یک کشتی کروز جدید برخورد coronavirus است عازم بندر اوکلند, کالیفرنیا, مقامات روز جمعه گفت: اگر مسافران به مقصد شد به ماندن روی عرشه کشتی برای حداقل یک روز دیگر.

کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس (OES) گفت: مشترک دولت فدرال و تلاش خواهد شد در جریان پنج شنبه به پیاده شدن مسافران از کشتی در بندر اوکلند. بیمار مسافران را گرفته و به امکانات پزشکی در کالیفرنیا و کسانی که نیازی به مراقبت های فوری خواهد بود مستقر در فدرال امکانات “برای تست و انزوا.”

ساکنان کالیفرنیا خواهد آورد به امکانات درون دولت و افراد غیر مقیم را گرفته و به مکان در کشورهای دیگر از جمله یک پایگاه نظامی در مریتا, گرجستان. OES گفت: 1000 مسافر در حال ساکنان کالیفرنیا.

OES گفت: کشتی را ترک خواهد کرد اوکلند پس از تمام مسافران متحرك و 1,100 خدمه باقی خواهد ماند قرنطینه و درمان در کشتی در سواحل کالیفرنیا.

نوزده خدمه و دو مسافر را آزمایش مثبت برای COVID-19. این کشتی حامل بیش از 3500 نفر از 54 کشور مختلف با توجه به آسوشیتد پرس.

رئیس جمهور در سخنرانی جمعه در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا گفت که او ترجیح می دهند و نه اجازه می دهد تا مسافران را بر روی خاک آمریکا را تسلیم به توصیه های کارشناسان پزشکی.

“آنها می خواهم به مردم می آیند. من می خواهم به جای مردم باقی بماند اما … من به آنها گفتم به تصمیم نهایی” رئیس جمهور گفت:.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به کمک پزشکی را دریافت خواهد کرد آن را” معاون رئیس جمهور مایکل پنس روز جمعه گفت.

تعداد موارد در سراسر جهان همچنان به صعود. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است بیش از 107,000 تایید موارد این ویروس که از صبح روز یکشنبه. بیش از 60,000 نفر بهبود یافته اند و بیش از 3,600 نفر کشته شده اند.

شده اند وجود دارد 20 مرگ و میر در ایالات متحده — 17 در واشنگتن و یکی در کالیفرنیا و همچنین این دو در فلوریدا. وجود دارد تایید موارد این ویروس در 32 ایالت و واشنگتن دی سی

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de