Coronavirus به روز رسانی: کالیفرنیا از خواب بیدار به یک COVID-19 مستند

سی بی اس آمریکا | No comments

  5m پیش

نمرات بازداشت شده در ترکیه بیش از “تحریک آمیز” coronavirus پست در رسانه های اجتماعی

ترکیه بازداشت 64 نفر بیش از “تحریک آمیز و بی اساس” رسانه های اجتماعی پست های مورد جدید بیماری همه گیر کوروناویروس وزارت کشور گفت.

وزارت نمی دهد اما جزئیات شده اند وجود دارد موارد در کشورهای دیگر اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته آنلاین از جمله در اندونزی و ایالات متحده.

“ما در بر داشت 242 مظنون ساخت بی اساس و تحریک آمیز coronavirus پست در رسانه های اجتماعی و 64 بازداشت شده اید” وزارت گفت در توییتر اواخر پنج شنبه.

دکتر جدا coronavirus واقعیت از داستان

آن را انجام نمی دهد جزئیات بیشتر اما کار گفت: ادامه بازداشت دیگران است.

ترکیه تا کنون تایید چهار مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus در حالی که 359 موارد عفونت به ثبت رسیده است.

AFP

  44m پیش

“من نمی دانم آنچه که مردم اینجا فکر”: کارشناس dismays در ایتالیایی نادیده گرفتن مستند

معاون رئیس جمهور چین صلیب سرخ ابراز ترس در حدی که ایتالیایی ها همچنان به دست انداختن دستورات دولت باقی می ماند در داخل خانه برای همه نیازهای ضروری در میان مرگبارترین COVID-19 شیوع در این سیاره است.

ایتالیا تایید کرده است بیش از 3,400 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس با شمال منطقه لمباردی بودن سخت ترین ضربه.

با چین در گزارش جدید داخلی coronavirus عفونت به صورت دو روز متوالی در حال حاضر این کشور اعلام کرده است خود را بیش از بدترین بیماری ها و ارسال تیم از کارشناسان به ایتالیا و کشورهای دیگر که در آن هنوز هم بدتر.

خورشید Shuopeng بخشی از یک تیم چینی که بازدید لمباردی این هفته است. با توجه به جنوب چین صبح پست او پنجشنبه به خبرنگاران گفت که پایبندی به اقدامات اجرا شده در لومباردی را امتحان کنید و جلوگیری از بیماری را گسترش بوده است “lax.”

“در اینجا در میلان سخت ترین ضربه منطقه توسط COVID-19 مستند اقدامات بسیار سهل انگار. من می توانید ببینید حمل و نقل عمومی است که هنوز هم در حال اجرا, مردم هنوز هم در حال حرکت در اطراف و داشتن گردهمایی در هتل ها و آنها با پوشیدن ماسک,” او گفت: با توجه به هنگ کنگ بر اساس روزنامه. “من نمی دانم آنچه که مردم در اینجا در حال تفکر است. ما واقعا باید برای متوقف کردن ما معمول فعالیت های اقتصادی و معمول ما تعاملات انسانی است. ما باید در خانه بماند و هر تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند. آن است که ارزش قرار دادن هر هزینه ما باید به صرفه جویی در زندگی می کند.”

  5:07 AM

ریچارد با مته سوراخ کردن برخی دیگر از سناتورها به فروش تعداد زیادی از سهام به عنوان ویروس ترس شروع

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس ریچارد بورر به فروش می رسد تا آنجا که $1.7 میلیون نفر در سهام فقط قبل از بازار کاهش یافته و در ماه فوریه میان ترس بیش از coronavirus شیوع سنا سوابق نشان می دهد.

چند تن دیگر از سناتورها به فروش سهام بزرگ سهام در حدود همان زمان در مجلس سنا سوابق نشان می دهد.

اسناد و مدارک نشان می دهد که با مته سوراخ کردن یک جمهوری خواه از کارولینای شمالی و همسرش در میان فروخته شده تقریبا 600.000 $و $1.7 میلیون در 33 جداگانه معاملات در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه فوریه فقط قبل از اینکه بازار شروع به کاهش کرد و به دولت و مقامات بهداشت شروع به مسئله استارک هشدار در مورد اثرات ویروس. چند تا از سهام در شرکت های که خود هتل.

CBS/AP

  5:04 AM

تقریبا نیمی از coronavirus بیماران علائم گوارشی, مطالعه می یابد

اسهال و سایر علائم گوارشی هستند شکایت اصلی در نزدیک به نیمی از coronavirus بیماران, چینی, محققان گزارش. بسیاری از بیماران مبتلا به کروناویروس باید علائم تنفسی اما این یافته ها از مراحل اولیه وقوع نشان می دهد که مشکلات گوارشی شایع در بسیاری از بیماران با COVID-19.

“پزشکان باید در نظر داشته باشید که علائم گوارشی مانند اسهال ممکن است ارائه ویژگی COVID-19 و شاخص ظن ممکن است نیاز به مطرح قبلا در این موارد به جای انتظار برای علائم تنفسی برای ظهور” نوشت: محققان از ووهان درمان پزشکی گروه متخصص برای COVID-19.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده ها از 204 COVID-19 بيمار با متوسط سن حدود 55 که مراجعه کننده به سه بیمارستان در استان هوبئی بین Jan. 18 Feb. 28 سال 2020. متوسط زمان از نشانه شروع به بستری در بیمارستان بود و 8.1 روز.

رابرت Preidt

  5:01 AM

“امید وجود دارد”: دو دارو می تواند کمک به بیماران مبتلا به مبارزه با عقب

یکی از دلایل بهداشت حرفه ای هستند پس نگران coronavirus همه گیر است که هیچ داروی خاصی برای درمان و یا جلوگیری از این بیماری اگر بیمار بیمار می شود, همه پزشکان می توانید انجام دهید این است که ارائه حمایت درمانی به آنها کمک کند نفس بکشد. اما در روز پنجشنبه coronavirus نیروی کار مطبوعاتی را از کاخ سفید رئیس جمهور تهمت تبلیغ دو موجود درمان شده اند که شناور به عنوان پتانسیل راه هایی برای کمک به بیماران مبتلا به مبارزه با عقب.

هر دو دارو هنوز در مطالعات بالینی برای کوروناویروس. اما CBS اخبار پزشکی کمک کننده دکتر دیوید Agus پیوست “CBS Evening News” لنگر نورا o’donnell به شکستن آنچه ما می دانیم در مورد داروها.

جزئیات کامل مصاحبه با دکتر Agus در اینجا.

  5:00 AM

COVID-19 تأييد کارکنان در تسهیلات مسکن مهاجران در آمریکا

مقامات تایید شنبه که یک کارمند در نیویورک تسهیلات است که مراقبت برای کودکان مهاجر بدون همراه در ایالات متحده بازداشت آزمایش مثبت برای COVID-19. دولت مشورت با بخش بهداشت محلی در مورد “سطح قرار گرفتن در معرض برای کودکان” در مرکز.

ناشناس نیویورک مرکز نظارت توسط دفتر اسکان مجدد پناهندگان (ORR) را متوقف کرده است دریافت افراد زیر سن قانونی بدون همراه و مقامات آگاه ساختن هر گونه کارکنان که ممکن است در معرض. کشور دولت آمریکا را آزمایش کرده است چهار کودکان بی سرپرست در ORR بازداشت برای coronavirus. دو آزمون آمد های منفی و برخی دیگر در انتظار است.

به طور جداگانه اداره مهاجرت و گمرک (ICE) اعلام کرد که مقامات یکی از آژانس های پزشکی کارکنان در یک بازداشتگاه در الیزابت نیوجرسی, آزمایش مثبت برای ویروس. این کارمند به تازگی تحت self-قرنطینه است و در حال حاضر تحت درمان توجه کنند. پیش از آن در روز, یک افسر در یک زندان در Bergen County, New Jersey, ICE همچنین آزمایش مثبت برای ویروس.

یخ گفت وجود نداشته است تایید COVID-19 موارد در میان آن ده ها هزار نفر از مهاجر بازداشت شدگان است. اما این سازمان در مواجهه با فشار به آزادی برخی از زندانیان برای جلوگیری از یک برنامه به طور بالقوه شیوع بیماری مرگبار در داخل بزرگترین مهاجرت بازداشت سیستم.

  4:55 AM

فرماندار کالیفرنیا اعلام ایالتی اقامت در خانه سفارش

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز پنج شنبه اعلام کرد یک ایالت سفارش برای ساکنان به ماندن در خانه با در نظر گرفتن اثر پنج شنبه شب. خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند اما سالن های مانند میله, ناهار خوردن در رستوران ها و سالن های ورزشی بسته خواهد شد.

“این لحظه ای است که در آن ما نیاز به راست صحبت کنید و ما باید به مردم حقیقت” Newsom گفت.

او افزود که این دستور اجرا نمی شود با اجرای قانون و این که او است که با تکیه بر قرارداد اجتماعی برای نگه داشتن مردم در داخل خانه.

“من باور نمی کنم مردم کالیفرنیا باید گفت: از طریق اجرای قانون” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>