Coronavirus به روز رسانی: COVID-19 موارد بالا از 600 ، 000 در سراسر جهان

وجود دارد در حال حاضر بیش از 100 ، 000 تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده و بیش از 600 ، 000 در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا عظیم 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای کارگران آمریکایی و کسب و کار در پاسخ به بحران است.

متحده در سراسر کشور شاهد افزایش موارد و چیزهایی که انتظار می رود به بدتر. نیویورک می تواند فقط هفته دور از رسیدن به اوج خود در بستری شدن در بیمارستان و فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: دولت در مورد رشد 26 درصد در یک روز حتی با 65,000 نتایج آزمون در حال بررسی است.

“ما در حال حاضر شاهد سنبله است که ما پیش بینی” Newsom روز جمعه گفت که او ایستاده بود در مقابل رحمت 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی هایی که وارد بندر لس آنجلس.

فرماندار لوئیزیانا جان ادم ادواردز هشدار داد این هفته که اگر دولت خود را شروع نمی کند مسطح منحنی آن نیواورلئان می تواند اجرا از کلید لوازم پزشکی در اوایل ماه آوریل است.

در سطح جهانی این ویروس به کشته شدن بیش از 28000 نفر از جمله بیش از 1700 در ایالات متحده است. بیش از 135,000 مردم بهبود یافته اند.

دفعات بازدید: آخرین:

بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

ITALY-VIRUS-HEALTH-RELIGION-CHRISTIAN
پرسنل نظامی ترک کلیسای سن جوزپه در سریت ایتالیا را در 28 مارس سال 2020 به عنوان تابوت از افراد متوفی از COVID-19 انجام شده به برکت داخل کلیسا. پیرو CRUCIATTI/خبرگزاری گتی ایماژ

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im