Coronavirus به روز رسانی: COVID-19 غالب کاپیتول هیل به عنوان صدر تلفات 350 در ایالات متحده

Coronavirus تحت سلطه سالن کنگره در روز یکشنبه به عنوان مجلس سنا در حرکت رو به جلو در $1 تریلیون امداد بسته است. در همین حال سناتور رند پل گفت: او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19, او اولین سناتور شناخته شده به قرارداد این بیماری است.

اوباما روز یکشنبه گفت که آنها در حال نزدیک شدن به یک توافق نهایی در عظیم محرک لایحه که سهولت تاثیر بر کارگران و شرکت ها از تعطیلی کامل بخش عمده ای از اقتصاد ایالات متحده. اما کلید چسبیده امتیاز باقی می ماند به عنوان دموکرات فشار بیشتر برای کارگر حمایت و شرایط شرکت هایی که دریافت کمک مالی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به خبرنگاران گفت: پس روز یکشنبه جلسه ای که در مجلس سنا خواهد بود شارژ پیش با یک رویه رای گیری روز یکشنبه و رای نهایی در بسته بندی های پنج شنبه و بینی خوش بینی در مورد سرنوشت این معامله گفت: “آن را ایمن می گویند ما بسیار نزدیک است.”

در نیویورک, کانون آمریکا بحران فرماندار اندرو کومو وجود دارد گفت: 115,000 موارد در سطح ایالت و 114 نفر کشته شده اند. کومو به نام رئیس جمهور تهمت به اجازه سپاه مهندسان ارتش به راه اندازی موقت بیمارستان ها در مکان های مختلف در سراسر کشور.

تعداد coronavirus بیماران ایالات متحده در صدر 31,000 قرار دادن تعدادی از موارد پس از چین و ایتالیا است. ایتالیا مشخص گریم نقاط عطف در طول تعطیلات آخر هفته با مرگبارترین روز در این کشور تا کنون. روز جمعه 627 نفر از coronavirus رکوردی که شکسته شد, روز شنبه هنگامی که اضافی 793 مرگ و میر ثبت شد.

در سراسر جهان تعداد coronavirus موارد افزایش یافته و به بیش از 328,000 و تعداد مرگ و میر را در صدر 14,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de