Coronavirus به روز رسانی: COVID-19 نفر در ایالات متحده بالای 1 میلیون

حدود 47 میلیون نفر در 114 پایین و کشورهای با درآمد متوسط قادر خواهد بود برای دسترسی به هر شکل مدرن کنترل تولد اگر مستندات مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه برای شش ماه ملل متحد پیش بینی شده در گزارش سه شنبه منتشر شد. این نتیجه در حداقل 7 میلیون حاملگی ناخواسته صندوق جمعیت ملل متحد پیش بینی کرد و اگر مخل اجتماعی فاصله اقدامات همچنان برای یک سال تعدادی از بارداری ناخواسته خواهد رسید 15 میلیون.

“جلوگیری از بارداری در نظر گرفته شود صرفه جویی در زندگی ضروری است و باید برای ادامه در طول بحران. آنها باید در نظر گرفته شود به عنوان چیزی ثانویه و چیزی است که شما می توانید به تعویق انداختن چون در حال حاضر شما باید تمرکز خود را در جایی دیگر” دکتر Ramiz Alakbarov معاون مدیر سازمان صندوق جمعیت ملل متحد, سازمان ملل متحد, بهداشت جنسی و باروری آژانس گفت: CBS News.

مستندات به طور جدی محدود کردن جنبش زنان و محدود کردن ظرفیت ارائه دهندگان برای عرضه کنترل تولد در بسیاری از کشورها در سراسر جهان را توضیح داد.

این شرکت پل ایده آل پارس (IPPF) اجرا می شود که زنان به کلینیک های بهداشت در سطح جهان گفت: در یک گزارش که یک پنجم از خدمات آن مجبور شده بودند تا از نزدیک با توجه به اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19. که بیش از 5000 درمانگاه در 64 کشور جهان که عمدتا در آفریقا و جنوب آسیا است.

در مکان های که در آن خدمات باقی مانده باز IPPF هشدار داد که کارکنان با آن مواجه شد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و ترس از مراجعه به این دلیل آنها نمی خواهید به خطر ترک خانه های خود. Alakbarov گفت که دسترسی به برخی از روش های کنترل تولد خاص – تزریقی و دیگر بلند مدت گزینه خواهد بود به خصوص دشوار است در طول بحران.

“این بیماری همه گیر است که با داشتن یک تاثیر فاجعه بار زنان و ما… به توجه به آنچه اتفاق می افتد در اطراف ما و اطمینان حاصل کنید که هر کاری هر دختر بچه با ارائه شده است (که) عزت و احترام او سزاوار” Alakbarov گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de