به عنوان خسته مسافران بازگشت به ایالات متحده به دلیل coronavirus مربوط به محدودیت های مسافرتیآنها استقبال با بسته بندی hourslong منتظر مورد نیاز پزشکی نمایش در فرودگاه.

پست در رسانه های اجتماعی نشان داد مسافران در شیکاگو اهار فرودگاه بین المللی منتظر رو به بالا از چهار ساعت در خطوط پیچ در پیچ خبری انتقاد از انتخاب ایلینوی مقامات. فرماندار J. B. پریتزکر در توییتی رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس اشاره کرد که روند آداب و رسوم است که تحت صلاحیت دولت فدرال و خواستار آنها اقدام به نشانی جمعیت.

در حالی که شهروندان ایالات متحده دارندگان کارت سبز و برخی دیگر مجاز به خانه بازگشت مسافران از اروپا هستند که قریب به یکی از 13 متحده فرودگاه که در آن آنها به نمایش های بهداشتی و قرنطینه سفارشات.

اذعان صف های طولانی در آن فرودگاه در توییت ارسال شده فقط پس از نیمه شب, وزارت امنیت داخلی اقدام گفت: “این نمایش را حدود یک دقیقه برای هر مسافر.

“در حال حاضر ما در حال کار برای اضافه کردن اضافی غربالگری ظرفیت و همکاری با شرکت های هواپیمایی به منظور تسریع در روند” چاد گرگ توییتی. “من درک می کنم این است که بسیار استرس زا باشد. در این بی سابقه ای بار ما برای شما صبر و شکیبایی است.”

انبوه جمعیت در فرودگاه انتخاب شده — در میان شلوغ ترین در سراسر کشور شکل گرفته و حتی به مقامات بهداشت عمومی تماس برای “اجتماعی فاصله” برای جلوگیری از گسترش ویروس. تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان در صدر 156,000 توسط صبح روز یکشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 5800 نفر کشته شده اند و نزدیک به 74,000 بهبود یافته اند.

Virus Outbreak Dallas
در این عکس ارائه شده توسط Austin Boschen مردم در خط صبر کنید برای رفتن را از طریق این گمرک در دالاس فورت ورث فرودگاه بین المللی در گرپوین تگزاس روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است. Austin Boschen / AP

آقای ترامپ اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که او خود را در زمان coronavirus آزمون و پزشک خود اعلام کرد بعد از شنبه که رئیس جمهور آزمایش منفی است. پنس نیز گفت: اروپا ممنوعیت سفر این است که در حال گسترش به ایرلند و انگلستان و موثر در نیمه شب روز دوشنبه.

مسافران از محدود کشورهای اروپا و چین و ایران هستند توصیه می شود به خود قرنطینه برای 14 روز پس از رسیدن به مقصد نهایی خود را در ایالات متحده آمریکا

“اگر شما لازم نیست که به سفر من آن را انجام نمی” آقای ترامپ گفت.

بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری f سایتو یا اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im