Coronavirus به روز رسانی: نگرانی در مورد اقتصاد ایالات متحده با افزایش شمار تلفات 26

  5m پیش

Pearl Jam لغو پا برای اولین بار از تور

Pearl Jam روز دوشنبه اعلام کرد که این امر می تواند لغو پا اولین تور خود را با استناد به نگرانی در مورد گسترش coronavirus.
 
“به عنوان ساکنان شهر سیاتل ما ضربه سخت شده و باید شاهد دست اول چگونه به سرعت این شرایط فاجعه تشدید می تواند. ما بچه های مدارس را بسته همراه با دانشگاه ها و کسب و کار” گروه توییتی. “آن بوده است و این قراره بدتر قبل از آن بهتر می شود.”
 
گروه اضافه شده است که آن را غذای راهنمایی در مورد برگزاری مراسم بزرگ در طول شیوع و گفت: “آن است که با سرخوردگی عمیق و تاسف است که ما مجبور به این تاسف از اطلاعیه…این برنامه ریزی ساق پا ابتدا از ما PJ/Gigaton تور نیاز به تعویق افتاد را نشان می دهد و دوباره برای تاریخ بعد.”
 
این گروه همچنین در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در رئیس جمهور تهمت نوشتن “این قطعا کمک کنید وجود دارد که بدون پاک کردن پیام ها از دولت ما توجه به امنیت مردم و توانایی ما برای رفتن به محل کار.”
 
“بدون داشتن نمونه ملی ما در بخش بهداشت و درمان توانایی پیش از این ما هیچ دلیلی برای این باور است که آن را تحت کنترل در هفته های آینده پیش رو” به گروه اضافه شده است.

  34 پیش

علامت مراتع خواهد خود قرنطینه پس از بالقوه تماس با کروناویروس بیمار در CPAC

نماینده علامت مراتع جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جدید انتخاب برای اقدام رئیس ستاد خواهد خود قرنطینه برای دو روز بیشتر پس از او به طور بالقوه آمد به تماس با کروناویروس بیمار در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در ماه فوریه است.
 
مراتع تایید خود قرنطینه به ایسنا گفت: “او “با تمرکز بر کار جدید و احساس خوب است.”
 
“از فراوانی از احتیاط مراتع دریافت تست که برگشتم منفی” مراتع ارتباطی مدیر توییتی دوشنبه. “در حالی که او را دچار صفر علائم تحت پزشکان استاندارد احتیاطی توصیه های او را در خانه باقی می ماند تا 14 روز منقضی می شود این جمعه.”
 
مراتع’ اعلام می آید ساعت پس از تعدادی دیگر از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره از جمله سناتور تد کروز و نمایندگان پل Gosar و مت Gaetz همچنین گفت: آنها خود شده است.

  8:53 PM

آمریکا ورزش حرفه ای لیگ محدود کردن دسترسی به, تیم, رختکن

لیگ اصلی بیس بال لیگ برتر فوتبال, انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی یک بیانیه مشترک صادر دوشنبه گفت: آنها را محدود کردن دسترسی به تیم رختکن و clubhouses.
 
“پس از مشورت با بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی و با توجه به این مسائل است که می تواند در ارتباط با تماس نزدیک در قبل و بعد از تنظیمات بازی همه تیم رختکن و clubhouses باز خواهد شد تنها به بازیکنان و ضروری کارکنان از تیم ها و امکانات تیم تا اطلاع ثانوی” لیگ گفت. “دسترسی به رسانه خواهد شد در مکان های تعیین شده در خارج از اتاق قفل و محل باشگاه وانجمن تنظیم. این تغییرات موقت موثر خواهد بود با شروع فردا بازی ها و شیوه است.”

  7:47 ب. ظ / مارس 9, 2020

لوئیزیانا گزارش اولین presumptive مثبت coronavirus مورد

فرماندار لوئیزیانا جان ادم ادواردز اعلام کرد دولت اول presumptive مثبت coronavirus مورد در روز دوشنبه. در یک اطلاعیه مطبوعاتی از Edwards’ اتاق بیمار توضیح داده شد به عنوان یک مقیم Jefferson Parish در نزدیکی نیواورلئان.

“در حالی که امروز اولین بار است که ما می توانیم تایید کنیم که یک presumptive مثبت coronavirus مورد لوئیزیانا آماده کرده است و برای این لحظه برای بسیاری از هفته” ادواردز گفت. “CDC هنوز هم معتقد است خطر ابتلا به عموم مردم کم است اما ما کار خواهد کرد به سرعت و قاطعانه به ارزیابی خطر به کسانی که در اطراف این بیمار است.”

بیمار presumptive تست مثبت شده است به CDC برای تایید بیانیه ای گفت:.

  7:35 ب. ظ / مارس 9, 2020

شهردار لغو رژه سنت پاتریک در بوستون

شهردار مارتین والش لغو نمادین رژه سنت پاتریک در جنوب بوستون در روز دوشنبه با استناد به ترس از coronavirus.
 
“این تصمیم است که ساخته شده از فراوانی از احتیاط به اطمینان حاصل شود که ما در حال انجام آنچه مورد نیاز است برای نگه داشتن ساکنان بوستون امن و سالم” والش در بیانیه ای گفت. “در حالی که خطر در بوستون کم باقی مانده است این وضعیت در حال تغییر است بسیار به سرعت و به ما نزدیک نظارت بر هر محلی موارد است.

بوستون تنها نیست. در ایرلند تمام روز سنت پاتریک راهپیمایی لغو شد برای کمک به جلوگیری از ویروسی در حال گسترش است.

  7:25 ب. ظ / مارس 9, 2020

پنس می گوید او نیست تست شده برای coronavirus

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز دوشنبه گفت که او در تست شده است برای coronavirus. به نظر آمد رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته همین سوال بود که آن را فریاد زد: خبرنگاران به عنوان او را ترک اتاق.

پنس گفت: او را دریافت پاسخ قطعی از کاخ سفید در مورد اینکه آیا آقای ترامپ تست شده است. نگرانی در مورد رئیس جمهور سلامت به وجود آمد دوشنبه پس از نماینده داگ کالینز از گرجستان را تکان داد که آقای تهمت دست روز جمعه گفت که او تا به حال شده است در تماس با کسی که تست مثبت برای ویروس.

  6:23 ب. ظ / مارس 9, 2020

مدونا لغو نهایی تور حضور در فرانسه

مدونا روز دوشنبه اعلام کرد که او مجبور شده است برای انصراف از او گذشته دو تور حضور در فرانسه پس از دولت ممنوع حوادث با بیش از 1000 نفر در آن حضور داشتند.

“پس از اطلاع رسمی از اداره پلیس این صبح منع تمام حوادث با مخاطبان حضور بیش از 1000 زنده ملت تاسف اعلام نهایی دو مادام X اجرای قبلا re-برنامه ریزی 10-مارس و 11 مارس مجبور به لغو شود”گفت: اطلاع ارسال شده در خواننده سایت. “بلیط قابل استرداد در نقطه خرید است. ما تاسف ناامیدی به طرفداران.”

دیگر از ایتالیا و فرانسه دارای بیشترین تعداد از coronavirus موارد در اروپا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 1,209 مردم در این کشور تشخیص داده شده است با ویروس.

  6:05 ب. ظ / مارس 9, 2020

لس آنجلس اعلام کرد برای اولین بار ممکن است مورد جامعه انتقال

مقامات در لس آنجلس اعلام کرد که این شهرستان را برای اولین بار ممکن است مورد جامعه انتقال در روز دوشنبه. شهرستان وزارت بهداشت گفت: این تحقیق در دو اضافی coronavirus موارد که یکی از آنها یک بیمار مبتلا به “یک منبع ناشناس از قرار گرفتن در معرض.”

“این است که ما اولین مورد از جامعه انتقال در شهرستان لا و ما ادامه خواهد داد برای دیدن موارد بیشتر از COVID-19” گفت: این شهرستان مدیر بهداشت عمومی. او اضافه کرد که “با همکاری ما می تواند سرعت انتقال رمان coronavirus.”

  5:34 ب. ظ / مارس 9, 2020

زمانی که مدارس نزدیک بیش از coronavirus نگرانی چه اتفاقی می افتد به دانش آموزان وابسته به مدرسه ناهار?

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده, تعطیلی مدارس در حال تبدیل شدن بیشتر رایج است. اما برای دانش آموزان وابسته به مدرسه ناهار یک بسته ارائه یکی دیگر از بحران است.

در سال 2018 حدود 14.3 میلیون خانواده های ایالات متحده شد مواد غذایی نا امن با توجه به آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده. بسیاری از دانش آموزان در مواد غذایی نا امنی در خانواده بستگی به مدرسه صبحانه و ناهار.

دایان پرات-Heavner مدیر روابط رسانه ای برای تغذیه در مدرسه ارتباط گفت: رادیو فردا که زمانی که کودکان از مواد غذایی نا امنی در خانواده ها قادر به حضور در مدرسه حتی برای یک هفته آن اماکن فشار زیادی بر خانواده وادار کردن خانواده ها به اختصاص بودجه از دیگر خانواده باید نسبت به مواد غذایی است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده منتشر شد یک برگه در گزینه های غذایی در طول یک بیماری همه گیر برای دانش آموزان در ماه گذشته نشان می دهد گزینه ها از جمله راه اندازی اورژانس آشپزخانه و چیدن وعده های غذایی برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری در حالی که غذا خوردن با دیگران است.

روز دوشنبه نماینده دبی Mucarsel-پاول با ارسال نامه ای به وزیر کشاورزی سونی Purdue در مورد درخواست گروه برنامه برای کمک به دانش آموزان.

“من نگران هستم برای ملت ما دانش آموزان هستند که در خطر منزوی در خانه و به طور بالقوه از قطع دسترسی به صبحانه و ناهار” Mucarsel-پاول گفت. “خانواده های کم درآمد در سراسر کشور با تکیه بر مدارس به ارائه بخش عمده ای از فرزندان خود را تغذیه روزانه. باید coronavirus پیشرفت و موسسات همچنان موظف اخراج اجرای برنامه ناهار مدرسه ملی, ملت, دومین, غذا و تغذیه برنامه کمک خواهد شد به شدت نهفته است.”

  5:18 ب. ظ / مارس 9, 2020

ایتالیا تحمیل محدودیت های مسافرتی سراسر کشور

ایتالیا تعلیق تمام رویدادهای ورزشی و خفقان را در سفر در سراسر کشور آن را به عنوان تلاش می کند حاوی مرگبارترین شیوع کروناویروس در خارج از چین است. شهر و خیابان ها و استادیوم ها و نشانه ها معمولا با زندگی شلوغ در حال حاضر به طرز مرموزی خالی و آرام.

چشمگیر تحولات جدید در پایان تیز از آنچه که تبدیل به بدترین شیوع خارج از چین است. نخست وزیر جوزپه کونته روز دوشنبه اعلام کرد محدودیت های شدید در کل کشور 60 میلیون نفر است.

از فردا صبح تمام رویدادهای ورزشی را از جمله فوتبال است. عموم مردم باید فقط رفتن به محل کار و محل کار از خانه در صورت امکان. مجامع عمومی از سوال است.

اینجا بیشتر بخوانید.

  5:07 ب. ظ / مارس 9, 2020

اوهایو اعلام کرد سه coronavirus موارد

اوهایو فرماندار مایک DeWine اعلام کرد که دولت سه coronavirus موارد در روز دوشنبه. DeWine گفت در توییتر که او با اعلام وضعیت اضطراری برای کمک به مبارزه با ویروس.

“وضعیت اضطراری که من اعلام کرد در اوهایو یک ضرورت قانونی است که اجازه می دهد تا ادارات دولتی و سازمان برای هماهنگی بهتر در پاسخ خود,” او نوشت.

فرماندار افزود: سه نفر از ساکنان در Cuyahoga County, که شامل کلیولند. اوهایو می پیوندد بیش از 30 کشورهای دیگر است که موارد گزارش شده از این ویروس.

  4:28 ب. ظ / مارس 9, 2020

قرنطینه کشتی کروز اسکله در بندر اوکلند

این قرنطینه Grand شاهزاده کشتی کروز در روز دوشنبه لنگر انداخت در بندر اوکلند که در آن بیش از 2000 مسافر حمل و نقل خواهد شد به 14 روز در قرنطینه در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان است.

“این یک کابوس چند روز گذشته” ادی Castellano, یک مسافر از میامی گفت: CBS در سان فرانسیسکو در یک مصاحبه تلفنی. “اما امروز من احساس بزرگ است. من احساس امیدوار است که ما در نهایت بعد از این همه روز که من هستم رفتن به قادر به دریافت این کشتی است.”

مسافران کشتی کروز به صورت قرنطینه
  4:10 ب. ظ / مارس 9, 2020

نمایندگان داگ کالینز و مت Gaetz اعلام self-قرنطینه پس از CPAC

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره داگ کالینز و مت Gaetz روز دوشنبه اعلام کرد که آنها را به خود قرنطینه پس از آنها مطلع شدند که آنها را به تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس.

هر دو از اعضای کنگره گفت که آنها تا به حال تجربه هر گونه علائم و تنها جدا از فراوانی از احتیاط. Gaetz گفت: او می خواهم تست شده بود و انتظار نتایج “به زودی.” 14 روز دوره قرنطینه و پس از قرار گرفتن در معرض در CPAC پایان این هفته است.

روز جمعه کالینز را تکان داد رئیس جمهور تهمت را از دست زمانی که او وارد دولت برای بازدید از مراکز کنترل بیماری ها در آتلانتا.

کالینز و Gaetz در حال پیوستن دو تن دیگر از اعضای کنگره و سناتور تد کروز و نماینده پل Gosar که اعلام کردند که خود را منزوی پس از آمدن به تماس با CPAC بیمار است.

  2:44 ب. ظ / مارس 9, 2020

اسرائیل نیاز به تمام مسافران را به خود قرنطینه برای 14 روز

همه مسافران ترک و ورود به اسرائیل مورد نیاز خواهد بود به خود قرنطینه برای 14 روز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد روز دوشنبه. نتانیاهو گفت: آن را دشوار اما ضروری تصمیم به حفظ این کشور در سلامت و اقتصاد است.

  2:03 ب. ظ / مارس 9, 2020

مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران تقلا برای مهار اقتصادی

دولت فدرال درهم به حداقل رساندن اقتصادی خرید اینترنتی از گسترش coronavirus به عنوان بازارهای مالی سقوط کردن یک صخره در روز دوشنبه. رئیس جمهور تهمت تشکیل خود مشاوران اقتصادی بالا در واشنگتن و جمهوری خواه و رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا سیگنالینگ تمایل به ارائه تخفیف مالیاتی برای نرم کردن ضربه.

رئیس جمهور برنامه ریزی شده برای دیدار با مشاور اقتصادی لری Kudlow, خزانه داری, منشی, Steve Mnuchin و دیگران در کاخ سفید پس از بازگشت از فلوریدا در روز دوشنبه بعد از ظهر. مقامات حاضر خواهد شد توصیه های موقت و هدفمند اقدامات مالی, با توجه به یک منبع آشنا با این برنامه.

  1:50 ب. ظ / مارس 9, 2020

ایرلند لغو همه روز سنت پاتریک رژه

ایرلند لغو تمام روز سنت پاتریک راهپیمایی در سراسر کشور در تلاش برای کند کردن گسترش جدید کروناویروس. نخست وزیر لئو Varadkar اعلام لغو و گفت: “مشاوره بیشتر در مورد توده مجامع عمومی صادر خواهد شد در چند روز آینده.”

سالانه 17 مارس رژه در دوبلین یکی از ایرلند بزرگترین حوادث توریستی و به طور معمول به تساوی یک و نیم میلیون نفر بر روی خیابانهای شهر. ده ها هزار نفر بیشتر گله به رژه در ایرلند دومین شهر بزرگ و چوب پنبه و جوامع کوچکتر.

ایرلند 21 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. — AP

  1:19 ب. ظ / مارس 9, 2020

سر از نیویورک پورت اقتدار تست مثبت برای coronavirus

مدیر اجرایی بندر مقامات نیویورک و نیوجرسی این سازمان اجرا می شود که منطقه شهری فرودگاه آزمایش مثبت و جدا شده است در خانه خود را با توجه به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو.

کومو گفت که مدیر ریک پنبه شده بود در این امکانات در حالی که مسافران بازگشت از نقاط.

کومو گفت: تعداد تایید coronavirus موارد در نیویورک رشد کرده است به حداقل 142. که باعث می شود آن را دولت با بیشترین تعداد موارد تایید شده در کشور است.

در نیویورک بسیاری از موارد در Westchester County, با شهر نیویورک و Nassau County داشتن دوم و سوم در اکثر موارد. در نیوجرسی وجود دارد حداقل شش مورد.

  12:33 ب. ظ / مارس 9, 2020

“اجتماعی فاصله” ممکن است کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس

Coronavirus قرنطينه مانند آنهایی که در چین هستند به احتمال زیاد امکان پذیر نیست در ایالات متحده با توجه به بالا سلامت رسمی. اما “اجتماعی فاصله” اقدامات می تواند موثر در متوقف کردن گسترش ویروس.

اجتماعی فاصلهCBS اخبار ارشد پزشکی خبرنگار Dr. Jon LaPook توضیح داد: “فردا صبح” دوشنبه “در تلاش برای نگه داشتن خود را دور از مردم دیگر به خصوص جمعیت زیادی” در مدارس و محل کار و یا حوادث.

واشنگتن فرماندار جی Inslee روز یکشنبه گفت که دولت خود را که در آن اکثریت ایالات متحده موارد رخ داده است با توجه به اقدامات از جمله اجباری اجتماعی فاصله. شرکت های بزرگ باید شروع به فکر کردن در مورد اینکه آیا آنها باید مردم به کار از خانه و برگزاری teleconferences, LaPook گفت.

او با ارائه مشاوره به بیماران خود را به استفاده از “عقل سلیم است.” کسانی که بیشتر در معرض این ویروس مانند افرادی که دپرسیون ایمنی هستند باید اجتناب از مکان هایی مانند سالن های تئاتر و یا فعالیت هایی مانند کشتی, او گفت:.

LaPook گفت: اجتماعی فاصله می کرد در گذشته از جمله در سال 1918 آنفولانزای همه گیر.

آنچه که ایالات متحده باید برای جلوگیری از گسترش coronavirus
  11:30 AM / 9 مارس سال 2020

سی churchgoers خواست به خود-قرنطینه

مقامات بهداشت در واشنگتن دی سی را خواست شرکت کنندگان برجسته کلیسا به خود قرنطینه پس از آن پیشوا آزمایش مثبت برای coronavirus. کلیسای مسیح جورج تاون در یکشنبه شناسایی کشیش تیم Cole آن پیشوا به عنوان اولین فرد در واشنگتن دی سی برای تست مثبت برای کوروناویروس.

سی شهردار موریل Bowser خود در روز دوشنبه گفت که هر کسی که بازدید از کلیسای مسیح جورج تاون در فوریه 24 یا بین تاریخ 28 فوریه و مارس 3 باید خود قرنطینه در خانه برای 14 روز پس از آخرین سفر خود را به کلیسا.
  
“ما دیدن آنچه که اتفاق می افتد در سراسر کشور و قطعا ما می خواهیم برای قرار دادن شهر ما در بهترین موقعیت برای پاسخ و برای مراقبت از افرادی که در معرض” Bowser خود گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است.
 
مقامات بهداشتی در منطقه برآورد “چند صد نفر” تا به حال تعامل با کول.

  10:54 AM / 9 مارس سال 2020

ایرلند خواستار رژه سنت پاتریک به عنوان ویروس mires قصد دارد در اطراف Euorpe

ایرلندی مقامات روز دوشنبه به نام خاموش این سال رژه سنت پاتریک در دوبلین در یک پیشنهاد به سرعت گسترش کروناویروس جدید به کشور, وزیر بهداشت هشدار ایرلند به احتمال زیاد دیدن سریع “تشدید” در مواردی که می تواند زندگی روزمره را مختل.

برخی دیگر از راهپیمایی در سراسر کشور برنامه ریزی شده برای روز سنت پاتریک, مارس 17 در حال حاضر لغو شده است.

ویروس پدید آمده است که در اواخر سال گذشته در چین “می تواند تغییر راه به طور موقت همه ما در مورد بخش هایی از زندگی ما و این می تواند تاثیر محل کار ما مدارس ما و خانواده های ما” وزیر بهداشت سیمون هریس گفت: با توجه به ایرلندی روزنامه تایمز.

فرانسه اعلام کرد ممنوعیت تجمع بیش از 1000 نفر در طول تعطیلات آخر هفته و بهداشت آلمان رئیس جمهور توصیه می شود به اندازه همان اجرا شود وجود دارد.

اروپا بدترین شیوع دور است در ایتالیا که در آن بیش از 260 نفر کشته شده اند و حدود 16 میلیون زیر قرار داده شده موثر قرنطینه در میان طیفی وسیع مناطق شمالی که در آن ویروس متمرکز شده است.

  10:18 ق. ظ / مارس 9, 2020

سهام’ غوطه در coronavirus عدم اطمینان دهید مختصر trading halt

سهام ایالات متحده فرو برد تا به سرعت که روز شنبه معاملات متوقف شد به طور خلاصه به عنوان وحشت زده فرار سرمایه گذاران از بازارهای در حال رشد در میان عدم اطمینان اقتصادی بیش از این گسترش coronavirus. بازار نفت نیز سقوط پس از عربستان سعودی گفت که قصد دارد به بریده بریده قیمت افزایش نبرد با روسیه فقط به عنوان coronavirus تاثیر کاهش تقاضا برای نفت است.

داو سقوط 1,838 امتیاز یا 7.1% به 24,026 تنها چند دقیقه پس از معاملات باز در روز دوشنبه. S&P 500 شاخص سهام و تکنولوژی-سنگین نزدک کامپوزیت نیز کاهش یافته و تقریبا 7 درصد. تجارت متوقف شد برای 15 دقیقه به دلیل شیب تند کاهش می یابد.

روز دوشنبه کاهش شدید علائم هفته سوم از آشفتگی برای سرمایه گذاران ایالات متحده که در حال وزن تاثیر رو به رشد شیوع کروناویروس. جدید COVID-19 بیماری سرزنش شد برای حداقل 24 مرگ و میر در ایالات متحده از روز دوشنبه تعدادی از coronavirus موارد بیماری در ایالات متحده در صدر 500 در روز یکشنبه.

  10:14 AM / 9 مارس سال 2020

ویروس مهار اقدامات جرقه شورش در زندان

ایتالیایی گزارش رسانه های تظاهرات و شورش در بیش از دو دوجین زندانهای سراسر کشور با دولت جدید سخت کنترل اقدامات با هدف reining در یکی از بدترین شیوع کروناویروس به ظاهر رانندگی ناآرامی.

به عنوان بخشی از اقدامات نورد بیش از آخر هفته دولت را ممنوع کرده است در تمام زندان ملاقاتها و محدود روز منتشر شده است.

ایتالیایی رسانه ها گزارش داده اند که حداقل شش زندانی مرگ و میر در میان شورش عمدتا در مناطق شمالی آن کشور COVID-19 شیوع محور است.

حداقل سه زندانی درگذشت در میان درگیری در مودنا sant’anna زندان در شمال ایتالیا زندانی و فعالان حقوق بشر در آنتیگونه گفت.

آنا Matranga و تاکر Reals

  9:39 AM / 9 مارس سال 2020

متن: 20,000 که مردم از آنفولانزا در این سال در ایالات متحده آمریکا

به عنوان coronavirus شیوع همچنان به گسترش در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ارائه شده تیره و تار یادآوری از تلفات که آنفلوآنزای فصلی گرفته شده آمریکایی ها. CDC گفت که تا کنون در این فصل حدود 20000 نفر فوت کرده اند از آنفولانزا از جمله 136 کودکان است.

CDC های اخیر آنفولانزا گزارش می گوید که از فوریه 29 بستری نرخ در میان کودکان 4 و زیر بودند بالاترین رکورد در این نقطه در این فصل بیش از میزان گزارش شده در طول سال 2009 H1N1 بیماری همه گیر. از 136 کودکان مرگ و میر نیز علامت بالاترین رکورد از سال 2009 همه گیر.

در همه CDC تخمین می زند حدود 34 میلیون نفر بدست آنفولانزا تا کنون در این فصل و 350,000 بیمارستان بستری شده است.

  9:12 AM / 9 مارس سال 2020

ناسا می گوید در مرکز تحقیقات Ames کارکنان به ماندن در خانه پس از 1 قرارداد ویروس

ناسا خواسته است تا همه کارکنان در مرکز تحقیقات Ames در کالیفرنیا برای کار از خانه تا اطلاع ثانوی پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

سازمان فضایی گفت: آن دریافت تایید یکشنبه از کارکنان تست مثبت.

“ما بر این باورند که قرار گرفتن در معرض در مرکز محدود شده است اما از فراوانی از احتیاط و با مشورت با ناسا ستاد و ناسا رئیس هیت و افسر پزشکی مطابق به آژانس پاسخ برنامه — مرکز تحقیقات Ames به طور موقت به یک اجباری telework وضعیت تا اطلاع ثانوی” این مرکز یکی از ناسا مهمترین تحقیق و توسعه امکانات در بیانیه ای گفت.

این مرکز ایمز در کالیفرنیا واقع شده است tech مکه از دره سیلیکون.

این بیانیه نشان داد که ناسا هنوز در تلاش برای کشف کردن مقررات برای ایمز کارکنان “که تجهیزات به کار از خانه و یا کسانی که کار در آزمایشگاه و یا امکانات دیگر که نیاز به شبیه تجهیزات فنی است که دارایی های ثابت.”

  8:23 ق. ظ / مارس 9, 2020

ایتالیا بی سابقه coronavirus سرکوب

ایتالیا گرفته شده اقدامات بی سابقه ای به سرعت نگران کننده ای گسترش جدید کروناویروس. حدود 16 میلیون نفر یا حدود یک چهارم از جمعیت کشور را تحت مجازی مستند از روز یکشنبه در مناطق شمالی.

با مرگ و میر جهش بیش از 50% در یک روز از 233 به 366, CBS News خبرنگار چارلی D سنتگتا گفت: این مسابقه برای صرفه جویی در زندگی تا به حال تبدیل شدن به یک عملیات نظامی و بزرگ قرنطینه شامل سرمایه مالی میلان و ونیز ایتالیا یکی از اصلی گردشگری تساوی. مناطق دیگر نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.

ایتالیا قرنطينه میلیون ها نفر در میان خروش در coronavirus موارد

کشور مورد علاقه فوتبال بازی بودند که پشت درهای بسته و بدون فن. در سراسر کشور, موزه ها تا حد زیادی بسته شده است و برای اولین بار پس از coronavirus بحران آغاز شد کولوسئوم در رم بود که تعطیل.

حتی مراسم عروسی و مجالس ترحیم را معلق شده است. افراد مسن به خصوص که گفته شده است به ماندن در خانه.

  7:57 AM / 9 مارس سال 2020

به عنوان سهام مخزن مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره متهم به رسانه ها و حزب دموکرات از stoking ویروس ترس

رئیس جمهور تهمت دوباره متهم دموکرات و “جعلی رسانه های خبری” گسترش بی دلیل ترس بیش از coronavirus بیماری همه گیر در روز دوشنبه گفت: هر دو مشغول به کار بود به “ملتهب وضعیت به مراتب فراتر از آنچه که حقایق در حکم خواهد بود.”

به عنوان سهام جهانی و قیمت نفت چهارتهدید آقای ترامپ بزرگترین انتخابات سال نقطه صحبت از رشد اقتصادی به نقل از رئیس جمهور ایالات متحده جراح عمومی که همراه با دیگر کارشناسان بهداشت و درمان تاکید کرد که خطر مطرح شده به طور کلی ایالات متحده آمریکا جمعیت توسط ویروس جدید کم است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رو موشکافی بیش آمادگی خود را به آدرس شیوع است که به کشته شدن 24 نفر و آلوده بیش از 500 در ایالات متحده آمریکا کاخ سفید شده است گل نشسته سوالات بیش از این تاخیر در توزیع کیت های آزمایش برای فعال کردن مقامات بهداشتی در سراسر ایالات متحده به تشخیص COVID-19 بیماری است. این تاخیر ممکن است که ویروس به گسترش کشف نشده و برای هفته ها با توجه به برخی از کارشناسان بهداشت و درمان.

سناتور. کریس مورفی می گوید دولت “هیچ مفهوم از حوزه” از coronavirus گسترش

سناتور دموکرات کریس مورفی کانکتیکات نام آن را “نابخشودنی” که دولت “نمی بینم این آمدن و نمی قرار دادن منابع در اوایل به مطمئن شوید که همه تا به حال به این آزمون در دسترس است.”

  7:34 AM / 9 مارس سال 2020

کودک تست مثبت برای coronavirus در هند آوردن مجموع موارد به 43

سه سال در جنوب هند ایالت کرالا آزمایش مثبت برای coronavirus ساخت و او را 43 مورد در کشور است. کودک تا به حال سفر به ایتالیا و همراه با پدر و مادر خود را. خانواده قرار داده شد از طریق حرارتی غربالگری در فرودگاه در هنگام ورود خود را در هند است.

آنها نگهداری در قرنطینه در یک بیمارستان که در آن کودک توسعه علائم و آزمایش مثبت برای ویروس. پزشکان می گویند که کودک تحت نظارت و در شرایط با ثبات است.

پدر و مادر خود را نیز تست شده برای این بیماری بودند اما هنوز هم در انتظار نتایج. تعداد نسبتا کمی از کودکان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری و به نظر می رسد به مراتب خطرناک تر برای افراد مسن و کسانی که مشکلات اساسی.

هند تا به حال تعداد نسبتا کمی از موارد تایید شده بیماری که بیشتر آن را می توان بازگشت به کشور با بزرگتر شیوع است.

A private security guard uses an infrared thermometer to measure the temperature of a man at the entrance of a bank, following an outbreak of the coronavirus disease, in New Delhi
خصوصی گارد امنیتی با استفاده از دماسنج مادون قرمز برای اندازه گیری درجه حرارت از در ورودی یک بانک پس از شیوع این بیماری کروناویروس در دهلی نو, هندوستان, مارس 9 سال 2020 است. MURALIDHARAN/ایسنا

مقامات در برخی از شهرستانها از جمله دهلی بنگلور و سرینگر خواسته اند مدارس ابتدایی باقی می ماند بسته از طریق مارس.

Arshad R. Zargar

  7:25 ق. ظ / مارس 9, 2020

سهام و قیمت نفت سقوط در coronavirus عدم قطعیت

جهانی بازارهای سهام و قیمت های نفت در روز دوشنبه پس از داد و بیداد در میان خام تولید کنندگان در حال تکان سرمایه گذاران که در حال حاضر بر روی لبه در مورد افزایش هزینه های جهانی شیوع کروناویروس. وال استریت آتی قیمت زیر کت و شلوار. (دنبال بازار به روز رسانی به عنوان آنها در ایالات متحده در لینک بالا.)

اصلی شاخص سهام در لندن و فرانکفورت کاهش بیشتر از 8% در باز کردن. توکیو تعطیل 5.1% در حالی که سیدنی از دست رفته 7.3 درصد و شانگهای خاموش بود 3 درصد است. قیمت های آتی برای شاخص میانگین صنعتی داوجونز سهام بودند پایین بیش از 1 ، 200 امتیاز به عنوان 6:50 a. m. شرقی.

عدم اطمینان اقتصادی در میان coronavirus گسترش

معیار آمریکا قیمت نفت خام کاهش یافت تا آنجا که 30 درصد تعمیق تار و مار که زمانی شروع شد که عربستان سعودی و روسیه و دیگر تولیدکنندگان مهم موفق به توافق چقدر برای کاهش تولید برای سرپا نگه داشتن قیمت ها.

– CBS/AP

  6:55 ق / مارس 9, 2020

پایگاه نظامی ایالات متحده کارمند مثبت آزمون در کره جنوبی

یک کره جنوبی ملی که با این نسخهها کار در یک مشترک آمریکا-کره جنوبی پایگاه نظامی در این کشور دارای آزمایش مثبت برای جدید coronavirus ارتش آمریکا تایید کرد دوشنبه, بالا بردن تعداد موارد مربوط به حضور نظامی آمریکا وجود دارد به هشت.

آخرین مورد یک کره جنوبی کارگر ساختمانی که با این نسخهها کار در اردوگاه واکر.

ایالات متحده-نیروهای کره جنوبی در بیانیه ای گفت که این مرد جدا شد و در خانه اش بود که بر روی پایه.

ارتش ایالات متحده را محدود می کند سفر به کشورهای آسیب دیده coronavirus

آمریکا و کره جنوبی هیت کارگران “به طور فعال انجام تماس ردیابی برای تعیین اینکه آیا هر کس دیگری ممکن است در معرض.”

کره جنوبی دست و پنجه نرم حاوی آسیا بزرگترین شیوع جدید COVID-19 بیماری در خارج از کشور مبدا چین است. اکثر موارد در کره جنوبی شده است مربوط به یک فرقه مانند کلیسا در شهر Daegu.

  6:28 AM / 9 مارس سال 2020

بیشتر در ایالات متحده لغو کلاس و یا حرکت آنها را آنلاین

بارنارد دانشگاه, دانشگاه کلمبیا و دانشگاه استنفورد اعلام کردند که لغو کلاس های حضوری در حال حاضر. هوفسترا دانشگاه لغو کلاس های حضوری برای هفته و دانشگاه رایس اوراق کلاس برای این هفته در دسترس نباشد.

دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا که در آن 99 نفر تشخیص داده شده است با coronavirus است لغو تمام کلاس های حضوری باقی مانده از زمستان سه ماهه کشيش Persis Drell گفت: در نامه ای.

بارنارد و دانشگاه کلمبیا در نیویورک شد “تعلیق کلاس های روز دوشنبه و سه شنبه و حرکت به کنترل از راه دور کلاس از طریق پایان هفته قبل از رخصتی بهار” با توجه به بیانیه ای از بارنارد جمهور سیان لی Beilock.

نه بارنارد و دانشگاه کلمبیا شد و در حال تعطیل و امکاناتی از قبیل کتابخانه ها و سالن های غذاخوری باز خواهد ماند.

Hoftstra در همپستید نیویورک در لانگ آیلند به نام در کلاس های حضوری برای این هفته است. دانشگاه رایس در هوستون لغو تمام کلاس های این هفته است.

  6:17 AM / 9 مارس سال 2020

ایتالیا قرنطينه میلیون ها نفر به عنوان ویروس شیوع موج 25 درصد در یک روز

ایتالیا دستور قرنطینه برخی از 17 میلیون نفر در مناطق شمالی بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار توسط این کشور شیوع کروناویروس جدید. در میان شهرستانها و شهرها را تحت مستند با هیچ کس مجاز در داخل یا خارج شد ایتالیا مالی توپی از میلان.

تعداد موارد COVID-19 بیماری در ایتالیا رسید 25% به 7,375 بیش از آخر هفته با توجه به عمران سازمان حفاظت. ایتالیا در حال حاضر دارای بیشترین تعداد عفونت های خارج از چین بیش از کره جنوبی.

Coronavirus ترس گسترش در خارج از کشور ایتالیا به عنوان چهره خاموش

در میان آخرین نفر برای تست مثبت در ایتالیا است که ارتش رئیس ستاد BBC اخبار گزارش. سالواتوره Farina گفت که او احساس خوبی بود و از خود جدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im