Coronavirus به روز رسانی: COVID-19 تست میریزد نور در ایالات متحده شیوع

 

کالیفرنیا مقامات می گویند 1st آمریکا COVID-19 مرگ بود هفته زودتر از آنچه قبلا تصور

مقامات بهداشتی می گویند دو نفر با کروناویروس در کالیفرنیا هفته قبل از اولین گزارش, مرگ در ایالات متحده از این بیماری است. شهرستان سانتا کلارا مقامات روز سه شنبه گفت: مردم در خانه درگذشت Feb. 6 و فوریه. 17. اولین گزارش مرگ در کشور از این ویروس در فوریه. 29 در Kirkland, Washington.

به پزشکی قانونی-پزشکی قانونی تایید دریافت سهشنبه که بافت نمونه فرستاده شده به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات گفت.

اعلام این خبر پس از فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom وعده داده شده “شیرجه عمیق” به روز رسانی جمعه از دولت توانایی تست برای coronavirus و برای پیگیری و منزوی کردن افرادی که در آن. که یکی از شش شاخص او می گوید که کلید به بلند کردن یک “stay-at-home” منظور آن است که کاهش پیدا کرده است و گسترش این بیماری در حالی که مجبور میلیون ها نفر از مردم به فایل برای مزایای بیکاری.

Medical professionals in Bolinas, a coastal enclave in Northern California, conduct testing of all residents for the novel coronavirus and its antibodies to combat the coronavirus disease (COVID-19) crisis in Bolinas
یک حرفه ای پزشکی انجام آزمایش برای بیماری کروناویروس (COVID-19) در Bolinas ساحلی تحت محاصره خود در شمال کالیفرنیا مارس 20, 2020, که در آن تمام ساکنان در حال آزمایش برای رمان coronavirus و آن آنتی بادی یکی از اولین تلاش های پس از همه گیر آمار ایالات متحده است. کیت MUNSCH/ایسنا

“این خواهد شد به سوالات آشکار و نمایش داده شد که همه از ما می پرسید: کی ؟ … هنگامی که شما ببینید یک کمی از انتشار در شیر به طوری که ما می توانید اجازه دهید کمی از این فشار” Newsom روز سه شنبه گفت.

 

بسیاری از افراد با سوابق کیفری نیاز به درخواست برای چک حفاظت از برنامه

سوابق کیفری در حال بستن برخی از کسب و کار کوچک صاحبان از چک حفاظت از برنامه.

آن قرار است به یک تاسیسات برای کسب و کارهای کوچک کمک به آنها شناور ماندن و حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما دولت دستورالعمل می گویند کسب و کار فاقد شرایط لازم هستند اگر کسی که صاحب حداقل 20 درصد از این شرکت است که زندانی تحت کیفرخواست در مشروط و یا عفو مشروط و یا مجرم شناخته شده بود از یک جنایت در پنج سال گذشته.

می شود متقاضیان و طرفداران می گویند این محدودیت ها یک سیلی برای کسانی که وقت خود را در خدمت به خصوص از یک دولت است که در بوق و کرنا شانس دوم. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

 

تحقیقات جدید نشان می دهد L. A. شهرستان میزان عفونت می تواند 40 برابر بيشتر از تایید

در لس آنجلس بیش از 15000 نفر را آزمایش مثبت برای COVID-19 اما مقامات بهداشتی این هفته اعلام کرد که تست آنتی بادی نشان می دهد میزان عفونت می تواند 40 برابر این تعداد است.

سرولوژی استفاده شد که در یک مطالعه انجام شده قبلی در ماه آوریل توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و شهرستان لا عمومی وزارت بهداشت. آزمون که تشخیص آنتی بادی در خون یک فرد به تعیین اگر آن شخص تا به حال coronavirus نشان داد تقریبا 320,000 مردم یا حدود 4 درصد از لس آنجلس جمعیت آلوده شده اند با COVID-19, CBS Los Angeles, گزارش.

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

کومو می گوید نیویورک قصد دارد به دو تست ظرفیت

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد که دولت با هدف به دو coronavirus تست ظرفیت از 20,000 آزمون در هر روز به 40,000 آزمون در روز است.

کومو گفت: آن را “چند هفته در بهترین” را به پرش.

“این فقط در برخی از راه های ظالمانه هدف” کومو گفت. “اما این است که نیویورک و ما عادت کرده اند به اهداف ظالمانه.”

نیویورک فرماندار کومو می گوید دولت قصد دارد با دو برابر coronavirus تست در هفته های آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net