Coronavirus به روز رسانی: COVID-19 علائم نگه داشتن انگلیس رهبر در بخش مراقبت های ویژه

 

به عنوان خشونت موج بی بی سی روزنامه نگار مجریان اخبار با خط تلفن شماره نوشته شده روی دست

پس از ملی بریتانیا استفاده داخلی hotline گزارش 25 درصد افزایش تماس و 150 درصد افزایش ترافیک به وب سایت خود را از این کشور coronavirus مستند شروع یک, BBC News, روزنامه نگار ناخوانا تعداد خط تلفن در دست خود را به عنوان او لنگر ملی ،

ویکتوریا Derbyshire ارائه شده اصلی خبر در BBC news channel با شماره 0808 2000 247 که تدریس خصوصی در خانه برای زنان در انگلستان تماس بگیرید اگر آنها نیاز به کمک.

کارشناسان هشدار داده بود که خود انزوا اقدامات می تواند منجر به افزایش استفاده داخلی به عنوان مردم مجبور به ماندن در خانه های خود. روز یکشنبه سازمان ملل و دبیر کل به نام برای طرح مقابله با خشونت خانگی را شامل می شود در هر پاسخ ملی به COVID-19 بیماری همه گیر.

اگر شما یک بازمانده یا قربانی در ایالات متحده است و اضطراری شماره گیری 911. منابع دیگر عبارتند از: ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در 1-800-799 امن و یا متن LOVEIS به 22522. اگر آن است که یک اورژانس در انگلیس در تماس با پلیس در 999 و یا برای منابع اضافی در بریتانیا شما می توانید از شماره ملی استفاده داخلی تدریس خصوصی در 0808 2000 247.

 

پنسیلوانیا خانه سالمندان گیریم همه 800 بیماران و کارکنان باید COVID-19

یک شهرستان بیش از حد خانه سالمندان است عامل تحت این فرض که همه از آن 800 بیماران و کارکنان COVID-19 گزارش CBS پیتسبورگ.

برایتون Rehabiliation & مرکز سلامتی غربی شهرستان می گوید: آنها همه توان چنین رفتار شود.

بیش از آخر هفته یک نماینده اتحادیه از خانه سالمندان گزارش شده حداقل 42 از 450 بیماران زندگی می کنند وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت و سه مرده بود.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

در 70 سالانه روز جهانی بهداشت, ملکه الیزابت افتخارات کارکنان بهداشت مبارزه با بیماری های همه گیر

شنبه است 70 سالانه روز جهانی بهداشت. به مناسبت مندرج به عنوان یک روز برای تشکر از سلامت کارگران در سراسر جهان توسط سازمان ملل را سازمان بهداشت جهانی در سال 1950.

در این سال آن را خرس اهمیت ویژه ای به عنوان یک بیماری جدید نشان داده است در مد دراماتیک چگونه به شدت مهم پرستاران و پزشکان و امدادگران و هر خط مقدم سلامت کارگر است به بشریت. نمرات آنها در میان حدود 75,000 مردم در حال حاضر کشته COVID-19 بیماری است که به تازگی در چین مرکزی در اواخر سال گذشته — و همه گیر است که هنوز هم در حال رشد است.

در پیامی به مناسبت روز ملکه الیزابت دوم ادای احترام به سلامت کارگران “فارغ از خود تعهد و سعی و کوشش.”

“در زمان تست ما اغلب مشاهده می کنیم که بهترین روح و روان انسان را به جلو می آید; تعهد به خدمات بی شماری پرستاران و ماماها و بهورزان در این به چالش کشیدن بسیاری از شرایط یک مثال است برای همه ما. من و خانواده ام ارسال ما پایدار قدردانی و آرزوهای خوب,” او گفت:.

 

کره جنوبی به صدور دستورالعمل به صورت تجربی با استفاده از پلاسما برای درمان COVID-19 بيمار

کره جنوبی می گوید آن را به زودی اعلام یک راهنما برای بیمارستان ها در تجربی coronavirus درمان با استفاده از خون اهدایی از بیماران که جان سالم به در برد. Kwon Jun-wook رسمی از کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت: دستورالعمل قرعه کشی خواهد شد از تجربه کشور با مشابه درمان در بیمارانی که قرارداد MERS virus در طول شیوع در سال 2015.

تکواندو گفت: مسئولان بررسی شد های اخیر بهبود از دو سالمند COVID-19 بیماران در بیمارستانی در سئول که حاوی بازماندگان’ پلاسما — این بخش مایع خون که حاوی آنتی بادی — پس از درمان های دیگر شکست خود را برای بهبود شرایط.

او هشدار داد هنوز هم وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که پلاسما درمان به کار خواهد کرد و این که مقامات بهداشتی و غیر نظامی و کارشناسان در ادامه به بحث اثربخشی آن است. مشابه محاکمه شده اند انجام شده در ایالات متحده حداقل در مقیاس بسیار کوچک. دکتر هوستون گفت: CBS News,’ دکتر جان LaPook در اواخر ماه گذشته بود که او تزریق پلاسما به دو COVD-19 بيمار و امیدوار به گسترش تلاش برای “به عنوان بسیاری که ممکن است” در مدت زمانی کوتاه.

پزشکان امیدوارند خون coronavirus بازماندگان می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی

CBS/AP

 

روزانه نرخ جدید COVID-19 عفونت کاهش یافته و دوشنبه برای 4 روز در یک ردیف

آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که وجود دارد حداقل 337,590 فعال COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده از صبح روز سه شنبه. این رقم شامل حدود 20 ، 000 نفر که در حال حاضر بهبود از بیماری و تقریبا 11,000 که آن درگذشت.

میزان عفونت های جدید همچنان به افزایش در سراسر ایالات متحده, اما برخی از عمده نقاط — نیویورک خاص — را دیده اند “مسطح” از نرخ تازه ثبت موارد است. روزانه ميزان عفونت در نیویورک کاهش یافته است و در حدود 1 درصد بیش از هر یک از چهار روز گذشته با افزایش حدود 7% در روز دوشنبه.

نیویورک بيمارستان مبارزه به عنوان نظامی تقویت می رسند به نبرد coronavirus

تنها دو ایالت کانکتیکات و داکوتای جنوبی شاهد روزانه افزایش 20 ٪ و یا بالاتر در روز دوشنبه.

در هر دو ایالت کالیفرنیا و واشنگتن که در آن مستند اقدامات اجرا شد که برخی از اولین شیوع بیماری ظاهر در ایالات متحده میزان عفونت های جدید در روز دوشنبه شد و به زیر 10 درصد

 

هند موافقت خود را با صادرات هیدروکسی کلروکین پس از “مقابله به مثل” تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن

ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد از “مقابله به مثل” اگر نارندرا نخست وزیر هند حاضر اجازه می دهد تا صادرات از داروهای ضد مالاریا در هند گفت: این امر عرضه هیدروکسی کلروکین به “سازمان ملل شده اند که به شدت تحت تاثیر قرار” بدون نام بردن از ایالات متحده و یا هر کشور دیگری به طور خاص. مخفی

“از نظر انسانی جنبه های همه گیر آن تصمیم گرفته شده است که هند مجوز پاراستامول و هیدروکسی کلروکین در مقادیر مناسب برای تمام کشورهای همسایه که وابسته به توانایی های ما است. ما همچنین عرضه این مواد مخدر ضروری است به برخی از کشورها که شده است به خصوص به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر” هندی, سخنگوی وزارت خارجه Anurag Srivastava به مطبوعات گفت.

ضد مالاریا مواد مخدر در حال آزمایش است به طور گسترده ای به عنوان یک درمان برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و توصیف آن به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” و تبلیغ استفاده از آن و حتی قبل از آن مورد تایید برای درمان جدید بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری با پزشکان ممکن است coronavirus درمان

ماه گذشته هند محدود صادرات 26 مواد دارویی و داروهای ساخته شده از آنها برای اطمینان از سهام به اندازه کافی در خانه. ساعت قبل از هند تصمیم به اجازه صادرات آقای ترامپ گفت: “ممکن است مقابله به مثل” اگر هند حاضر به صادرات هیدروکسی کلروکین.

Arshad R. Zargar

 

هیچ مرگ و میر گزارش شده در چین بیش از 24 ساعت گذشته

چین روز سه شنبه گزارش جدید مرگ و میر ناشی از coronarivus بیش از 24 ساعت گذشته و فقط 32 نفر از افرادی که در بازگشت از خارج از کشور.

یکی دیگر از 12 موارد مشکوک – همچنین تمام وارداتی – بودند که نگهداری تحت نظارت همراه با اضافی 30 بدون علامت, موارد, مقامات گفت.

چین گفت: 1,242 موارد تایید شده در درمان و 1,033 بدون علامت در موارد زیر انزوا و نظارت است.

این کشور که باعث به همه گیر جهانی گفت: آن را ثبت کرده است 3,331 مرگ و میر و 81,740 کل موارد. تعداد روزانه جدید مرگ و میر شده است معلق در هوا در تک رقمی برای هفته هدف قرار دادن فقط یک در موارد متعدد.

– آسوشیتد پرس

 

اولین Rikers Island زندانی می میرد پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

یک زندانی مستقر در شهر نیویورک Rikers Island درگذشت پس از عقد قرارداد coronavirus تیم حقوقی خود را روز دوشنبه اعلام کرد. مایکل تایسون یک زن 53 ساله با زمینه ای شرایط بهداشتی برگزار می شد در Rikers بیش از یک اتهام نقض آزادی مشروط با توجه به کمک های حقوقی جامعه است.

هفته گذشته در نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی و حقوقی جامعه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و مقامات دولتی خواستار آزادی زندانیان که در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های جدی از ویروس. تایسون یکی از 100 زندانی به نام در کت و شلوار.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

میامی راه اندازی آنتی بادی آزمایش برای اندازه گیری گسترش coronavirus

بلند پروازانه تست برنامه توسط دانشگاه میامی آغاز شد و در جنوب فلوریدا در روز دوشنبه. هدف این است که برای از بین بردن هرج و مرج تصویر چقدر گسترده این ویروس است کمک به برخی از دولت ها طرح های خود را پاسخ.

این تست به نظر می رسد برای یک فرد آنتی بادی و پروتئین های سیستم ایمنی بدن باعث می شود برای حمله به COVID-19 ویروس. آن را نگاه نمی کند برای زمان عفونت; در عوض, آن را تشخیص که تا به حال از آن در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im