Coronavirus به روز رسانی: COVID-19 مرگ و میر روش 100000 نفر در سراسر جهان

جهانی مرگ و میر از coronavirus نزدیک شدن 100,000 به عنوان مسیحیان در سراسر جهان خوانده شده را علامت جمعه خوب در انزوا. برای میلیون ها نفر در سراسر جهان, آخر هفته عید پاک خواهد شد و بر خلاف هر گونه دیگر در حافظه اخیر است.

ایالات متحده در حال حاضر گزارش مرگ و میر بیشتر از هر ملت دیگر – بیش از 17,800 – به غیر از ایتالیا.

اکثر آمریکایی ها همچنان به فکر مبارزه با شیوع کروناویروس در حال رفتن بد و چند احساس راحت بودن در فضاهای شلوغ در حال حاضر یک CBS اخبار نظرسنجی از جمعه یافت.

وجود نشانه های دلگرم کننده هر چند که سخت ضربه متحده شروع به نوبه خود گوشه ای در مبارزه با ویروس. تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری شده با COVID-19 در نیویورک و کالیفرنیا در حال سقوط است.

“خبر بد این است که ما همچنان به از دست دادن فوق العاده ای تعدادی از زندگی و تحمل درد به عنوان یک دولت” فرماندار نیویورک اندرو کومو روز جمعه گفت که او اعلام کرد 777 بیشتر مرگ و میر. “من درک می کنم فکری و چرا از آن اتفاق می افتد. آن را نمی شود آن را آسان تر برای قبول است.”

اطلاعات دقیق از CDC در coronavirus درمان و پیشگیری است.

Virus Outbreak New York
پزشکی کارگران پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی با توجه به COVID-19 نگرانی حرکت بدن در پشت یک حصار در بروکلین بیمارستان مرکز پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در بروکلین شهر نیویورک. جان Minchillo / AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de