طور پیوسته از کشتی مجبور شد به حوض در گوام بیش از یک هفته پس از وقوع تشخیص داده شد. تقریبا هر عضو از خدمه کشتی در حال حاضر تست شده برای این ویروس اما نتایج برخی از کسانی که آزمون هنوز در انتظار است.

اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly عذرخواهی کرد اوایل این هفته برای انتقاد از رییس کاپیتان روزولت برت Crozier به عنوان “ساده لوحانه” و “احمق” برای دست زدن به یک یادداشت که در آن او التماس کرد برای کمک به خدمه کشتی.

ملوانان تشویق برای سرنگون هواپیما حامل کاپیتان
 

Fauci می گوید: آمریکایی ها باید “دو چندان کردن تلاش های ما” به ضرب و شتم به عقب coronavirus

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: “فردا صبح” در روز پنج شنبه که در چند هفته آینده حیاتی خواهد بود در آوردن ایالات متحده coronavirus بیماری تحت کنترل و به او هشدار داد که تنها راه برای انجام این کار بود برای همه آمریکایی ها به “دو چندان کردن تلاش های ما” در اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر.

او گفت: اگر این اتفاق در ایالات متحده مرگ و میر نگهداری می شود می تواند تحت اولیه پیش بینی حداقل 100,000.

Fauci, یک عضو کلیدی از کاخ سفید coronavirus نیروی کار و سایر متخصصان پزشکی باید اعتبار آمریکایی و همچنین دولت و رهبران محلی برای انجام اقدامات مورد نیاز برای شروع چرخی پایین سرعت این بیماری را در سراسر کشور است. سازمان دیده بان Fauci مصاحبه با “فردا صبح” در پلیر زیر.

Fauci می گوید ما نیاز به “دو چندان کردن تلاش های ما” در کاهش ویروس
 

قفل پایین توکیو می بیند یک روز دیگر با تعداد رکورد جدید COVID-19 موارد

توکیو گزارش داد 181 جدید کروناویروس موارد شنبه, تنظیم یک رکورد دیگر روزانه افزایش می دهد. در مجموع بیش از 1500 با عفونت تسریع در پایتخت ژاپن تحت یک حالت اضطراری است.

توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike خواست شرکت ها با سرعت بیشتری تغییر جهت به کنترل از راه دور کار و همکاری با اقامت در خانه درخواست.

نخست وزیر ژاپن اخیرا اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و شش دیگر استان امکان Koike و دیگر رهبران را سخت تر مراحل را برای اطمینان اجتماعی فاصله. او از مردم خواست برای کاهش تعاملات انسانی به میزان 80 درصد سطح است که کارشناسان می گویند می تواند کمک به کنترل شیوع این بیماری در حدود یک ماه اگر به شدت مشاهده شده است.

آسوشیتد پرس

ژاپن در حال حاضر تحت COVID-19 وضعیت اضطراری
 

900 اتباع ایالات متحده برای پروازهای بازگشت از آفریقای جنوبی پنج شنبه و جمعه

برای اولین بار از دو پرواز اجاره توسط دولت ایالات متحده را به آمریکایی ها از آفریقای جنوبی در میان coronavirus همه گیر شد و به حرکت در روز پنج شنبه. سومین پرواز بود به ترک جمعه. در مجموع سفارت آمریکا در ژوهانسبورگ گفت: بیش از 900 اتباع ایالات متحده خواهد بود پرواز به واشنگتن دی سی در پرواز.

تمام عودت اتباع خواهد بود غربالگری علایم قبل از ترک آفریقای جنوبی و سپس گفت: به عزت قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود آنها به عقب در آمریکا

سفیر ایالات متحده لانا علائم تماشا از یک فاصله امن به عنوان برخی از آمریکایی ها آمادگی به سر فرودگاه صبح روز پنج شنبه در ژوهانسبورگ. در بیانیه منتشر شده توسط سفارت علائم تشکر آفریقای جنوبی مقامات “خود را برای حمایت و عالی همکاری در تسهیل خروج از شهروندان آمریکایی است.”

lana-marks-south-africa-repatriations.jpg
سفیر ایالات متحده در آفریقای جنوبی لانا علائم به تماشای به عنوان اتباع ایالات متحده صبر کنید برای حمل و نقل به فرودگاه در ژوهانسبورگ برای بازگشت پروازها به مقصد واشنگتن دی سی 9 آوریل سال 2020 است. سفارت آمریکا در ژوهانسبورگ

مارکس گفت: وزارت امور خارجه تا به حال عودت بیش از 50 ، 000 شهروندان ایالات متحده از بیش از 94 کشور از coronavirus بحران آغاز شد.

 

در میان عجله برای رسیدن هواکش به بیمارستان و شواهد نشان می دهد استفاده از آنها می تواند مشکل ساز

به عنوان مقامات بهداشتی در سراسر جهان فشار برای دریافت بیشتر هواکش برای درمان coronavirus بیماران برخی از پزشکان در حال حرکت به دور از استفاده از دستگاه تنفس زمانی که آنها می توانند. دلیل: برخی از بیمارستان ها گزارش داده اند غیر منتظره ای بالا نرخ مرگ و میر برای coronavirus بیماران هواکش و برخی از پزشکان نگران هستند که این دستگاه می تواند آسیب رساندن به بیماران خاص.

مکانیکی, هواکش فشار اکسیژن به بیمارانی که ریه ها در حال شکست. با استفاده از ماشین آلات شامل آرام بخش بیمار و چسبیده به گلو. مرگ و میر در این افراد بیمار هستند مهم نیست که دلیل آنها نیاز به تنفس کمک کند.

به طور کلی 40 تا 50 درصد از بیماران مبتلا به ديسترس تنفسی می میرند در حالی که در هواکش کارشناسان می گویند. اما 80% یا بیشتر از coronavirus بیماران قرار داده شده بر روی ماشین در شهر نیویورک درگذشت, دولت و مقامات شهر می گویند.

پزشکان از ترس داشتن به “تهوع” زندگی یا مرگ در انتخاب چهره های همه گیر

بالاتر از حد نرمال نرخ مرگ نیز گزارش شده است در جای دیگر در آمریکا گفت: دکتر آلبرت ریزو American Lung Association افسر ارشد پزشکی.

گزارش های مشابهی پدید آمده از چین و انگلستان است. یکی از انگلستان گزارش قرار داده و به رقم 66 درصد. یک مطالعه کوچک در ووهان چین شهر که در آن بیماری برای اولین بار پدید آمده گفت: 86 درصد درگذشت.

آسوشیتد پرس

 

پزشکی عضو خدمه در بیمارستان کشتی لنگر انداخت در لس آنجلس آزمایش مثبت برای COVID-19

یک عضو خدمه روی عرشه کشتی نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی USNS Mercy لنگر انداخت در لس آنجلس برای کمک به سهولت بار در بیمارستان های محلی در میان coronavirus بحران دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 نیروی دریایی تایید چهارشنبه.

عضو خدمه که با این نسخهها کار در پزشکی, مرکز درمان در حال حاضر جدا شده روی کشتی منتقل خواهد شد به خارج از کشتی تسهیلات که در آن آنها را به “خود برای نظارت بر علائم شدید.”

به گفته سرهنگ یوسف Pfaff به صورت مثبت تحت تاثیر قرار نمی خواهد این کشتی توانایی دریافت بيماران است. کشتی پروتکل های زیر و با در نظر گرفتن هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه crewmembers و بیماران در هیئت مدیره Pfaff گفت.

گزارش CBS Los Angeles.

 

در میان عجله به امن هواکش پزشکان هشدار می دهند از کمبود داروهای حیاتی

با فدرال و مقامات دولتی عجله به امن هواکش برای بیماران مبارزه COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس پزشکان و داروسازان هستند و هشدار داد که تامین داروهای مورد نیاز به محل بیماران در آن فن نیز رو به کاهش.

“ارتباط 1 به 1” گفت: Dan Kistner گروه معاون ارشد رئيس جمهور از داروخانه, راه حل برای Vizient یک شرکت است که در خدمت بیش از نیمی از ملت را در بیمارستان ها و مذاکره کاهش قیمت مواد مخدر. “وجود دارد تقاضا برای هواکش که ما هرگز قبل از دیده می شود و در نتیجه شما در حال رفتن به همان فشار بر مواد مخدر است که پشتیبانی هواکش.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

.

 

دیجیتال مدل نشان می دهد که چگونه یک سرفه می تواند گسترش coronavirus در یک فروشگاه مواد غذایی

تحقیقات از فنلاند تلاش برای نشان می دهد با چه سرعتی و تا چه حد یک سرفه می تواند به گسترش این نوع از ذرات آئروسل که حمل جدید کروناویروس از طریق معمولی فروشگاه مواد غذایی. دیجیتال مدل ساخته شده توسط دانشگاه آلتو با استفاده از داده های جمع آوری شده توسط محققان وجود دارد و در دیگر موسسات تحقیقاتی منتشر شد با یک هشدار: “این مهم است که برای جلوگیری از شلوغ و عمومی فضاهای داخلی.”

دانشگاه آلتو اداره کل هواشناسی موسسه تحقیقات فنی VTT مرکز فنلاند و دانشگاه هلسینکی همه انجام همان دیجیتال مدل سازی آزمایش به طور مستقل و همه رو تقریبا همان داده های اولیه. که داده ها نشان می دهد کوچک ذرات ساطع شده با یک سرفه و عطسه “و یا حتی صحبت کردن” در نامرئی ابر که همچنان برای چند دقیقه و به سرعت گسترش می یابد بیش از قفسه های فروشگاه.

یک مدل 3D از یک فرد سرفه در محیط های داخلی – چگونه یک آئروسل ابر سفر در هواتوسط دانشگاه آلتودر
YouTube

“کسی که آلوده به ویروس coronavirus می تواند سرفه و راه دور, اما پس از آن ترک بسیار کوچک ذرات آئروسل حمل coronavirus. این ذرات پس از آن می تواند تا پایان در دستگاه تنفسی از دیگران در مجاورت” دانشگاه آلتو استاديار ویل Vuorinen گفت: در یک گزارش در مورد مدل سازی.

 

آمریکا مرگ و میر در حال حاضر بیش از 14 ، 800 زمین

همانطور که از اوایل صبح روز پنجشنبه ایالات متحده تایید کرده است حداقل 14,808 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ترسناک است که تلفات پشت سر تنها در ایتالیا که در آن تقریبا 17,700 مردم فوت کرده اند و اسپانیا که در آن جدید تلفات 15,238 قرار داده و این کشور کمی جلوتر از آمریکا در روز پنج شنبه.

هر دو در ایتالیا و اسپانیا دیده می شود تعداد موارد جدید گزارش شده در هر روز و در ایتالیا حتی تعداد مرگ و میر گزارش شده در هر روز شروع به کاهش است. اما در حالی که برخی از بدترین ضربه شهرستانها در ایالات متحده دیده می شود یک تشویق درست کردن موارد جدید این کشور هنوز در مسیر رو به بالا به طور کلی.

 

CDC برطرف برخی از بازگشت به کار دستورالعمل برای کارگران ضروری

در اولین گام کوچک به سمت بازگشایی این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با صدور دستورالعمل های جدید به آن را آسان تر برای کارگران ضروری ایم که در معرض COVID-19 به بازگشت به کار.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد روز شنبه در کاخ سفید ویروس task force جلسه که ضروری کارکنان مانند مراقبت های بهداشتی و عرضه مواد غذایی کارگران ایم که در عرض 6 پا از تایید و یا مشکوک به مورد جدید کروناویروس می توانید از بازگشت به کار تحت شرایط خاص اگر آنها در حال تجربه علائم.

آسوشیتد پرس

 

ملی ذخایر تقریبا از PPE

استراتژیک ملی ذخایر است که تقریبا از N95 ماسک فولاد, ماسک صورت, سپر, لباس و دیگر لوازم پزشکی به شدت مورد نیاز به حفاظت از خط مقدم پزشکی کارگران درمان coronavirus بیماران. وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: آسوشیتد پرس روز شنبه که مقامات فدرال در روند استقرار تمام باقی مانده تجهیزات حفاظت فردی — به عنوان PPE کوتاه در ذخایر.

این HHS بیانیه را تایید فدرال اسناد منتشر شده روز شنبه توسط مجلس نظارت و کمیته اصلاحات نشان می دهد که حدود 90 درصد از تجهیزات حفاظت فردی در انبارهای توزیع شده به دولت های ایالتی و محلی. HHS سخنگوی کتی McKeogh گفت: 10 درصد باقی مانده خواهد ماند در رزرو برای حمایت از فدرال پاسخ تلاش.

خانه نظارت رئیس کارولین B. Maloney, D-n. y. گفت: در بیانیه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترک متحده به تکاپو باز بازار برای منابع کمیاب اغلب با یکدیگر رقابت و سازمان های فدرال در هرج و مرج جنگ مناقصه است که همواره قیمت ها.

– CBS/AP

 

253 زندانیان فدرال باید آزمایش مثبت برای COVID-19

اداره زندانها چهارشنبه اعلام کرد که 253 زندانیان فدرال و 85 کارکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. نوزده زندانیان و 7 کارکنان را بهبود BOP اضافه شده است.

لوئیزیانا FCI اوکدیل آگهی ملت با 47 مورد در میان کارکنان و زندانیان با توجه به BOP. کانکتیکات FCI دنبوری تا 46 و کارولینای شمالی FCI بوتنر است 42.

بیشتر بخوانید درباره FCI اوکدیل اینجا.

 

در اینجا چیزی است که باید اتفاق می افتد برای امریکا برای بازگشت به “عادی”

هنگامی که بازگشت زندگی به “عادی” و چه خواهد شد آن را به زندگی می کنند در یک پست-coronavirus جهان ؟

هر چند رئیس جمهور تهمت است مشتاق برای باز کردن این کشور به عقب تا کارشناسان هشدار می دهند چند چیز مهم باید در محل برای زندگی به بازگشت به برخی از نسخه های آن کشور اساسا تعطیل در ماه مارس است. حتی در آن زندگی ممکن است کاملا مشابه; بسیاری از مردم ممکن است تغییر رفتار خود و تجدید رفتن به اجتماعات بزرگ که قبلا عادی است.

یک “نقشه راه” گزارش منتشر شده توسط محافظه کار-تکیه American Enterprise Institute, نوشته شده توسط سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb دیگر سابق FDA مقامات و کارشناسان در دانشگاه جانز هاپکینز شناسایی سه فاز: کاهش گسترش بازگشایی اقتصاد دولت توسط دولت و ایجاد ایمنی برای بلند کردن جسمی از فاصله.

تنها در این است که فاز سوم خواهد زندگی بازگشت به نزدیکترین چیز به حالت عادی گزارش نتیجه می گیرد.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im